0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@PatrychoO ja też mam 2060, więc jedziemy na tym wózku ;D

0

@Coutinho007 Messiego i tak czy siak będzie ściągało do środka pola, czyli będziemy grać bez 9. Zaszalejmy i dajmy Dembele na 9'ke ( ͡ʘ ͜ʖ ͡ʘ)

0

@TeKa #TeamPedri, niech tam ten Ryszard się pucuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@PatrychoO Do 18, ale co zrobisz. Ja to jestem ciekawy czy wyhaczę przynajmniej 30 fpsów w The Medium, bo gra jest tragicznie zoptymalizowana. Na rtx3080 bez ray tracingu w 1080p na wysokich nie jest w stanie trzymać 60 klatek na sekund. Co ci Polacy mają z optymalizacją tych gier.. Ale wydałem 4 ziko na grę, więc nie bedzie mi szkoda jak nawet nie podziała ;D

0

@Kapitan_SW Platformy się podzielą i będą kłótnie różnych środowisk w społecznościówkach, która to platforma jest lepsza.
Disney dla dzieci - bo bajki
Amazon dla starych wyjadaczy - bo Władca Pierścieni
Netflix dla nastolatków - bo taki content mają u siebie
HBO dla smutasów - bo od zasrania kryminałów
Ja sam wykupuje abonament wyłącznie wtedy, gdy już mam coś ciekawego do obejrzenia, więc skacze od jednego do drugiego. Wyłączając abonamenty, trochę to uciążliwe.

5

@Janas11224 Z Big Sama to też wielka niewiadoma (chłop gra z jednym kolanem ;D) z dużymi rywalami to nie grał x czasu, no dobra zagrał w tym sezonie 30 minut w przegranym meczu z Juve. To już wolę wierzyć w to, że Lenglet skupi się na tym jednym meczu, tylko tak poza tym po co mi w to wierzyć i tak to przewalimy. To chyba oczywista, oczywistość. PSG jest po prostu od nas lepsze.

PS Albo dać się wykazać dla Mingueza, może chłop wejdzie na swoje wyżyny z takim rywalem jak już tak wszyscy nienawidzą Lenglet.

0

@tomek8756 W skali od 1 do 5?

5

De Jongowi co forma się odpaliła ostatnio ;D

1

Sergi "Skrzydło" Busquets, coś niespotykanego

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@KapiFCB i do tego Destruction AllStars na PS5.

1

@Sulimo a będzie w TV?

0

@Witekk10 Sterowniki zainstalowane? Spróbować wsadzić w inne USB itp.

1

@tomek8756 Kurła, czyli moje zamówienie do mnie nie dotrze.

0

@Ghotti Na Xboxie działa w 30 fps, więc raczej pociągnie.

0

@Ghotti Podobno optymalizacja ssie, ale to się sprawdzi, "kupione" za 4 ziko to i nie bedzie szkoda jak coś będzie nie halo

3

The Medium zbiera zacne ocenki IGN - 8/10, PC Gamer - 92/100, Gamespot - 9/10. Polski Horrorek daje rade ;D

3

@dziad_stary Ja się cieszę, bo często zdarza mi się kupować na Amazonie w porównaniu do takiego Allegro, gdzie widać u nich tylko ciągłe podwyżki, prowizje, zmiany w regulaminie.

6

Wow, niedługo będzie można korzystać z polskiej wersji Amazona. Polscy sprzedawcy mogą już resjetowac swoje konta. Będzie możliwość wysyłek do paczkomatów etc. Wreszcie nareszcie, RIP Allegro.

3

@Witekk10 Jeden i drugi się nie popisał. Sam Lukaku nie był lepszy. Zaczepka jak zaczepka. Kiedyś to piłkarze w klasyka naskakiwali na siebie i nie było to niczym nadzwyczajnym, a teraz jedno brzydkie słówko w stronę drugiego piłkarza i wielki szum w mediach. Odpal sobie CSa to zobaczysz ile to matek będą ci p.. ;D
Pozdrawiam z rodzinką.

PS Nasz Dembuś również ostatnio "kochał mamę" pewnego sędziego ;p
https://x.com/FrenkieStats/status/1354166827966935042

1

@MesQueUnClub96 Wolisz przelewem czy przez blika?

0

@tomek256 Wrzuć do pralki :)

0

@matirix20 Z tego co pamiętam to nie, był wyłącznie komentatorem.

1

@matirix20 Profesjonalnym graczem Csa to on nie jest ;D

1

@matirix20 Do wymiatacza to mu trochę brakuje ;D

0

@Kusco15 Ja nie odczuwam żadnych przyjemności z oglądania sportu. Tym bardziej jak faceci wypinają dupkę. Dziękuję za uwagę

0

@MESSIah16 No raczej, nie inaczej. Chociażby przez swoje ofensywne usposobienie. W porównaniu do Pique, który był wiecznym średniakiem, tak naprawdę niczym niezwykłym się nie wyróżniał.

5

Jakby ktoś jeszcze nie zauważył informacji podanej 10x, to Tuchel trenerem Chelsea :)

0

@itmustbejoke Pensja z której można pożywić 3 dobrych graczy + możliwa mamona za transfer.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?