8

@Nerazzurro Zauważyłem, że Ciebie to w ostatnim czasie wszyscy w uja robią xD

0

@PawkoFCB No niestety, a dziennikarze już potwierdzają, że będzie dużo gadaniny podczas gry.
"..ciągłe rozmowy - wiadomości tekstowe, połączenia telefoniczne i inne rozpraszające dźwięki, które nieustannie rywalizują o twoją uwagę - mogą być wyczerpujące psychicznie."

0

@konrad1661 Przeważnie takie bonusy mają jakieś haczyki, więc lepiej przeczytaj zasady tego bonusu.

0

@Jakchcesz Już nie musisz bronić tak swojego chłopaka poradzi sobie sam z hejterami. Może krzywda mu się nie stanie ;D

@macio_944 A jeśli chodzi o Cp to obawiałem się właśnie tego ciągłego biadolenia w trakcie gry i jak widać jest tego ponadto, oby nie było to zbyt przytłaczające :/

0

@Krystian_mix Generowane zdjęcie produktu zawsze budzi wątpliwości, jeśli chodzi o autentyczność oferty

0

@zmiter912576 Rozleje Ci się bez żadnej foremki. Zrób normalnie na patelni.

2

@koksik2700 Nie zyska, bo sami mają braki w produkcji. Xbox sprzedaje się po prostu wolniej, dlatego jest jeszcze dostępny.
W Japonii po 6 dniach Xbox sprzedał się w nakładzie 21 tyś egzemplarzy. Natomiast Ps5 po 4 dniach miał sprzedanych 118 tys.
https://www.gry-online.pl/hardware/problemy-z-dostepnoscia-xboksa-series-xs-potrwaja-przez-kilka-mie/z31ed45

0

@Munio Nie żeby coś byczku, ale konsole nigdy nie miały na start jakiś super hitów. Chociażby PS4 miało tylko 2 gry startowe i na dodatek były to mocno przeciętne, Killzone i Knack xD
O Xboxie One nawet nie wspomnę.

18

@PanZagadka Daj nam odetchnąć zanim naczelny stuleja wróci na dzielnie ;D

0

@Zieliniak Oczywiście, że to promo ;D

0

@FafitFCB Nom, dużo na niej widać xD

0

@AduŚ07 Była, ale nie sprzedawali osobnie, tylko z fifa i dodatkowym padem https://www.gry-online.pl/Galeria/Html/Wiadomosci/103931843.jpg

1

@Misiu1986 2 299 zł.

0

@Ghotti Faktycznie, teraz znowu jest niedostepne.

Pewnie udało mi się załapać na tą "dogrywkę". Może zaraz znowu coś udostępnią.


0

@Ghotti Dla mnie się udało. Nawet udało mi się opłacić przez blika.

0

5

@NeroTFP Ja niestety nieważne jak bardzo bym się starał, zawsze spóźnię się te 15 minut..

0

@clyde To pracujesz w gastro i nigdy tego nie zrobiłaś? Na zbadanie tych próbek będziesz musiała czekać minimum 3 tyg.

0

@clyde Z tego co pamiętam to książeczka sanepidowska już nie jest wymagana, wystarczy orzeczenie lekarskie.

1

@Mr8lack Szykuje się powtórka z rozrywki. W Japonii po 6 dniach Xbox X i S rozszedł się w liczbie 21 tys, natomiast PS5 118 tyś po 4 dniach.

0

@Bobo25 Z czego połowa to przekręty jak to na OLX.

3

@chosenone To musisz mieć bardzo specyficznych znajomych :D

1

@Jakchcesz To już wiem kto zalał olx swoimi konsolami..
https://ibb.co/FzQbnR4

0

Komentarz usunięty

0

A byłem tak blisko. Niech was szlag trafi ruskie boty ;d
https://ibb.co/4m2PXmM

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@NeroTFP Ja natomiast bałem się postawić na Holandie, dlatego odpuściłem ten mecz, czyli oznacza to, że wygrają. Możesz mi dziękować.

3

@MarioVeB! Może dlatego, że skuteczność w ofensywie Holandii jest żenująca. Ogólnie to po odejściu Koeman prezentują się fatalnie. O remis możemy spokojnie powalczyć, a nawet wcisnąć jakiegoś babola.

0

@kuz Walia Finlandia może być ciężko. Już w poprzednim meczu Walijczycy nie mieli ciągu na bramkę, i gdyby nie czerwona kartka to by się skończyło remisem. Powinieneś zagrać -2.5 gola

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?