0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Nie wiedziałem, że ściągneliśmy młodego CR7 do Barcy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@tmQbassive On kuźwa wiecznie tak na transmisji xDDDD

0

@halfnolife Jak bardzo słaby jest sik pająka?

3

@fart Czekam z rumieńcami na twarzy na jego kolejną walkę pożegnalną xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Jackazz strims.world

2

Najman czołg xD Praktycznie cały czas stoi w miejscu i wymachuje tylko rączkami ;D

0

@Transu96 łokej, włonczam.

0

Griezmann tyle czasu spędził już na skrzydle, że La Bomba traktuje go już jako skrzydłowego xD

1

@LuisSalvano No raczej xD

3

Ja pier.. Milan. Raz na ruski rok na was postawie i 2-0..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Roobo La Rambla powiedziała, że nie było spalonego. Co ty możesz wiedzieć.

1

O, to ten Argentyńczyk potrafi strzelać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Mingueza jaka główka xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Holsik Zawsze go lubiłem.

0

@regatta52 Spalone ciasteczko.

0

Potężny Trinkało.

1

@VeB 1899 A kto ma zagrać za niego?

0

@SinMistico Najgorsze jest to, że PSG doskonale wykorzystuje kontry. Nie mam zielonego pojęcia jaki ma plan Koeman na paryżan

3

@FafitFCB Materiał na Tik Toka.

0

Patrząc na skład już żałuje, że postawiłem na Barce xD Oby Alaves było dzisiaj dziurawe w obronie.

3

@Gregsky10 Co takiego? Mecz z PSG ma być tym meczem co zadecyduje o jego losach? No chyba nie ;D Każdy inny rezultat niż porażka będzie sensacją, patrząc na nasze braki w kadrze, a jeśli chodzi o ligę to wypadałoby grać w pucharach w następnym sezonie, więc wychodzenie rezerwami to byłby gwóźdź do trumny. Wystarczy, że teraz mamy dziurawą obronę jak sito, a ty chcesz jeszcze świeżaków w środku pola?

1

Też bym się bał takiego rzeźnika jakim stał się Messi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Janas11224 Tak naprawdę ich szanują, tylko boją sie przyznać.

0

@Kapitan_SW Ja to mam gdzieś czy jakimś klubem rządzi szejk, czy klub postawiony jest na kasie, albo kibice śmieją się z innych na twitterze. Oglądam to co się dzieje na boisku.

19

@tadzik447

0

@escarabajo Nie zrozumiałeś, chodziło mi o to, że gdybym JA na nich postawił to nagle by przewalili ;D #PechowaBukmacherka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?