0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kettger Przecież to jest fake byczq. To jest wersja PC, a nie Series X ;D
Wersja Ps5 https://ibb.co/1QTb4xd
Wersja Series X https://ibb.co/zfSk9Vn

2

@Kamilos84 A to Halaand gra w obronie? A to ciekawe :D

0

@matirix20 Co takiego? ;D

1

@GeFcIo Odpuść sobie granie na One S. Tu już nawet nie chodzi o błędy, gra będzie ci chodziła jak kupa, coś koło 20 fpsow.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MarioVeB! Jedynie co to sobie mogą pyknąć bramkę ;D

8

CD PROJEKT RED udostępnił wreszcie trailer do Cyberpunka 2077 na PS4


9

@cules100pro To ta technologia z 2077 roku na którą nie jesteśmy gotowi :D

0

@jaras121 Puściłem za skromne 7 ziko (400 do wyciągnięcia), żeby nie było, że taka okazja mnie ominęła ;p

7

#Cyberbug2077 podbija twittera
xDD

0

@AdiKingu96 Bo wiesz, Real jest be, tutaj ludzie na widok zawodnika Realu rzygają pod siebie..

0

@Barca1992 Gdyby Atletico grało u siebie to jeszcze bym w to uwierzył ;p

1

@derlysy1979 Sorki, ale Everton jest żenujące, oglądałem ich ostatnie mecze ;D

1

Chłop postawił prawie 2 tyś na kupon. Co to tu może pójść nie tak? ;D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMzIwMzQ3MjA0NDQwMDoomru_ikVxQX0-owY=

0

Znacie jakieś fajne sklepy, gdzie można kupić sweterek świąteczny? :)

1

@Zip Posiadam, właśnie zaiwania w kołowrotku dzięki czemu mam internet.

3

@FafitFCB Przeżyć do kolejnego roku.

7

Cd Projekt Red "Celujemy w oceny powyżej 90 na metacritic"

Metacritic - 5.6 PC, 1.8 PS4, 2.1 Xbox One

0

@Walker Kurw.. Ostrzegaj xD

0

@VanBest @clyde

Średnio 20 fpsów, tak samo tragicznie jak na ps4.

1

@michaleu "Mildred Pierce" ze świetną Kate Winslet. To jest miniserial 5 odcinkowy, polecam.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@pauletaa isde?

0

@Sztywno Bo Microsoft teraz prowadzi taką politykę, że praktycznie każdą grę z Xboxa wydaje również na PC, więc dla mnie byłoby bez sensu kupować X'a, jeżeli mam PC :)

0

@Foton Ja bym zaczął od nowa. Po takim czasie zawsze zapominam sterowania, gdzie czego szukać itd.

2

@barcelona97 Burgery MC, a kurczaczki KFC. To jak wybierać między autem, a motorem, to nie jest to samo :P

0

@Sztywno Jak masz kompa bierz Plejaka. Natomiast, jeżeli nie masz kompa bierz Xboxa :P

0

@macio_944 Nie muszę oglądać recenzji, bo już sam ogrywam (ponad 20h) i ta gra w żadnym stopniu nie jest wybitna. Ta gra odstaje w wielu aspektach do starszych gier mimo tylu lat tworzenia. Jazda autem, strzelanie, animacje rodem z 2010r., a warstwę techniczną to już przemilczę. Historia w grze jest naprawdę wciągająca, ale niestety dużo psuje toporny gameplay, który odciąga mnie od zwiedzania zakamarków Night City.

2

@Guffi Doom Eternal to imo jeden z najlepszych fpsow ostatnich lat i do tego ten świetny metalowy soundtrack.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?