4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@avexavi Jeszcze powiedz mi, że Valverde miał plan B jak coś mu nie szło.. Byleby strzelić gola i się bronić. Nie mówię, że to w całości wina Valverde, on wyciągnął ile się da z tej drużyny. Osobiście uważam, że to bardziej wina piłkarzy, którzy nie są już na tyle elastycznie by co chwilę zmieniać styl gry i mówię tu oczywiście o starej gwardii, oni to by najchętniej postali i pograli w grze pozycyjnej, bo tego są nauczeni, a nóż widelec może coś wpadnie.
1
@Rewolucja123 Nie po raz pierwszy.
2
@Rust_Cohle Poco X3 NFC od Xiaomi. Nie jestem fanem Xiaomi, ale podobno najlepszy smartfon do 1000 zł
0
@pikass14 Game Pass tylko przez pierwszy miesiąc jest za 4 zł i to jest abonament :D Ps5 posiada również usługę na zasadzie game pass, nazywa się ps plus collection. Natomiast, jeśli chodzi o parametry konsol to jako ciekawostkę napiszę, że każdy Xbox był lepszy od PS, a i tak najładniejsze gry wychodziły na Plejaka ;p
1
@Rust_Cohle Mówie o tej drugiej starej xD
0
@bartekvisca Aha, to trzymam kciuki, żeby twoja stara (dziewczyna) nie była modelką, bo będzie miała z tobą trudno ;D
7
Z roku na rok chodzę coraz później spać. Nie dobrze to wróży, a nie mam żadnych problemów z zaśnięciem po prostu mi się nie chce. Natomiast najgorsze jest wstawanie, aktualnie mam ustawione 5 budzików, z czego pierwszych 2 w ogóle nie słyszę, a kolejny wyłączam i idę dalej spać.. Ch*lernie ciężko mi jest się obudzić.
Tak sobie pomyślałem, że podzielę się swoim problemem. Może ktoś miał podobnie i znalazł rozwiązanie, szczególnie jeśli chodzi o wstawanie..
1
@Crack18 Życie, co zrobisz. W obecnych czasach lepiej być ujem.
3
@Coutinho007 Ale w końcu przestaniemy trzymać Leosia za rączkę, a to już krok do dorosłości i usamodzielnienia się :D
0
Głupi ja, młody pelikan. @Encore
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
16
@Senyer Fame MMA to ma być show, uja kogoś obchodzi czy coś jest ustawione. Mają być po prostu dymy :D
4
@Allbi XDDDDDDDDD
3
Dalej będę uważać, że winni są piłkarze, którzy nie są w stanie wykonać poleceń przez trenera.
2
@FC1899Barca
Patryk Vega sportu, wie jak zarobić w tym głupim kraju :D
1
Najman na złość Stanowskiemu przegrał walkę, kiedy dowiedział się, że postawił na niego pieniądze :D
1
Ale żenada.. Najman już wiedział po 5 sec, że dostanie strzała to szukał dyskwalifikacji :D
0
Najman już walczył?
1
@VenoM Dlatego pisze, żeby puścił go na dwa mecze i zobaczymy kto ma tutaj rację.
2
Niech ten Koeman puści tego całego Puiga na dwa całe mecze, bo La Bomba nie odpuści. Czytając komentarze odnoszę wrażenie jakby to miałby być nasz wybawca..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Foro Szybka stracona bramka w pierwszych minutach przez Barce jest możliwa. Może wejdzie.
1
@Chada Raczej chodziło mu o nigdy więcej :P
1
@Foro Tak czytam i czytam ten kupon i dalej nie wiem co ty tam postawiłeś. Na Barce czy Atletico ten typ?
4
@cat_r37 Guardiola jest więźniem swojego własnego stylu gry. Chyba już wszystkie topowe drużyny nauczyły się grać przeciwko zespołowi Guardioli.
0
@Adamski69 Musiał się pojawić taki komentarz przed galą xDD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Fawrf Edit. Spalony, jednak słabe xD
2
@viscajasiek To miał być chyba taki śmieszny żart.