4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@DaPi W moim serduszku jest tylko miejsce dla Neymarcia.
1
@Tomek_TF Wyniku 0:0 na pewno nie ma co się spodziewać, więc kibice futbolu będą zadowoleni ;D
0
@msmsms Podobno nawet marines nie przeszli do końca ;D Chyba na netflixie jest dokument o tym miejscu.
0
@msmsms Jako fan horrorów, slasherów. Jak najbardziej!
0
@cinero1996 a co, czarodzieje latają na miotle? ;D
12
@ShinobiQWE Dziękujemy za pańską relacje. Teraz łączymy się z Opolem, halo Opole?
1
@cules100pro Kij z atakiem, oby była jak mniejsza ilość wylewów w obronie, bo co z tego, że będziemy mieli 3 okazje i je wykorzystamy skoro PSG nastukałoby 6 bramek przeciwko tej dziurawej obronie jak sito ;D
0
@Azi Chłop co przez większość czasu nie był wstanie wstrzelić się do pustej bramki teraz wbija ją odbijając od przeciwników ;D
18
Pan Griezmann.
https://x.com/neurophate_/status/1358721518549823493
1
@VamosRakieta Ja już od wielu lat oglądam z angielskim komentarzem, ale czasem przełączę na polski kanał i jakoś nigdy nie rzuciło mi się w oczy, żeby komentarz był nieobiektywny, to bardziej z kibiców Barcy zrobiły się jakieś płaczki i doszukują się drugiego dna we wszystkim co mówi ten zły komentator.
PS Jeżeli chcesz posłuchać mega przesłodzonego komentarza i czujesz się jak wyrzutek oglądając polskich komentatorów, obejrzyj sobie na Beinsport USA z Ray Hudsonem jakiś mecz. Podniecania się Barceloną i Wielkim Messim nie będzie końca, nawet w przypadku przegranych meczy :D
1
Jak tak czytam te komentarze na La Bombie to odnoszę wrażenie, że wszyscy komentatorzy sportowi są przeciwko Barcelonie xD
2
@Tasde Przecież na La Rambli tak samo to wygląda, jak Real wygrywa na farcie ;D A jeszcze śmieszniej to wygląda jak Real przedupcy mecz, La Bomba się smieje, po czym Barca solidarnie robi to samo xDD
15
Jeszcze ja wkleje, może ktoś jeszcze nie widział ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Ostatnie 16 meczów Barcelony we wszystkich rozgrywkach:
13 zwycięstw
2 remisy
1 porażka
0
I niektórzy tu uważają, że wygramy z PSG, przecież ta obrona jest dziurawa jak sito..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@SinMistico Okej, Antek nie gra dzisiaj rewelacyjnie, ale bez przesady
2021:
- Griezmann 9 meczów, 7 goli + 6 asyst
10
@4drian0 Nie no, co ja pierd...
28
Ale meczycho dzisiaj. Brakuje szczęścia jak zawsze, od groma sytuacji. Na plus dzisiaj Braithwaite, Busquets i Pjanic. Dobrze, że Araujo odpocznie sobie, bo nasza obrona wygląda od razu lepiej bez niego.
0
Boże, chroń Basketsa.
0
@regatta52 Nie istnieją od czasów Enrique w Barcelonie.
2
Emerson mógłby odegrać rolę podwójnego agenta i strzelić samobója.
1
@PatrykGhost Na boisku, pokazać palcem?
3
@draxidox Walkower to tylko 3:0 może warto się zastanowić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
Jeszcze trochę to i Koeman będzie grał na obronie.
5
@bolinho89 Rozjechali Barcelone, bo jakoś przed tym meczem mało byli widziani hejterzy Liverpoolu ;p
2
@arasz1819 Najpopularniejszy chyba temat aktualnie i dla takiego casualowego kibica, który tego nie śledzi posłucha z ciekawości. To, że na La Bombie ten temat był prz*ruchany na 1000 sposób to nie znaczy, że inni też o tym słyszeli.
0
@Barca_Big_Moment A co ja właśnie napisałem, doktorku? ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Po składzie wnioskuje, że nie ma co liczyć na kontrole piłki w środku pola, ale to może lepiej, bo przeciwnik nie będzie się murować, obyśmy tylko potrafili wyjść spod pressingu Betisu.
1
@sawyer00 +8.5 rożnych jak w masło (1.57), wydaje sie bezpieczniejsze niż wygrana