0

Chłop co zrobił ;D

2

Hahaha Antek. Chłop jest przeklęty.

0

No to co, byle nie do zera ;D

0

@DonAndrzejos Wyczuwam niemoc w ataku, czyli typowo.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kuz Nudne 0:1 albo 1:0.

4

@joloskyy Nie przepadam za nim, ale jak na razie nie ma co mu zarzucić byczku. Broni co trzeba :P

1

@fcbarcafan19 Nie zagra.

5

0

W ostatnim czasie jak La Rambla śmiała się z Realu to coś złego musiało stać się w kolejnym meczu Barcy, tak było w przypadku Getafe, i meczu z Realem, a że wczoraj była beczunia z białych w LM to dzisiaj Morata zapakuje nam zapewne 2 bramki ;D

41

Różnica między Realem, a Barca jest taka, że dziady zawsze grają do końca w porównaniu do naszych

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Pressinho Tylko, że Atalanta specjalnie grała drugim składem, dlatego słabo wyglądali.

0

Atalanta czy Ajax?

0

@Grubson06
Leo Messi: Na konferencji masz powiedzieć, że to ja jestem najlepszy na świecie.

1

@MesQueUnClub_87 Szykuje się niezły patch na premiere. Skoro gra już od 7 października jest ozłocona, a płyty trafiły do tłoczni ;D

1

@Kante123 Może klasyczek, Egzorcysta - William Petter Blatty.

2

@kuz 10 grudnia, byczku.

6

@TomaszWitaszek Zaprasza na Imprezke. Ciebie nie zaprosił?

2

@ksobi Byś pomógł biednemu Kapitanowi to przestanie Cię nękać.

1

@Transu96 U mnie to samo byczq. Koledzy szukają atencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@Odcinkowy Nie ma uja we wsi, że Real przegra dwa mecze z rzędu w LM.

2

@DaPi Zawsze to można położyć i po problemie :p U mnie to wszystkie konsole były poziomo, więc jeden uj.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

@FafitFCB Twitter to serwis społecznościowy dla boomerów..

3

@Rokita Jak woda na ziemi się skończy to już nas tu nie będzie.

0

@MaTt_BarcaFan Jeszcze powiedz mi, że Pique tego nie robi, gdzie leci na jeden kontakt albo fauluje w absurdalnych momentach łapiąc przeciwnika za koszulkę, bo chłop nie nadąża. Aktualnie to większość w drużynie gra bagno i żadne Neymary czy klasowi obrońcy tutaj w niczym nie pomogą.

0

@MaTt_BarcaFan Bez przesady z tym Lenglet. Ma na pewno równiejszą formę niż Pique.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?