0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Coutinho fryzura na Rutkowskiego xD

0

Mogliby chociaż się przełączyć na wrzutki Realu, a nie te bezproduktywne klepanie. Tyle naszych w polu karnym, że w końcu by coś wpadło.

0

4 naszych w polu karnym, ale uj z tego, jeżeli nie ma kto podać ;D

2

Braithwaite jakie zwierzę, jest wszędzie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@FafitFCB Ciekawe to ile razy obijemy bramkarza ;D

14

@Pawlak1992 Flashscore to sobie może co najwyżej przepuszczać w jakim ustawieniu wyjdziemy ;D

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@vangoor A po jakiego groma? Jak testerami mogą być gracze ;D

2

Cyberpunk leci po kolejny rekord. Kolejne 17 gb patch. Ciekawe ile łącznie GB patchy będzie to wynosić jak wszystko połatają ;D

5

"Lest krismas
A gugu maj cha
bad de very must dej
ju gejvi mi ołej.."

Najlepsza wersja ever. Po dziś dzien wielu uważa, że ten cover śpiewany jest po niemiecku


3

@DaPi Bo było się szczylem i nie miało się tylu problemów wokół siebie. Dlatego klimat był lepszy ;D

3

@busquets5 Wystarczy odpalić CS 1.6, w czym problem? Przecież gra dalej żyje i ma duże community ;D

4

@pauletaa To chociaż piątaka, Królu złoty..

3

Siema. Mam pytanie.

0

@mr_robot Messi spięty jak plandeka na Żuku, a oni taką muzyczkę wstawiają ;D

2

@barcelona97 Oczywiscie, że dystans. Mało tego, my będziemy siedzieć w rękawiczkach przy stole. Przezorny zawsze ubezpieczony...

0

@Mixtape Właśnie dlatego, że ostatni mecz zagraliśmy świetnie jestem skłonny postawić dużo sumkę na Valencie ;D

0

@FafitFCB Ta, bedzie odpalany wulkan na dywanie w domu.

4

@FafitFCB Nie, żeby coś, ale Guardiola w taki sposób zrezygnował z Ronaldinho ;D Maradona wyleciał również przez tą samą rzecz z Barcy. Uj z tego, że dobrze się prezentowali na boisku, jeżeli na treningach odstawiali maniane ;p

1

@masq U mnie wczoraj ciągle taka reklama wyskakiwała. Nie chciała się wczytać ;D
PS Była to reklama Playera
https://ibb.co/Lkp69Tz

1

@MesQueUnClub_87


https://x.com/YoDeZidaneSaes/status/1339713273365745665

2

LOL, dopiero teraz zobaczyłem, że Leo głosował na Navasa jako najlepszego bramkarza roku. Uroczo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Pilka_jest_okragla Pimienta za dobrych wyników w rezerwach to nie wykręca w tym sezonie, 3- 4 -6. Zaraz znowu wszyscy by chcieli wywalić kolejnego trenera po połowie sezonu..

3

@macio_944 A wystarczyło nie wydawać wszystkiego na raz.. Mogli najpierw się skupić na wersji PC, a później wydawać na konsole.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@sokot Raczej nie chodzi o to, że się skończył. Po prostu lepszy już nie będzie ;p

1

@eydem Ja bym na twoim miejscu poczekał z tym zwrotem, bo w tym tygodniu ma wyjść patch. Zobaczysz wtedy w jakim stanie będzie gra.

0

@pazio23 Raczej szanse są niskie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?