4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Triv44 A co to YouTube zamykają?
0
@itmustbejoke Live przegrało tylko jeden mecz podczas nieobecności Van Dijka ;D
0
Fulham jaki dojazd Liverpoolu.
1
@Mr8lack Na gogu jak i Steamie jest tak samo, kupujesz licencję do gry.
2
@Mr8lack Steam, bo Steam. Największa i najbardziej rozwinięta platforma.
0
@tadzik447 Gram na wysokim.
0
@Katalończyk 99 Przecież oni nie tracą nie wiadomo ile bramek ;D Gorszy problem mają w ofensywie, gdzie nic nie idzie ;D
0
@tadzik447 Wymagająca? Wszystko, zależy od twojego poziomu, jak to w RPG. Ja po kilku godzinach poszedłem do bliźniaków i spamowałem wyłącznie jeden przycisk.
0
Arsenal w przypadku dzisiejszej przegranej może spać na 16 miejsce w tabeli. To jest szok, że Arteta dalej jest trenerem.. Na co oni liczą, na zbawienie? ;D
0
@LS Ta, po czym zobaczył, że wyniki nie idą w parze z jego grą to już nie był taki chętny do wystawiania jego.
0
@robsesh Iksde? Nie wiem czy wiesz, ale nie muszę jechać obejrzeć konferencje, żeby wiedzieć o czym mówią..
0
@MarioVeB! tak jak Warta miała wczoraj pyknąć rywala? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@FafitFCB #NaWypozyczenieChlopa
0
@FafitFCB To nie tylko gracze naciskali na premierę byczku ;)
2
@msmsms Też mi problem, przejdź na Breatharianizm.
0
@Majsteer Ale przecież Koeman mówił o tym na konferencji i wiesz co odpowiedział Puig na jednym z wywiadów po meczu Hiszpanii?
"Koeman już wypowiedział się na mój temat. Powiedział, że na mnie liczy i dostanę minuty." Co jest nie prawdą.. Dzieciak po prostu kłamie.
0
@Ghotti Podałem jako przykład. Co poniektóre zjeżdżalnie są od 3 lat wzywyż, no ale domyślam się, że taki 3 latek może szybko się znudzić, dlatego też pytam ;p
7
@MesQueUnClub96 Uderzenie go w realu jest bardziej satysfakcjonujące.
0
@darek60 Klocków jaki i wiele innych rzeczy ma po starszym bracie, dlatego trudno znaleźć mu jakiś prezent.
0
@FafitFCB Łeeeee, gdzie jest Pucz. Gupek z tego trenera.
PS. I tak jest już skreślony
"Ronald Koeman oskarżył Riquiego Puiga o ujawnianie informacji prasie, gdy na początku sezonu powiedział mu, że trudno będzie o minuty dla niego. [@elpais_deportes]"
0
Myślicie, że zjeżdżalnia dla dzieci będzie cacy dla 3 latka na święta?
Coś w ten deseń https://www.strefadzieciakow.pl/Little-Tikes-Moja-pierwsza-zjezdzalnia-niebieska-p12891/?ref=ceneo.pl&ceneo&utm_source=ceneo&utm_medium=referral
0
@DaPi O kur xD Chyba mokre marzenia samochodowego świra ;D
Edit. Jeszcze zrozumiałbym polecieć do jakiegoś ciekawego kraju np. Norwegia i tam jeździć nocą, licząc, że się trafi się na zorze polarne. Ale u nas w Polsce?
0
@Joe_Pesci To nie prawda, ogrywam na Ps5 i po patchu 1.4 wygląda co najmniej dobrze, na pewno nie tak jak wersja z PS4.
2
@kuz Ja wiem, że przyjeżdża potężne Levante, ale mam chociaż nadzieję, że nie wyjdą ze spuszczonymi głowami czekając na wyrok :D
1
@NaFazieHitman Cyberpunk już na stałe zostanie zapamiętany jako Cyberbug 2077.
0
@MesQueUnClub22 Zapewne masz 2 typy postawione w jednym meczu.
0
@draxidox Lunche pracownicze przy winku, za dobrze wykonaną pracę również przyniesie nam trochę procentów po robocie. Blancika nie raz się z nim spaliło. Uj z niego w trakcie dnia, no ale taka robota.
0
@derlysy1979 Strzelilo karnego, ot co ;D
10
Ch*lernie mi się podoba zaparcie Realu, to jest coś czego brakuje Barcelonie. Potrafią spiąć dupę mimo, że forma nie jest najwyższa.
3
@barcelonaLM Daruj sobie. Ja kupiłem na premierę za 250 zł, pograłem 3 dni i już więcej nie odpaliłem, miałem dosyć. Do dzisiaj żałuję tych pieniędzy.