7

Mocno liczyłem na 3-5-2, ale widzę, że wracamy do starej formacji.. Moja już i tak nikła nadzieja zmalała właśnie do zera, przecież to wygląda na powtórkę z poprzedniego meczu z PSG.

0

@barcowy1899 Byle nie do zera.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LeoMessiah Że Mbappe wsadzić siusiaka w naszych obrońców? Co za zwyrol.

2

@Qlewer bo był Neymar, który ciągnął drużyne tego dnia. Chyba jedno z jego najlepszych spotkań w Barcelonie.

1

@Qlewer Wygrać mecz jesteśmy wstanie, ale awansować nie ma mowy. Strzelić co najmniej 4 gole i nie stracić bramki? No fking way, szczególnie, że gramy bez Piketa, a nasz atak to Messi z przebłyskami Dembele.

2

@Ghazul3293 A co będzie w głowie Laporta, jak przegramy?
"Po ch*lere ja tu wróciłem"

0

@MaziFCB i te hasełka "Niemożliwe, nie istnieje", również chciałbym być tak ślepo zapatrzonym. Życie wydaje się łatwiejsze ;D

8

@KimBassinger1 Nie, to po prostu strata pieniędzy.

14

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

W której to dokładnie minucie ten Cristiano zacznie strzelać tego całego hattricka?

1

@VamosRakieta W rzeczy samej, zobaczył mój kupon na Juve z 2 golami i zrobi to dla mnie < 3

7

@skakun95 Że chciało Ci się to pisać, to podziwiam ;D

2

@regatta52 Uwaga Spoiler!
Nie usłyszysz takich słów od Kumanka.

0

@patry295 Tego to panie nie przewidziałem. Proszę mi wybaczyć tą amatorkę.

0

@Bykunn Dla mnie PSG to jedna wielka niewiadoma, nie wiem z jakim nastawieniem wyjdą na mecz, również dobrze mogą próbować nas poniżyć za te ostatnie 6-1 z nimi, do tego Pochettino nie przepada za Barca co może jeszcze bardziej to potęgować.

1

Szybkie ankietka odnośnie jutrzejszego meczu
http://www.strawpoll.me/42764493

1

@Mario96w Mnie osobiście ostatnie 3 lata oglądając ten klub nauczyły, że optymizm jest passe. Ostatnio byłem pozytywnie nastawiony do meczów Barcy za czasów Enrique, wtedy barwność tego trenera jakoś poztywnie mnie nastawiał do tych meczów, mimo to, że początki były toporne. Później przyszedł pan Valverde i o Jezuu, jaka ta Barca była nudna, a jak przychodziła faza pucharowa to już wole to przemilczeć ;D Więc proszę podziękować panu Gargamelowi za moje obecne podejście do meczów :D

1

@FafitFCB I mam opuścić takie show z takimi piłkarzami w roli głównej? No chyba nie :D To, że sam Neymar już wraca to dodaje atrakcyjność do oglądania, nawet jak przegramy :D

2

@Bruttal No chyba na odwrót, kolego. Czując się zaskoczonym wyrażasz więcej emocji. To tak jakbyś dostał niezapowiedziany prezent vs zapowiedziany, z którego będziesz cieszył się bardziej po jego dostaniu? No z tego niezapowiedzianego, ale to może taki mój tok myślenia ;p Ale co racja to racja, wrócimy na ten sam poziom następnego dnia ;D

1

@Bruttal Tak? Lepiej nie robić sobie nadziei w ważnych meczach i czuć się zaskoczonym w przypadku wygranej, wtedy będzie ci to wychodzić zawsze na plus, byczq :)

4

@Bruttal Trzeba naprawdę żyć tym co się wydarzyło 4 lata temu, żeby wierzyć w to. Zacznijmy od tego, że 4 gole nie starczą. To, że PSG strzeli jest bardziej niż pewne. Paryżanie wyjdą w uj zmotywowani, żeby tego nie zepsuć, a nawet śmiem twierdzić, że będą próbowali poniżyć Barcelone za te ostatnie 6:1.

1

@FafitFCB Obecna Barca nauczyła mnie, że nie warto robić sobie nadziei, lepiej pozytywnie się zaskoczyć.

0

@norbi77 Równie dobrze można spojrzeć na to z drugiej strony i poczytać komentarze tych marzycieli w przypadku przegranej Barcy ;D

2

@Barcza223 Dobrze tato :)

4

@KORTIS Pedri na luzie wyhaczy z 82 ovr.

2

@Klimach fan Poczekaj, aż Guardiola przejdzie do PSG, wtedy zapomną o czym pisali xD

17

@KORTIS To już standard na La Bombie. W przypadku przegranego meczu będzie trzeba czytać jaka to posucha nas czeka w kolejnych lat, albo to, że połowa składu nie powinna być w tym klubie ;D

5

Tak czytając co poniektóre komentarze odnoszę wrażenie, że za Laporty to jeszcze Braithwaite dostanie Złotą Piłkę xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?