4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To niezły kupon mocy. Wygląda jak pewniak ;D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=OTQyMDIxMDA2NDk3NTAwMTpj753_gqYOszAxHNw%3D&kind=M
1
@FC1899Barca Dla mnie to niewykonalne ;D Nie porównam FPS do Rpg itp. :P
0
@Nano22 Nano.. Twoje urodzenie twoje życie to jeden Wielki bait.. Skończ z tym.
5
@Fawrf Przy Kunis to ta Ester wyglądałaby jak chłopczyca.
0
@sawyer00 Ok.
0
@Coutinho007 Weź przestań, aż flashbacków dostałem ;D
0
@Coutinho007 No i tak będzie męczenie buły. Ostatnie 3 mecze na ich stadionie zakończyły się klęską i w środę to widzi mi się maks remis. Chyba, że Messi ma w planach się przebudzić
1
@kuz Dobrze wiesz, że spadkowicze spinają dupkę jak grają z kimś z topki, a bramkarze zaczynają wyjmować nie wiadomo jakie piły, więc tak, jest to niewygodny rywal
4
Wy się cieszcie, że wygraliśmy. Huesca to w uj nie wygodny rywal w tym sezonie. Atletico, Sociedad czy Villareal zremisowało z nimi, ale tu wieczny płacz, bo nie było 0-6 z autobusem..
0
@Firestone To mało oglądasz Barcelony ;D
0
Będziemy pewnie grali 3 obrońcami, a wy coś mówicie o obronie..
0
@El dominatore Z tego co pamiętam to Cavani też nieźle kasiore ciągnie.
1
Milan to na jakiś dropsach leci w tym sezonie ;D
3
@Nihas Panie, ludzie tutaj oceniają piłkarzy po jednym meczu ;D Raz zagra dobrze, napiszą - kurła, ale kozak czemu my go puściliśmy, a za drugim razem zagra gorzej i napiszą, że dobrze, że już go z nami nie ma ;D
1
@BOSSS85 Przecież to jeszcze nie koniec. Jak ktoś ma wrócić do gry po 0-2 to będzie to właśnie Bayern
0
@marcin62 Tutaj byłeś? https://ibb.co/HPB915C
0
@marcin62 Szukaj jakiś lokalnych. U mnie w mieście jest takie miejsce, gdzie mogę kupić grę, wymienić na inną z dopłatą lub sprzedać itd.
7
@Herato Nokia 3310. Rodzice mówią, że dopóki jej nie rozwalę, nie dostanę nowego telefonu.
1
@clyde O kur.. muj łep
3
@VamosRakieta Pan Trener.
1
@MesQueUnClub96 Zostawcie somsiada w spokoju!
2
@KmN Odpala Ski Jump'a i leci
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@robsesh Doom Eternal
1
@Moriarty Co jak co, ale spadkowicze lubią spinać dupkę na mecze z drużynami z topki. Atletico z nimi zremisowało
0
Żadne zaskoczenie. Wystarczy, że jest ziomeczkiem Messiego to już wszyscy socios widzą w Laporte wybrańca :D
9
Teraz takie pepsi to można stawiać nad półką z alkoholami, żeby pokazać jaki dobrobyt w domu
1
@Maniek9444 Ankieta do szkoły?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@AmigoBlancos Ok.