4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Youtube już działa można wracać do normalności :)
14
@DaPi Ja to od lata stosuje taktyke wyłączenie komentarza i włączenie Spotify :)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@ToshyFCB Tylko, że już praktycznie wszystkie egzemplarze zostały wyprzedane
0
Znajdą się tutaj jacy fani starego już serialu "Opowieści z Krypty?
Jakie są wasze ulubione odcinki, które zapadły wam w pamięci?
1
@Colon Włoski ładne, ale z twarzy wygląda jakby obcy z innej planety chował się za tą maską :D
0
@TheGoldenEleven Upierdliwe DNA Barcelony.
2
@Artsssfc Byś w końcu zrobił Coming out i powiedział jakie było twoje pierwsze konto na La Rambli.
1
@PanZagadka Mi również nie działa, byczku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
23
@Ronnie1992 Nie żeby coś, ale Stanowski był już znany przed Najmanem ;p
3
@DaPi Zainteresowanie jest znacznie większe niż w przypadku Xboxa, nic dziwnego. Chociażby PS5 zostało całkowicie wyprzedane w Japonii i nie będzie dostępne w dniu premiery.
28
Na poprawę humoru, pieseł czekający na furgonetke z lodami
1
@matirix20 Załóż konto na chociażby "forum pclab". Napisz, że chcesz złożyć kompa do danej kwoty. Oni ci podadzą części, ty je kupujesz na allegro, a później idziesz z nimi do jakiegoś informatyka, który Ci to złoży, jeżeli Ty się nie znasz na takich rzeczach.
0
@matirix20 Pewnie, że tak. Tylko nie baw się w żadne gotowce, bo nigdy nie wiadomo co tam jest w środku, a jak wiadomo to przeważnie ceny są zawyżone.
2
@matirix20 " NOWOCZESNY SSD 512GB SATA III". Chłop nawet nie raczył podać modelu albo Pamięci Ram "AŻ 32GB SZYBKIEJ PAMIĘCI DDR4!".
Ja to bym się bał kupować takiego kota w worku.
0
@VenoM Wolę diabełki.
0
@Kamilos84 Amatorzy hakerzy. Od czegoś trzeba zacząć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Już wiem jak będę zasłaniać nieproszone posty. Lepsze niż opcja ignoruj użytkownika.
0
@Encore Najmanowi to pewnie proponują większe pieniądze za położenie się w 30 sekund niżeli wygranie walki ;D
2
@Chakalaka Niby chłop głupi, ale wie jak zwrócić na siebie uwagę i przy okazji zarobić trochę siana
5
@daniel32778 Najwidoczniej nie jest, jeżeli przegrana Realu nie sprawia tyle radości. Ot co, chłopy sobie przegrali :P
0
@Senyer Wow, chciałbym, żeby moje życie było takie proste
0
@konrad1661 Są, ale to bardziej kosmetyczne, jeżeli jesteś przeciętnym użytkownikiem to nawet nie zauważysz różnicy :)
1
@clyde Tonic jako dodatek do drinków, okej, ale pić solo to nie moja bajka ;D
0
@Rust_Cohle Sprzedać i kupić wersję na PC ;D
1
@BorzyKrzys '70-85, najlepsze lata dla gatunku filmów Horror.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika