4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kuz Przecież kupując coś blikiem trzeba potwierdzić pinem czyż nie?
3
@Jakchcesz Chłop ma niezłe CV. Pamiętam go z Narcosa w roli Javiera, teraz gra główną rolę w Mandalorianie, miał też swój epizod w Grze o Tron.
6
Pedro Pascal zagra Joela w serialu The Last of Us, a jeszcze wczoraj był płacz, że czarnoskóry aktor go zagra..
0
@Salchent Leo nie jest od bronienia, więc nie wiem co Umtiti ma do tego..
0
Messi już od roku bez żadnego hattricka, zaledwie 4 dublety. Niektórzy twierdzą, że jeżeli wyjdzie najlepsza wersja Messiego w meczu z Sevilla to wygramy. Teraz pytanie, jaka jest aktualnie najlepsza wersja Leo, bo ja już od dawien dawna jej nie widziałem.
4
Wybitny mecz. Bawiłem się wybornie.
1
Odnośnie meczu z PSG to chciałbym przypomnieć, że walkower to tylko 3:0.
0
Każda kolejna zmiana to ryzyko stracenia kolejnej bramki (patrząc na ławkę), a La Bomba chyba zapomina, że to jest dwumecz.
0
Jakich to ja czasów dożyłem. Rakitic wydupcył stronę w p*zdu xD
1
Ślimaczy Rakitic mówili, podaje w poprzek mówili..
0
@DIPENNN Boski Trinkało
0
Brakuje jeszcze tylko bramki Munira z przewrotki..
0
Ten Messi to zrobi w końcu jakieś zmiany w tej drugiej połowie..
0
Baskets walnie petardę w 95 minucie z połowy boiska..
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Batys Busquets jest również znany jako Baskets w gronie komentatorów ;D
14
@Encore La Rambla powiedziała, że czerwona. Co ty możesz wiedzieć.
0
@Michal_2003 D:
0
@Michal_2003 Trójmiecz.
0
Psycha is sitting, panie Messi.
1
Zawsze to samo.. Gdybym postawił to by nie strzelili..
https://ibb.co/Tc6WrdH
0
de Jong! Strzał masz pod kółkiem!!
0
@scotti trzymecz
0
@Coutinho007 Jakbyśmy pojechali do Paryża to byśmy tam PSG nie zastali, więc robi to zasadniczą różnicę ;D
0
@arasz1819 Według ciebie, eksperci znali już wyniki przed meczem i chyba się nie mylili.
0
@mientusek1407 Korzystasz? Jesteś w stanie polecić?
0
@Coutinho007 Gramy u siebie pierwszy mecz.
1
@Fenelon Wyrzygasz mi obraz?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@Kwiatek1899 Nie no bez przesady, przed straconą bramką ładnie latali w ataku.