4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pressinho Jak wszyscy to wszyscy. Wjadę chyba za stówke na Atalante ;D
2
Powtórka gola potężnego Giroud.
2
@Coutinho007 Koeman ustawił w Football Managerze, że tylko Messi jest wyznaczony do długich podań.
2
@Rust_Cohle To rywal ma biegać z piłką, a może to inaczej brzmiało... Jeden uj ( ͡° ͜ʖ ͡°) - Luis Suarez 2021
0
Ciekawe czy Real jutro skończy na kolanach. Jak nie pójdą za ciosem to może się skończyć jak nasz mecz z PSG.
7
@xBoMBoWiECx City to już wielu miało pyknąć w tej LM XD
0
Coś mi się wydaje, że Lazio może dziś zrobić niespodziankę Bayernowi ;D
7
@Nano22 https://i.imgflip.com/4z4to6.jpg
3
@Simusamu10 "Demony wróciły - wylew w obronie i nieskuteczność w ataku"
A to gdzieś wychodziły? ;D
0
@DaPi Wymień w końcu ten stary olej :)
2
@DaPi Kultura to moje drugie imię.
0
@DaPi Daje stówę, że nie krzykniesz "K*tas Kozła" w galerii.
4
@Colin94 Mógłby na nich zakończyć, ładna liczba ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Joe_Pesci Tak grali średniaki, nie to co teraz ;D
67
Mathieu > Lenglet
Fakt, nie opinia
0
A co poniektórzy to chcieli walczyć jeszcze o mistrza ;D Jutro Sevilla wygrywa z potężną Osasuną to spadamy na 4 miejsce ;P
0
@busquets5 I to od niego powinno się tworzyć nową Barcelone. Pozbyć sie starych wyjadaczy i zacząć pisać historie od nowa.
0
@Messibestplayerintheworld Nie liczę tego meczu, bo się jeszcze nie skończył. Równie dobrze może mieć 17.
1
Nie, żeby coś, ale Messi również nie grzeszy skutecznością w lidze w tym sezonie
15 goli na 113 strzałów ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
1
@Deeespacito Typowe niedzielne męczenie się z rywalem, akurat do obiadku :)
0
@Quavosk Its okay to be gay.
1
@arasz1819 Arasz i te twoje krytykowanie proroków na stronie, to samo pisałeś przed meczami z Sevilla i PSG, po czym nasi i tak dostali w d*pe xDD Powinieneś zmienić płytę ;D
2
@Gaz Spokojnie przed rewanżem z PSG i tak będziesz czytał komentarze teraz jesteśmy w formie, dojedziemy ich, szejk będzie płakał po tym meczu itd. Wielu tu marzycieli na stronie, albo po prostu ślepo zapatrzonych w swoich idoli
1
Ale fascynujące widowisko to już chyba wolałem oglądać te 1-4 z PSG xD
0
@gumaz Co z tego kursu 21, jeżeli oni nie wygrają, będzie co najwyżej remis.
0
@Pogba W sezonie? W całym roku 2020, polecam zobaczyć statystki, bo wyglądają tragicznie.
3
Kuman chyba pomylił dni wystawiając ten sam skład, nie gramy dzisiaj rewanżu z PSG
0
@busquets5 Przyjdzie to mu siądzie, jak wszystkim w tym klubie ;D
2
@kuz No, bo tak będzie, to chyba oczywiste, Barcelona to specyficzny klub. Wielu się odbiło od niej. Zanim Hochland złapie formę (jeśli złapie) to będzie trzeba poczekać.. Nawet taki Suarez, który był już doświadczonym strzelcem potrzebował czasu, żeby się przystosować do naszej gry.
0
@lucas/catalan Nie, to jego zły brat bliźniak.