4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaKings965212 Takie wypuszczania na Mbappe chodziły by jak ta lala.
1
@Kapitan_SW Brakuje takiej pikanterii u naszych redaktorów ;D
2
@Bobo25 Warto wspomnieć, że konsola będzie miała specjalną szufladkę, gdzie będzie można trzymać swoje kurczaczki w ciepełku.
1
@Jakchcesz Łącze się w bólu, mam dziś to samo. Bym coś rozpier..
3
@koksik2700 Widzę, że ty byłbyś Najmanem w tej sytuacji ;D To dawaj na solówkę przy garażach do Białego, Koksik. Będę czekał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@marcin62 O kur.. moje oczy xD
0
@macio_944 Tak samo jak u nas w Polszy. Jest drużyna Lewandowskiego, a nie Bayern ;D
0
@macio_944 A co w tym dziwnego, skoro Messi to Barcelona ;D
1
@VenoM Łeeee, gdzie jest pucz. Kołman ty gupku!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@dariooo A faktycznie, mój błąd. Pora udać się do okulisty ;D
0
@barcelona97 Ostatnie 2 mecze u nich przegraliśmy, więc spodziewam się męczarni.
5
@pauletaa Zauważył kamerę skierowaną na niego, wciągnął brzuchola.
1
Panie Suarez, brameczke poproszę.
1
Niby te Atletico nie strzela jakoś wielu bramek, a zajmuje drugą pozycję pod względem goli w lidze.
1
@Kurkmen Mam prawie 100h w Cyberpunku. Nie muszę oglądać, bo wiem jak to wygląda. Pewne mechaniki w grze zatrzymały się o co najmniej kilka lat, nie ma co się oszukiwać.
3
@marcin62 No nie wiem jak ty, ale w akcjach pościgu pierwsze co robię to strzelam w kierowcę albo w opony, żeby wypadł z trasy;D Ale tutaj szybciej rozwalę auto pistoletem niżeli przebije oponę.
@Peciak no tak ogranicza nas wyobraźnia.. To gdzie są pancerne szyby w samochodach, skoro już mają posiadać takie opony ;D
0
@Kurkmen Panie, pewne mechaniki jak przebijanie opon to już były w Vice City. Trochę smutne, że taka duża gra, a nie posiada nawet czegoś takiego w 2020r.
1
@Rewolucja123 Przecież Laporte to już dawno wygrał te wybory, wystarczy, że jest ziomeczkiem Leo i cules polecą za nim :p
1
@Coutinho007 Do swieżaków..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@clyde Łączę się w bólu. Ja wróciłem do oglądania starych horrorów z Lat 70-90, bo te obecne ani to straszne, ani klimatu nie mają..
0
@Encore To jest szok. Wystarczyło, że chłopowi zrobiło się fotę i z automatu memy się robią. Chodzący mem ;D
0
@eydem To samo robiłem w przypadku samochodów xDD Albo znikają, albo podmieniają się na inny model samochodu ;D
2
@eydem Jestem po prawie 100 h i Night City to co najwyżej jest ładnie artystycznie zrobione, bo do tętniącego życiem miasta to mu daleko.
PS No chyba, że postawisz samochód na środku drogi to się zrobi korek, bo npc w tej grze nie potrafią wymijać aut xD
9
@Kettger Mat Szewski, na niskim rankingu co 2 osoba próbuje to zrobić ;D
2
@marcin000019 To jest Pol xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Tomo1989 Taka prawda.
0
Messi to, Messi tamto.. Kandydatura Laporte bardziej skupia się na samym Leo niżeli na Barcelonie..