4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Pozdrawiam tych marzycieli co pisali, że ich dojedziemy.. Przy takiej obronie po prostu się nie da..
0
Przereklamowany Mbappe strzela po raz drugi, o zgrozo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@NaFazieHitman Otóż to, nie do zera ;D
1
Mbappe jaki szef. Czuje się jak u siebie w domu w farmerskiej lidze xD
0
Im dalej, tym gorzej..
1
La Zabawa xD
0
Legenda głosi, że któryś z obrońców zablokuje strzał Mbappe xD
0
@Koni8M Oby nie w postaci samobója.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@marcin000019 Karnego słabo się tam doszukiwać. Tym razem Var po naszej stronie xd
2
@!34RC3!_0N4 Jak pójdziemy na wymiane ognia to znowu zapomnimy, że trzeba się jeszcze bronić xD
4
Jak stracimy drugą bramę to już całkiem otworzy się worek bramek..
48
Alba dosłownie po każdej straconej bramce podnosi rękę. Niech ktoś zrobi z tego komplikacje xD
7
Busquets zmarł.
0
@ranger3120 U mnie poszło 1.5 gola w pierwszej połowie za 2.20
0
Co jak co, ładna akcja Mbappe
0
4 minuta, słychać pierwsze strzały.
0
@Rust_Cohle Nie wiedziałem, że jesteś psem.
0
Co Mbappe już się bawi ;D
0
@Trepyveb Kryzys wieku średniego.
2
Jak to yebnie... To będę miał całą ścianę wyklejoną marzycielami z La Bomby, którzy pisali, że dojedziemy te PSG xD
0
@toretto724 na mecz z Sevilla był bardzo podobny kurs.
0
@barcelonaLM Ja wchodzę za 50 ziko. Dwa razy nie zapłacze ;D
1
Busi = bramka za frajer dla PSG. Tutaj trzeba wyjść z nastawieniem, że przegrywamy 2:0 i gonić wynik.
10
Powiadam wam, wydpucy na amen tą stronę po golu PSG.
1
@FDJ Tutaj ludzie żyją w swoim świecie.
0
@socha Screen zrobiony.
0
@ArterkHD Kluczowe to będzie nie dostanie wylewu w obronie.
2
@LeoMessi1994 Sztanga jednak ma dłuższe nogi, więc stawiam na Busiego.
0
@Kettger Total Domination