5

@DaPi W moim serduszku jest tylko miejsce dla Neymarcia.

1

@Tomek_TF Wyniku 0:0 na pewno nie ma co się spodziewać, więc kibice futbolu będą zadowoleni ;D

0

@msmsms Podobno nawet marines nie przeszli do końca ;D Chyba na netflixie jest dokument o tym miejscu.

0

@msmsms Jako fan horrorów, slasherów. Jak najbardziej!

0

@cinero1996 a co, czarodzieje latają na miotle? ;D

12

@ShinobiQWE Dziękujemy za pańską relacje. Teraz łączymy się z Opolem, halo Opole?

1

@cules100pro Kij z atakiem, oby była jak mniejsza ilość wylewów w obronie, bo co z tego, że będziemy mieli 3 okazje i je wykorzystamy skoro PSG nastukałoby 6 bramek przeciwko tej dziurawej obronie jak sito ;D

0

@Azi Chłop co przez większość czasu nie był wstanie wstrzelić się do pustej bramki teraz wbija ją odbijając od przeciwników ;D

18

1

@VamosRakieta Ja już od wielu lat oglądam z angielskim komentarzem, ale czasem przełączę na polski kanał i jakoś nigdy nie rzuciło mi się w oczy, żeby komentarz był nieobiektywny, to bardziej z kibiców Barcy zrobiły się jakieś płaczki i doszukują się drugiego dna we wszystkim co mówi ten zły komentator.
PS Jeżeli chcesz posłuchać mega przesłodzonego komentarza i czujesz się jak wyrzutek oglądając polskich komentatorów, obejrzyj sobie na Beinsport USA z Ray Hudsonem jakiś mecz. Podniecania się Barceloną i Wielkim Messim nie będzie końca, nawet w przypadku przegranych meczy :D

1

Jak tak czytam te komentarze na La Bombie to odnoszę wrażenie, że wszyscy komentatorzy sportowi są przeciwko Barcelonie xD

2

@Tasde Przecież na La Rambli tak samo to wygląda, jak Real wygrywa na farcie ;D A jeszcze śmieszniej to wygląda jak Real przedupcy mecz, La Bomba się smieje, po czym Barca solidarnie robi to samo xDD

15

Jeszcze ja wkleje, może ktoś jeszcze nie widział ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

Ostatnie 16 meczów Barcelony we wszystkich rozgrywkach:
13 zwycięstw
2 remisy
1 porażka

0

I niektórzy tu uważają, że wygramy z PSG, przecież ta obrona jest dziurawa jak sito..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@SinMistico Okej, Antek nie gra dzisiaj rewelacyjnie, ale bez przesady
2021:
- Griezmann 9 meczów, 7 goli + 6 asyst

10

@4drian0 Nie no, co ja pierd...

28

Ale meczycho dzisiaj. Brakuje szczęścia jak zawsze, od groma sytuacji. Na plus dzisiaj Braithwaite, Busquets i Pjanic. Dobrze, że Araujo odpocznie sobie, bo nasza obrona wygląda od razu lepiej bez niego.

0

Boże, chroń Basketsa.

0

@regatta52 Nie istnieją od czasów Enrique w Barcelonie.

2

Emerson mógłby odegrać rolę podwójnego agenta i strzelić samobója.

1

@PatrykGhost Na boisku, pokazać palcem?

3

@draxidox Walkower to tylko 3:0 może warto się zastanowić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

Jeszcze trochę to i Koeman będzie grał na obronie.

5

@bolinho89 Rozjechali Barcelone, bo jakoś przed tym meczem mało byli widziani hejterzy Liverpoolu ;p

2

@arasz1819 Najpopularniejszy chyba temat aktualnie i dla takiego casualowego kibica, który tego nie śledzi posłucha z ciekawości. To, że na La Bombie ten temat był prz*ruchany na 1000 sposób to nie znaczy, że inni też o tym słyszeli.

0

@Barca_Big_Moment A co ja właśnie napisałem, doktorku? ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Po składzie wnioskuje, że nie ma co liczyć na kontrole piłki w środku pola, ale to może lepiej, bo przeciwnik nie będzie się murować, obyśmy tylko potrafili wyjść spod pressingu Betisu.

1

@sawyer00 +8.5 rożnych jak w masło (1.57), wydaje sie bezpieczniejsze niż wygrana

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?