0

@BulaKG Zapewne wjedzie, chłop dostał bombę na łeb


3

Ciesz się Barcelono, że dzisiaj niedziela tak to bym się naj*bał w trzy dupy..

0

@DaPi Nasi robili by to samo, gdyby wygrywali..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

Mateo Messi ma coś do przekazania tacie
https://pbs.twimg.com/media/Eg_eDbiUYAEupLO.jpg

1

Zaraz pójdzie bomba ziemia powietrze od Trinkało i się skończą te śmieszki!!1!@!2!

3

Jedyny puchar, który wygra w tym roku Barcelona ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://img0.joyreactor.com/pics/post/full/auto-9gag-1293514.jpeg

0

Jeszcze raz niech podadzą do Alby, może za 102 razem się uda.. Dobre, te taktyki.

1

@Oskar00 Bez Messiego nie przegraliśmy ostatniego meczu, a teraz jak już jest.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

8

Gdyby Valverde wtedy kupił Williamsa, to by się to nie zdarzyło..

0

Siema @FCBarcelona oddawaj mój hajs za przewalony kupon..

0

@Tomo_95 Koeman już pokazał wiele razy, że ma gdzieś umiejętności piłkarza, wystarczy znać założenia taktyczne jakie chce od Ciebie trener. Co pokazał Alenia, który wychodził częściej niż Puig, a nie był wcale lepszy od Rikiego ;)

0

Przepraszam.. Mam Barce na kuponie..

0

@KacperVEB Akurat nam potrzebny teraz Puig, który bez piłki nie wie jak się poruszać..

0

@FC1899Barca Krył plecy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Coś tu musi się jeszcze od*ebać, bo postawiłem czysto na Barce xD

0

@Kleps0n W czym? Chłop, jest żałosny, jedyne co mu zostało to szybkość i wrzutki do skutku, aż trafią do kogoś.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pilka_jest_okragla Tak ustawił, że w poprzednim meczu przegrał z nami xD

1

@elmayakos To mało oglądasz reklam ;D

0

Ale na ESPN cisną bekę z Barcelony xDD

0

Patrzę wynik 1:0, okej włączam mecz. Wchodzę 1-1 i już mi się odechciało oglądać.

0

@MasnyTed Panie, nie wybrzydzaj. Bierz co dają.

1

@zulugula Nie jestem fanem Xiaomi, ale Poco X3 to najlepszy smartfon do 1000 zł.

0

@eckov Podobno ma być robiona zbiórka pieniędzy.

3

Typowe Napoli, nie obstawisz to wygrają..

1

@MesQueUnClub_87 Robię tak samo ;D To są plusy kupowania gier na konsoli. Mimo, że są często drogie to cena za szybko nie spada, więc można ładnie opylić ;D

20

@th@les Nie wiem dlaczego, ale zawsze widząc taki pokój odnoszę wrażenie, że należy on do jakiegoś "psycho kibica".

PS Przypomniał mi się jakiś kibic Barcy z La Rambli, który przed każdym meczem robił zdjęcie, jakby ołtarzyka z różnych rzeczy zwiazanych z Barca przed Telewizorem xD

15

Wiecie czemu David odpowiedział na pytanie?

Bowie

0

@Dalhi Prawdopodobnie God od war i Horizon 2. To połowa? ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?