4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Typowe Atletico, a gdybym postawił na nich to by zremisowali..
3
@hefaj6 Mnie się wydaje, że jeszcze trochę i odejdzie do innego klubu i nie zdziwię się, jeżeli to będzie Real za Benzeme.
6
@Ojciec5tkidzieci Całego twittera by wywalało po każdym poście Kaczyńskiego xD
0
@Hosh Nie? To jestem ciekawy co powiesz na to. Szach mat!
0
@mat32 Ja zawsze wchodzę 5 minut przed zamknięciem, kasjerki muszą mnie nienawidzieć.
0
Pójść po tego 4-packa do sklepu czy nie pójść, o to jest pytanie.. Czy 4-pack Carlsberga, dalej jest po 9.20 w żabce, hmm?
0
@Hosh A mnie to trochę śmieszy ;D A jak królowa Boleyna była lesbijką to też mają szukać takiej aktorki? Nie zakłamujmy historii ;D
2
@Mns21 Ni to ładne, ni to brzydkie.
0
@Gall O, nawet nie wiedziałem, że został wypożyczony do Arsenalu.
0
@Janas11224 Ten kto grał ten wie, i na pewno nie chodziłaby w 60 klatkach na PS4, ograniczono by pewnie do 30 fps. Gra posiada za dużo efektów cząsteczkowych, no chyba, że wszystko by wykastrowali ;p
@Ghotti No własnie Remake, a nie remaster, gra pisana była od nowa pod nową konsolę. Tak jak odświeżona Mafia 1, trylogia Crash Bandicoot itd.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Janas11224 #TeamZaprzęg. Jedyne na co będziesz musiał wydać pieniądze to na psy i ruszy za każdym razem.
6
@JarekS Spacerek, ale to chyba dla PSG xD
1
@karolp1593 Porąbani (2010)
1
@LeoMessi1994 Nigdy nie rozumiałem fenomenu tego pseudo święta ;D To chyba specjalny dzień dla fit świrów, żeby mogli zjeść pączusia bez wyrzutów sumienia ;D
0
@Rudi35 Konto na showupie jest darmowe, możesz spróbować tam :)
0
@marcin62 Z rok co najmniej. Dobrze, że postawiłem na kupon konsoli tym razem ;p
1
@Katalonbar Mnie się wydaje, że de Jong właśnie osiągnął swój maksymalny poziom i już tego nie przeskoczy, no ale czas pokaże.
6
@Mns21 Tak to jest jak przechodzi się do ligi, gdzie popularnym odbiorem jest wjechanie w nogi przeciwnika ;D
2
@marko111122 O proszę, chyba ktoś się obudził ze snu zimowego ;D
0
@MesQueUnClub96 Ja naprawdę nie wymagam dużo patrząc na to jaki posiadamy skład i jakie są braki w kadrze. Chcę, żeby tylko nie biegali ze spuszczoną głową po pierwszej straconej bramce..
1
@MesQueUnClub96 Dla mnie oglądanie futbolu to przede wszystkim rozrywka. Mimo, że jestem kibicem Barcy mecz ma mi umilić wieczór, a że Barca polubiła przegrywać z dużymi klubami to już nawet mnie to nie rusza ;p
32
I uj bombki strzelił, mam nadzieje, że chociaż uda mu się załapać na rewanż, bo z chęcią bym zobaczył jakby się zaprezentował na tle Barcelony.
0
@kuz Przecież kupując coś blikiem trzeba potwierdzić pinem czyż nie?
3
@Jakchcesz Chłop ma niezłe CV. Pamiętam go z Narcosa w roli Javiera, teraz gra główną rolę w Mandalorianie, miał też swój epizod w Grze o Tron.
6
Pedro Pascal zagra Joela w serialu The Last of Us, a jeszcze wczoraj był płacz, że czarnoskóry aktor go zagra..
0
@Salchent Leo nie jest od bronienia, więc nie wiem co Umtiti ma do tego..
0
Messi już od roku bez żadnego hattricka, zaledwie 4 dublety. Niektórzy twierdzą, że jeżeli wyjdzie najlepsza wersja Messiego w meczu z Sevilla to wygramy. Teraz pytanie, jaka jest aktualnie najlepsza wersja Leo, bo ja już od dawien dawna jej nie widziałem.
4
Wybitny mecz. Bawiłem się wybornie.
1
Odnośnie meczu z PSG to chciałbym przypomnieć, że walkower to tylko 3:0.