0

@marcin000019 Squad to jest taki symulator żołnierza, nie każdemu może się spodobać. Gra jest mocno taktyczna, musi być ciągła komunikacja w drużynie itp.

2

@hoeniker Dla mnie to jest żenujące, że tworzyli tą grę 8 lat. To wygląda trochę jak nieśmieszny żart, bo w tej grze nie ma żadnych rewolucji, a wręcz pełno tutaj przestarzałych mechanik. Według mnie to Wiesiek 3 powinien zamienić się premierami z Cyberpunkiem, bo to CP wygląda jak gra z 2015 r.

9

Nawet głupiutkie Levante się już nas nie boi ;D

1

@Chaoss Patrząc na ilość bugów i crashy gra powinna zostać wydana w następnym roku, aż ciężko czerpać radość gry, która jest w takim stanie..

0

@clyde No to powinno być git, bo ja kupując na płycie miałem jakieś 55 GB do zainstalowania i 45 do pobrania.

0

@clyde A ile miałaś GB do pobrania?

1

@koksik2700 Nie stary, jest tragicznie. Już nie pamiętam ile razy wy*ebało mnie z gry, npc nie chciał ze mną gadać, musiałem powtarzać misję, bo ktoś zapadł się pod ziemię, nieśmiertelni wrogowie itd.. Nigdy w życiu nie widziałem tak zabugowanej gry, Wiesiek przy tym to pikuś. Mogłem sobie odpuścić kupowanie na premierę..

0

@koksik2700 Szkoda, że jakość samej gry pozostawia wiele do życzenia..

7

@pawello10 Gorszego community niż on nie można mieć na Twitchu. Większość to boty spamiące "XDDDDDDDD". Pozdrawiam cieplutko z rodzinką.

34

@pawello10 Ksajo, Srajo.

1

@Bykunn Potwierdzam, ogrywam i wiele rzeczy wygląda po prostu drętwo, no ale co zrobisz jak na RPG przystało ;D Ta gra powinna zamienić się premierami z Wiedźminem 3, to Cyberpunk powinien wyjść w 2015, a Wiesiek w 2020

3

@Triv44 a kto bogatemu zabroni ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Bykunn No to słabe te RTV euro AGD, w media expert wczoraj też sprzedawali Ps5 i była mowa o kilkuset kupionych egzemplarzach.

1

@Barwindg Dokładnie tak.

0

@Geble Panie, ja kupiłem normalnie w media expert w dniu premiery, a również było informowane wszędzie, coś słabe te ruskie boty.

0

@Bykunn Dzisiaj o 13 bedzie można kupić w RTV euro AGD

1

@NeroTFP U mnie również biało, ale na jutro zapowiadają pogodę na plusie i deszcze, więc no.. długo się nie nacieszę.

1

@kuz O kurła, to dobrze, że postawiłem na wersję PS5. Myślałem, że na konsolach będzie słabo zoptymalizowane, a tutaj widzę, że jest na odwrót i trzyma mi stabilne 60 klatek.

1

@Pawelsky Przecież już od wczoraj takie latają po internecie ;d

2

@Dzemix111 @FC1899Barca Spalony ( ͡° ͜ʖ ͡°) A już się zlecieli ;D

1

@Xavyol Jeżeli takie bezmyślnie wrzucanie byłoby takie skuteczne to każdy by tak grał, ale najwidoczniej nie jest i potrzeba do tego głowy ;D

0

@ObiektywnyKibic121 Pozdrawiam ;D

0

@SinMistico Barca wygrała z Juve 2:0, a przegrała u siebie 3:0 xD

2

Nie wiem jak można było wierzyć w to, że Real spadnie do LE. Chyba sami sobie co poniektórzy zaprzeczali ;D

0

@avanes Pozdrawiam Hejtera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Gladbah pogrzało totalnie. Co oni tak ofensywnie wyszli, oni chyba naprawdę chcą dostać od Realu xDD

0

No i uj bombki strzelił Ajax

6

Messi pewnie też by z chęcią popykał w takiej drużynie jak PSG. Prosta robota, siano jest, będzie miał komu podawać ;p Wypuszczenia na Mbappe latały by jak ta lala.

0

@Czajka90 Ajax w tym sezonie chyba woli próbować swoich sił w LE.

1

@Colon O kurła, nawet nie wiedziałem, że Thiago przeszedł do Live. Dopiero teraz się zorientowałem ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?