4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Coutinho fryzura na Rutkowskiego xD
0
Mogliby chociaż się przełączyć na wrzutki Realu, a nie te bezproduktywne klepanie. Tyle naszych w polu karnym, że w końcu by coś wpadło.
0
4 naszych w polu karnym, ale uj z tego, jeżeli nie ma kto podać ;D
2
Braithwaite jakie zwierzę, jest wszędzie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@FafitFCB Ciekawe to ile razy obijemy bramkarza ;D
14
@Pawlak1992 Flashscore to sobie może co najwyżej przepuszczać w jakim ustawieniu wyjdziemy ;D
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@vangoor A po jakiego groma? Jak testerami mogą być gracze ;D
2
Cyberpunk leci po kolejny rekord. Kolejne 17 gb patch. Ciekawe ile łącznie GB patchy będzie to wynosić jak wszystko połatają ;D
5
"Lest krismas
A gugu maj cha
bad de very must dej
ju gejvi mi ołej.."
Najlepsza wersja ever. Po dziś dzien wielu uważa, że ten cover śpiewany jest po niemiecku
3
@DaPi Bo było się szczylem i nie miało się tylu problemów wokół siebie. Dlatego klimat był lepszy ;D
3
@busquets5 Wystarczy odpalić CS 1.6, w czym problem? Przecież gra dalej żyje i ma duże community ;D
4
@pauletaa To chociaż piątaka, Królu złoty..
3
Siema. Mam pytanie.
0
@mr_robot Messi spięty jak plandeka na Żuku, a oni taką muzyczkę wstawiają ;D
2
@barcelona97 Oczywiscie, że dystans. Mało tego, my będziemy siedzieć w rękawiczkach przy stole. Przezorny zawsze ubezpieczony...
0
@Mixtape Właśnie dlatego, że ostatni mecz zagraliśmy świetnie jestem skłonny postawić dużo sumkę na Valencie ;D
0
@FafitFCB Ta, bedzie odpalany wulkan na dywanie w domu.
4
@FafitFCB Nie, żeby coś, ale Guardiola w taki sposób zrezygnował z Ronaldinho ;D Maradona wyleciał również przez tą samą rzecz z Barcy. Uj z tego, że dobrze się prezentowali na boisku, jeżeli na treningach odstawiali maniane ;p
1
@masq U mnie wczoraj ciągle taka reklama wyskakiwała. Nie chciała się wczytać ;D
PS Była to reklama Playera
https://ibb.co/Lkp69Tz
1
@MesQueUnClub_87
https://x.com/YoDeZidaneSaes/status/1339713273365745665
2
LOL, dopiero teraz zobaczyłem, że Leo głosował na Navasa jako najlepszego bramkarza roku. Uroczo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Pilka_jest_okragla Pimienta za dobrych wyników w rezerwach to nie wykręca w tym sezonie, 3- 4 -6. Zaraz znowu wszyscy by chcieli wywalić kolejnego trenera po połowie sezonu..
3
@macio_944 A wystarczyło nie wydawać wszystkiego na raz.. Mogli najpierw się skupić na wersji PC, a później wydawać na konsole.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@sokot Raczej nie chodzi o to, że się skończył. Po prostu lepszy już nie będzie ;p
1
@eydem Ja bym na twoim miejscu poczekał z tym zwrotem, bo w tym tygodniu ma wyjść patch. Zobaczysz wtedy w jakim stanie będzie gra.
0
@pazio23 Raczej szanse są niskie.