0

Pozdrawiam tych marzycieli co pisali, że ich dojedziemy.. Przy takiej obronie po prostu się nie da..

0

Przereklamowany Mbappe strzela po raz drugi, o zgrozo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@NaFazieHitman Otóż to, nie do zera ;D

1

Mbappe jaki szef. Czuje się jak u siebie w domu w farmerskiej lidze xD

0

Im dalej, tym gorzej..

1

La Zabawa xD

0

Legenda głosi, że któryś z obrońców zablokuje strzał Mbappe xD

0

@Koni8M Oby nie w postaci samobója.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@marcin000019 Karnego słabo się tam doszukiwać. Tym razem Var po naszej stronie xd

2

@!34RC3!_0N4 Jak pójdziemy na wymiane ognia to znowu zapomnimy, że trzeba się jeszcze bronić xD

4

Jak stracimy drugą bramę to już całkiem otworzy się worek bramek..

48

Alba dosłownie po każdej straconej bramce podnosi rękę. Niech ktoś zrobi z tego komplikacje xD

7

Busquets zmarł.

0

@ranger3120 U mnie poszło 1.5 gola w pierwszej połowie za 2.20

0

Co jak co, ładna akcja Mbappe

0

4 minuta, słychać pierwsze strzały.

0

@Rust_Cohle Nie wiedziałem, że jesteś psem.

0

Co Mbappe już się bawi ;D

0

@Trepyveb Kryzys wieku średniego.

2

Jak to yebnie... To będę miał całą ścianę wyklejoną marzycielami z La Bomby, którzy pisali, że dojedziemy te PSG xD

0

@toretto724 na mecz z Sevilla był bardzo podobny kurs.

0

@barcelonaLM Ja wchodzę za 50 ziko. Dwa razy nie zapłacze ;D

1

Busi = bramka za frajer dla PSG. Tutaj trzeba wyjść z nastawieniem, że przegrywamy 2:0 i gonić wynik.

10

Powiadam wam, wydpucy na amen tą stronę po golu PSG.

1

@FDJ Tutaj ludzie żyją w swoim świecie.

0

@socha Screen zrobiony.

0

@ArterkHD Kluczowe to będzie nie dostanie wylewu w obronie.

2

@LeoMessi1994 Sztanga jednak ma dłuższe nogi, więc stawiam na Busiego.

0

@Kettger Total Domination

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?