5

@Szicek10 Ochłoń kowboju.

0

@VenoM Na La Rambli musisz dobrze wyczuć moment, żeby skrytykować jakiegoś piłkarza. Jakbyś teraz wypomniał coś takiemu Messiemu to by cię tu zjedli.

3

@DanielOOL Hattrick, zdjęcie koszulki, cieszynka ala CR7 i ciasteczko z połowy boiska do Griezmanna. Zgasiłby tego Messiego jak peta.

0

@Kamiloza91 Odejdzie za frajer, to brak szacunku dla zawodnika, żeby go sprzedawać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Rokita Wystrzelali się za kolejne 3 spotkania, znając życie ;D

0

@VenoM On już tak ma. Wybacz.

13

@VenoM Jak będzie tak co mecz dwa razy prosto kopał piłkę to niech gra w tej Barcelonie xD

1

@koziar Ale po uj, enty temat o Neymarze, lata mi on koło kul. Jak chcesz się pośmiać z niego to pisz dobrze wiesz do jakiego użytkownika :)

0

@tbas Po meczu z Live za Valverde też nie wyglądało to za ciekawie. No, ale nie ma co wrzucać wszystkich do jednego wora, zobaczymy co się wydarzy po fakcie.

0

@FCB24 Co to za tłumaczenie, jakby to Griezmann był od kreowania akcji.. A to co Messi nie odbierze piłki to zrobi to Griezmann, i tak możemy się kłócić w nieskończoność ;D

0

@MarioVeB! Pardon, coś mi się pokiełbasiło.

0

Coś mi sie wydaje, że jeśli dojdzie do pogromu dokonanego przez PSG to tym razem Leo znacznie się zbliży do odejścia z Barcy. Już po meczu z Bayernem wydawało się, że był już bliżej odejścia niż kiedykolwiek.

0

@FCB24 Dlaczego zmieniasz temat? Przecież mówimy tu o zmarnowanych setkach, a nie o kreowaniu akcji ;p

2

@KacperVEB I taką wyjdziemy. Inaczej tego nie widze.

1

@Coutinho007 Sevilla i PSG to nie Alaves ;D Będziemy mieli mniej szans na strzelenie bramki i więcej akcji po stronie przeciwnika. Marzy mi się tylko, żeby nie spuścili za szybko głowy, jakby PSG wpakowało bramkę.

9

@matirix20 Może odejść, ale może też nie odejść. Powiedziałbym, że takie 50/50

1

@FCB24 A widziałeś skuteczność strzałów Messiego w 2020r? To również nie wygląda rewelacyjnie. Przy takiej ilości strzałów Leo strzelił 19 bramek, gdzie Lewy czy Cristiano ponad 30.
https://media.squawka.com/images/en/2020/12/01083351/1182929_1182929_most-shots-on-target.jpg

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@LeoMessi1994 Ryszard ma problemy z poruszaniem się bez piłki, to już byłoby samobójstwo. Z PSG trzeba wyjść bardziej defensywnie i liczyć na kontry ciągnące przez Dembele.

0

@Piotr,1985 Przecież to oczywiste większą rozgłośnie zrobi dla siebie i dla federacji jak przegra mecz niżeli go wygra ;p

1

@Kapitan_SW Ała.

0

@ksobi PSG będzie czuło sie jak w raju jak będziemy pozwalać na kontry, to już lepiej im oddać piłkę.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Spot fanowski przed meczem z PSG.

1

@SinMistico Barca za biedna, żeby jeszcze opłacić sędziów. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Fabik Wyciekł prototypowy skład ustalony przez Koemana. Tak naprawdę Griezmann miał dzisiaj zagrać na lewej obronie.

0

@udarpawarotam Fakt, co fakt. Gra bez piłki u niego kuleje.

0

@Murazor Może źle się wyraziłem z tym ustawianiem. Wykorzystała swoje szanse, czego Barca nie potrafi, do tego dochodzą wylewy w obronie praktycznie co mecz i niska odporność Barcy na szybkie kontry, a w tym PSG jest świetne. Nie wiem jak ma zamiar rozegrać to Koeman..

1

Ehh, ja już się przyzwyczaiłem, że to tylko złudny wynik. Znowu zacznie się pompowanie balonika jak po meczu z Granada i Betisem, po czym przyszła taka Sevilla i nas ustawiła jak chciała.

0

@Batys Nakręca materiał na Tik Toka, wystarczy teraz tylko podłożyć jakąś muzyczkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?