4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Zip Zawsze to lepsze niż event z opuszczaniem głowy w trakcie meczu ;D
0
To Juve miało mi zepsuć kupon, a nie Sevilla :(
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Mathoue https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_J67W1HTrZn2ZBPz9oWTWZAGMV8ANYeOn.jpg
3
@kuz To był kolejny prototyp rakiety nośnej wraz ze statkiem kosmicznym do lotu testowego na dużej wysokości.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@CatalanDream Niektórzy napastnicy to mogą sobie tylko pomarzyć o takich liczbach w wieku 36 lat. To samo tyczy się starego byka Ibrahimovica
0
@arasz1819 Oby tylko nie w tym meczu, bo mam ważny kupon xD
1
@amanter O, dzięki za przypomnienie ;p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Hosh Douglas podchodzi pod nieistniejącą legendę.
1
@Leooo Wybitny piłkarz jakim był Nelson Semedo. Z choinki się urwałeś?
5
@TheNekro94 Co druga ma taki opis na Tinderze.
1
Semedo to był najlepszy PO w Barcelonie.
1
@Coutinho007 Generuje więcej, wydaje mi się, że było jakies podsumowanie za 2020r. Ogólnie to statystycznie Ronaldo jest bardziej rozpoznawalny niż Messi. Dlatego duże firmy postrzegają Ronaldo jako lepszą opcję marketingową niż Messi.
0
@kuz Co?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@szkutnik91 Ja w tym klubie widziałem już wystarczająco dużo i mnie wcale to nie zdziwi, jeżeli tak będzie..
10
@szkutnik91 Jak Araujo pójdzie w odstawkę to Kuman jest jakiś niepełnosprytny..
15
XDD
6
Upławy, swędzenie, hemoroidy, stoperany, afty, uszy i o wiele więcej, a to wszystko w przeciągu jednej przerwy reklamowej..
Najlepsze jest to, że mimo, że tak spamią tym lekami w reklamach to nie jestem w stanie przypomnieć sobie nazwy żadnego z tych leków, które reklamowali xD
2
@LionelM95 Pewnie, że tak.
0
@regatta52 Tato wróć.. Poszedł po mleko 20 lat temu i dalej nie wrócił.
0
@MesQueUnClub_87 Na enebie masz za 79 złoty.
https://www.eneba.com/steam-football-manager-2020-steam-key-global
0
@MesQueUnClub_87 W jakiej cenie? Może znajde taniej niż na alledrogo?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub_87 Licencje wygasły w starszych wersjach, więc nie możemy ich udostępniać, czy to płatnych, czy bezpłatnych” - mówi dyrektor gry Miles Jacobson.
0
Peter Parker znęcał się nad wujkiem Benem
58
xDDDD
https://scontent.fwaw5-1.fna.fbcdn.net/v/t1.15752-9/145208358_483041149353682_8274625831544101495_n.png?_nc_cat=108&ccb=2&_nc_sid=ae9488&_nc_ohc=wA2ptsbGPWgAX-a3xNT&_nc_ht=scontent.fwaw5-1.fna&oh=6f7593ce8fbe0e129e2ef97f9207e04e&oe=603BD768
2
Low Kick zwany też jako Loł King aka łamany piszczel. Klasyk Youtube'a, kiedyś to filmik były z jajem, nie to co teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)