2

1

@FC1899Barca Dla mnie to niewykonalne ;D Nie porównam FPS do Rpg itp. :P

0

@Nano22 Nano.. Twoje urodzenie twoje życie to jeden Wielki bait.. Skończ z tym.

5

@Fawrf Przy Kunis to ta Ester wyglądałaby jak chłopczyca.

0

@sawyer00 Ok.

0

@Coutinho007 Weź przestań, aż flashbacków dostałem ;D

0

@Coutinho007 No i tak będzie męczenie buły. Ostatnie 3 mecze na ich stadionie zakończyły się klęską i w środę to widzi mi się maks remis. Chyba, że Messi ma w planach się przebudzić

1

@kuz Dobrze wiesz, że spadkowicze spinają dupkę jak grają z kimś z topki, a bramkarze zaczynają wyjmować nie wiadomo jakie piły, więc tak, jest to niewygodny rywal

4

Wy się cieszcie, że wygraliśmy. Huesca to w uj nie wygodny rywal w tym sezonie. Atletico, Sociedad czy Villareal zremisowało z nimi, ale tu wieczny płacz, bo nie było 0-6 z autobusem..

0

@Firestone To mało oglądasz Barcelony ;D

0

Będziemy pewnie grali 3 obrońcami, a wy coś mówicie o obronie..

0

@El dominatore Z tego co pamiętam to Cavani też nieźle kasiore ciągnie.

1

Milan to na jakiś dropsach leci w tym sezonie ;D

3

@Nihas Panie, ludzie tutaj oceniają piłkarzy po jednym meczu ;D Raz zagra dobrze, napiszą - kurła, ale kozak czemu my go puściliśmy, a za drugim razem zagra gorzej i napiszą, że dobrze, że już go z nami nie ma ;D

1

@BOSSS85 Przecież to jeszcze nie koniec. Jak ktoś ma wrócić do gry po 0-2 to będzie to właśnie Bayern

0

0

@marcin62 Szukaj jakiś lokalnych. U mnie w mieście jest takie miejsce, gdzie mogę kupić grę, wymienić na inną z dopłatą lub sprzedać itd.

7

@Herato Nokia 3310. Rodzice mówią, że dopóki jej nie rozwalę, nie dostanę nowego telefonu.

1

@clyde O kur.. muj łep

3

@VamosRakieta Pan Trener.

1

@MesQueUnClub96 Zostawcie somsiada w spokoju!

2

@KmN Odpala Ski Jump'a i leci

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@robsesh Doom Eternal

1

@Moriarty Co jak co, ale spadkowicze lubią spinać dupkę na mecze z drużynami z topki. Atletico z nimi zremisowało

0

Żadne zaskoczenie. Wystarczy, że jest ziomeczkiem Messiego to już wszyscy socios widzą w Laporte wybrańca :D

9

Teraz takie pepsi to można stawiać nad półką z alkoholami, żeby pokazać jaki dobrobyt w domu

1

@Maniek9444 Ankieta do szkoły?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?