2

@msmsms Dzień przed Wigilią.

1

@liberoFCB Że chciało Ci się to pisać ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@DaPi Nie dałby radę nadążyć z takimi szybkimi kontrami, ot co..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Każdy kto ma choć ciut nadziej, że Messi zostanie zmieniony w drugiej połowie... zapomnijcie o tym xD

3

@arkasath Ja z zawodu jestem kucharzem i trochę się narobiłem tych steków, najwięcej z polędwicy wołowej i z każdym szefem kuchni z którym pracowałem nie ważne jakby robił tego steka, zawsze dawał sól i pieprz na początek. Jeżeli nie będziesz dotykał steka przez pierwsze minuty to skóra powinna być chrupiąca, a soki w steku się zatrzymają :)

0

@cules_ Co takiego? Pieprzysz, solisz przed smażeniem, a co do czasu to 2 min to za mało, ale to zależy też od grubości.

1

@Cwaniak4 Im więcej razy zrobisz tym bardziej coraz bliżej ideału.

5

Znowu bez Desta :(

3

@Tomek_TF Bo była wczoraj podana. Masz w Tiki-Taka.

2

@bixmix U mnie dzisiaj takie coś. Trochę straszy te PSG, ale raz się żyje :D
https://www.efortuna.pl/ticketdetail?id=MzQyMDIwMzA1NjEyMDIwMDqkHYzsyZUaEDpsvbc%3D&kind=M

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@matirix20 Polecieć w kosmos za rozsądną cenę, ale chyba nie dożyje tych czasów.

3

@Encore Trener jednego stylu gry. Teraz Francja albo Włochy, bo tam jeszcze nie za bardzo poznali się na jego stylu gry :p

0

@killingjoker101 Po jakim upgradzie? Nic się nie zmieniło. Dalej pod filmem masz napis "Udostępnij".

2

O, właśnie leciała reklama Biedronki z chryzantemami i zniczami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@RedKorsak Lamborghini Jalpa

0

@bixmix No, troszkę zabrakło.

0

@marcin62 Ja używam 3 różnych padów od ps4, xboxa i switcha i nigdy się nie pomyliłem choć wszystkie mają inny rozkład przycisków, a te sekwencje w tego typu grach nie są jakieś mega wymagające, zawsze to można na pada spoglądać, jeżeli nie pamięta sie rozkładu przycisków.

1

7

@ranger3120 Nosem już wciągałeś?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

14

Jest i on, nasz wojownik xD

0

@Ghotti Nie, to zdjęcie z Twittera, ale chłop użył niecenzuralnych słów, więc nie mogłem wkleić całego tweeta :D

6

Cmentarz komunalny w Żyrardowie, godz. 17:00 xD
Nie ma to jak informować o takich rzeczach dzień przed zamknięciem.
https://ibb.co/zsPh2RT

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ktoś pytał się, gdzie można na necie obejrzeć konferencje to podaje link do yt dla zainteresowanych.


1

@Coutinho007 Aha, akurat drugiej połowie nie oglądałem ;DD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?