4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
8
@Nerazzurro Zauważyłem, że Ciebie to w ostatnim czasie wszyscy w uja robią xD
0
@PawkoFCB No niestety, a dziennikarze już potwierdzają, że będzie dużo gadaniny podczas gry.
"..ciągłe rozmowy - wiadomości tekstowe, połączenia telefoniczne i inne rozpraszające dźwięki, które nieustannie rywalizują o twoją uwagę - mogą być wyczerpujące psychicznie."
0
@konrad1661 Przeważnie takie bonusy mają jakieś haczyki, więc lepiej przeczytaj zasady tego bonusu.
0
@Jakchcesz Już nie musisz bronić tak swojego chłopaka poradzi sobie sam z hejterami. Może krzywda mu się nie stanie ;D
@macio_944 A jeśli chodzi o Cp to obawiałem się właśnie tego ciągłego biadolenia w trakcie gry i jak widać jest tego ponadto, oby nie było to zbyt przytłaczające :/
0
@Krystian_mix Generowane zdjęcie produktu zawsze budzi wątpliwości, jeśli chodzi o autentyczność oferty
0
@zmiter912576 Rozleje Ci się bez żadnej foremki. Zrób normalnie na patelni.
2
@koksik2700 Nie zyska, bo sami mają braki w produkcji. Xbox sprzedaje się po prostu wolniej, dlatego jest jeszcze dostępny.
W Japonii po 6 dniach Xbox sprzedał się w nakładzie 21 tyś egzemplarzy. Natomiast Ps5 po 4 dniach miał sprzedanych 118 tys.
https://www.gry-online.pl/hardware/problemy-z-dostepnoscia-xboksa-series-xs-potrwaja-przez-kilka-mie/z31ed45
0
@Munio Nie żeby coś byczku, ale konsole nigdy nie miały na start jakiś super hitów. Chociażby PS4 miało tylko 2 gry startowe i na dodatek były to mocno przeciętne, Killzone i Knack xD
O Xboxie One nawet nie wspomnę.
18
@PanZagadka Daj nam odetchnąć zanim naczelny stuleja wróci na dzielnie ;D
0
@Zieliniak Oczywiście, że to promo ;D
0
@FafitFCB Nom, dużo na niej widać xD
0
@AduŚ07 Była, ale nie sprzedawali osobnie, tylko z fifa i dodatkowym padem https://www.gry-online.pl/Galeria/Html/Wiadomosci/103931843.jpg
1
@Misiu1986 2 299 zł.
0
@Ghotti Faktycznie, teraz znowu jest niedostepne.
Pewnie udało mi się załapać na tą "dogrywkę". Może zaraz znowu coś udostępnią.
0
@Ghotti Dla mnie się udało. Nawet udało mi się opłacić przez blika.
0
PS5 znowu dostępne w Media Expert
https://www.mediaexpert.pl/gaming/playstation-5/konsole-ps5/konsola-sony-ps5
5
@NeroTFP Ja niestety nieważne jak bardzo bym się starał, zawsze spóźnię się te 15 minut..
0
@clyde To pracujesz w gastro i nigdy tego nie zrobiłaś? Na zbadanie tych próbek będziesz musiała czekać minimum 3 tyg.
0
@clyde Z tego co pamiętam to książeczka sanepidowska już nie jest wymagana, wystarczy orzeczenie lekarskie.
1
@Mr8lack Szykuje się powtórka z rozrywki. W Japonii po 6 dniach Xbox X i S rozszedł się w liczbie 21 tys, natomiast PS5 118 tyś po 4 dniach.
0
@Bobo25 Z czego połowa to przekręty jak to na OLX.
3
@chosenone To musisz mieć bardzo specyficznych znajomych :D
1
@Jakchcesz To już wiem kto zalał olx swoimi konsolami..
https://ibb.co/FzQbnR4
0
Komentarz usunięty
0
A byłem tak blisko. Niech was szlag trafi ruskie boty ;d
https://ibb.co/4m2PXmM
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@NeroTFP Ja natomiast bałem się postawić na Holandie, dlatego odpuściłem ten mecz, czyli oznacza to, że wygrają. Możesz mi dziękować.
3
@MarioVeB! Może dlatego, że skuteczność w ofensywie Holandii jest żenująca. Ogólnie to po odejściu Koeman prezentują się fatalnie. O remis możemy spokojnie powalczyć, a nawet wcisnąć jakiegoś babola.
0
@kuz Walia Finlandia może być ciężko. Już w poprzednim meczu Walijczycy nie mieli ciągu na bramkę, i gdyby nie czerwona kartka to by się skończyło remisem. Powinieneś zagrać -2.5 gola