4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@Rust_Cohle Z marszczeniem Freda jest jak z obstawianiem meczy. Mówisz, że to rzucasz, a kolejnego dnia i tak do tego wracasz.
2
Napoli na kuponie i wygrywają 2:0, coś tu nie gra.
2
@jedrek7000 Ło panie, widzę, że jaja ze stali patrząc na to, że obstawiłeś Ekstraklasę
2
@NeroTFP Mogą stracić gola, ot co.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Encore U mnie takie coś dzisiaj https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIwMzQxNDkxMDgwMTo6XbhPwa4dWg5pgwU%3D&kind=M
0
@Encore Takie mecze są najlepsze do prz*jebania ;D Ja zagrałem po Bożemu +1.5 gola
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@NaFazieHitman Może nadwyrężył się podczas składania podpisu :D
0
@PrinceDamon https://tenor.com/bkloV.gif
0
@bartekvisca Tyle razy już był wałkowany ten temat, że już nawet nie chce mi się wchodzić w dyskusję i ciągać się z wiatrakami. Nie ważne co złego powiem o Leo to co poniektórzy z tobą na czele wyśmieją to, bo Argentyńczyk jest osobą nietykalną na tej stronie, nawet gdyby zabił jakąś osobę to ludzie mówiliby, że to przez przypadek.. Niestety, ale takie są realia tej strony, zaraz wjedzie jakiś chłop z nickiem "Messi jest najlepszy" i będzie gadał, że opowiadam głupoty, Argentyńczyk jest nieskazitelny ;D
12
@bartekvisca Być tak wpatrzonym w idola, żeby nie widzieć co się dzieje. To trzeba mieć mózg jak Najman ;D
0
@tristan87 Kolega widzę pierwszy raz mecz Barcy obejrzał ;D U nas coś takiego nie istnieje od lat.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie wyglądało to źle, brakowało po prostu trochę szczęścia.
0
@blaugrana1980 No, bo taka prawda ;D
0
@AlexDark00 Meczy życia? Niech przestaną strzelać w bramkarza to wpadnie ;d
5
Koeman spojrzenie jakby miał ich wszystkich pozabijać w szatni ;D
1
A śmialiście się dzisiaj z Neuer'a xD Karma, jak to mówią.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@masq Miał na kuponie swój gol.
1
Busquets to po jakiego groma się schylił xD
0
@blaugrana1980 Akurat Cou mało gra w ostatnim czasie, ciągle jest zmieniany.
0
Przecież ten Busi będzie tylko przeszkadzał swoją ślamazarnością.. My potrzebuje ruchu w dzisiejszym meczu, pierwszy gol będzie najtrudniejszy do zdobycia, żeby nie skończyło się biciem w mur..
3
@LuisSalvano I taką padaką oni wygrywają z Sevilla, gdzie my zdołaliśmy tylko zremisować :P
0
@Kamiloza91 Jak ktoś strzeli w tym meczu to raczej to będzie Real.
0
@DaPi Ja na premiere kupiłem i po 3 dniach przestałem grać. Głupio wydane 200 ziko..
0
@FafitFCB Oby nie :)
2
Ale Everton ma zjazd, a tak dobrze zaczęli. Już miałem nadzieję, że Ancelotti to ładnie poukładał.