4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BulaKG Zapewne wjedzie, chłop dostał bombę na łeb
3
Ciesz się Barcelono, że dzisiaj niedziela tak to bym się naj*bał w trzy dupy..
0
@DaPi Nasi robili by to samo, gdyby wygrywali..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
Mateo Messi ma coś do przekazania tacie
https://pbs.twimg.com/media/Eg_eDbiUYAEupLO.jpg
1
Zaraz pójdzie bomba ziemia powietrze od Trinkało i się skończą te śmieszki!!1!@!2!
3
Jedyny puchar, który wygra w tym roku Barcelona ( ͡° ͜ʖ ͡°) https://img0.joyreactor.com/pics/post/full/auto-9gag-1293514.jpeg
0
Jeszcze raz niech podadzą do Alby, może za 102 razem się uda.. Dobre, te taktyki.
1
@Oskar00 Bez Messiego nie przegraliśmy ostatniego meczu, a teraz jak już jest.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8
Gdyby Valverde wtedy kupił Williamsa, to by się to nie zdarzyło..
0
Siema @FCBarcelona oddawaj mój hajs za przewalony kupon..
0
@Tomo_95 Koeman już pokazał wiele razy, że ma gdzieś umiejętności piłkarza, wystarczy znać założenia taktyczne jakie chce od Ciebie trener. Co pokazał Alenia, który wychodził częściej niż Puig, a nie był wcale lepszy od Rikiego ;)
0
Przepraszam.. Mam Barce na kuponie..
0
@KacperVEB Akurat nam potrzebny teraz Puig, który bez piłki nie wie jak się poruszać..
0
@FC1899Barca Krył plecy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Coś tu musi się jeszcze od*ebać, bo postawiłem czysto na Barce xD
0
@Kleps0n W czym? Chłop, jest żałosny, jedyne co mu zostało to szybkość i wrzutki do skutku, aż trafią do kogoś.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pilka_jest_okragla Tak ustawił, że w poprzednim meczu przegrał z nami xD
1
@elmayakos To mało oglądasz reklam ;D
0
Ale na ESPN cisną bekę z Barcelony xDD
0
Patrzę wynik 1:0, okej włączam mecz. Wchodzę 1-1 i już mi się odechciało oglądać.
0
@MasnyTed Panie, nie wybrzydzaj. Bierz co dają.
1
@zulugula Nie jestem fanem Xiaomi, ale Poco X3 to najlepszy smartfon do 1000 zł.
0
@eckov Podobno ma być robiona zbiórka pieniędzy.
3
Typowe Napoli, nie obstawisz to wygrają..
1
@MesQueUnClub_87 Robię tak samo ;D To są plusy kupowania gier na konsoli. Mimo, że są często drogie to cena za szybko nie spada, więc można ładnie opylić ;D
20
@th@les Nie wiem dlaczego, ale zawsze widząc taki pokój odnoszę wrażenie, że należy on do jakiegoś "psycho kibica".
PS Przypomniał mi się jakiś kibic Barcy z La Rambli, który przed każdym meczem robił zdjęcie, jakby ołtarzyka z różnych rzeczy zwiazanych z Barca przed Telewizorem xD
15
Wiecie czemu David odpowiedział na pytanie?
Bowie
0
@Dalhi Prawdopodobnie God od war i Horizon 2. To połowa? ;D