4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@msmsms Dzień przed Wigilią.
1
@liberoFCB Że chciało Ci się to pisać ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@DaPi Nie dałby radę nadążyć z takimi szybkimi kontrami, ot co..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Każdy kto ma choć ciut nadziej, że Messi zostanie zmieniony w drugiej połowie... zapomnijcie o tym xD
3
@arkasath Ja z zawodu jestem kucharzem i trochę się narobiłem tych steków, najwięcej z polędwicy wołowej i z każdym szefem kuchni z którym pracowałem nie ważne jakby robił tego steka, zawsze dawał sól i pieprz na początek. Jeżeli nie będziesz dotykał steka przez pierwsze minuty to skóra powinna być chrupiąca, a soki w steku się zatrzymają :)
0
@cules_ Co takiego? Pieprzysz, solisz przed smażeniem, a co do czasu to 2 min to za mało, ale to zależy też od grubości.
1
@Cwaniak4 Im więcej razy zrobisz tym bardziej coraz bliżej ideału.
5
Znowu bez Desta :(
3
@Tomek_TF Bo była wczoraj podana. Masz w Tiki-Taka.
2
@bixmix U mnie dzisiaj takie coś. Trochę straszy te PSG, ale raz się żyje :D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIwMzA1NjEyMDIwMDqkHYzsyZUaEDpsvbc%3D&kind=M
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@matirix20 Polecieć w kosmos za rozsądną cenę, ale chyba nie dożyje tych czasów.
3
@Encore Trener jednego stylu gry. Teraz Francja albo Włochy, bo tam jeszcze nie za bardzo poznali się na jego stylu gry :p
0
@killingjoker101 Po jakim upgradzie? Nic się nie zmieniło. Dalej pod filmem masz napis "Udostępnij".
2
O, właśnie leciała reklama Biedronki z chryzantemami i zniczami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@RedKorsak Lamborghini Jalpa
0
@bixmix No, troszkę zabrakło.
0
@marcin62 Ja używam 3 różnych padów od ps4, xboxa i switcha i nigdy się nie pomyliłem choć wszystkie mają inny rozkład przycisków, a te sekwencje w tego typu grach nie są jakieś mega wymagające, zawsze to można na pada spoglądać, jeżeli nie pamięta sie rozkładu przycisków.
1
@bixmix Całe 5 zł, tyle jest warte twoje zaufanie :D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=Mzk5MDEwMzA0NzExNzEwMDoBoMCxLWTiU3ozbHk%3D&kind=M
7
@ranger3120 Nosem już wciągałeś?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
14
Jest i on, nasz wojownik xD
0
@Ghotti Nie, to zdjęcie z Twittera, ale chłop użył niecenzuralnych słów, więc nie mogłem wkleić całego tweeta :D
6
Cmentarz komunalny w Żyrardowie, godz. 17:00 xD
Nie ma to jak informować o takich rzeczach dzień przed zamknięciem.
https://ibb.co/zsPh2RT
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Ktoś pytał się, gdzie można na necie obejrzeć konferencje to podaje link do yt dla zainteresowanych.
1
@Coutinho007 Aha, akurat drugiej połowie nie oglądałem ;DD