4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Chłop co zrobił ;D
2
Hahaha Antek. Chłop jest przeklęty.
0
No to co, byle nie do zera ;D
0
@DonAndrzejos Wyczuwam niemoc w ataku, czyli typowo.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@kuz Nudne 0:1 albo 1:0.
4
@joloskyy Nie przepadam za nim, ale jak na razie nie ma co mu zarzucić byczku. Broni co trzeba :P
1
@fcbarcafan19 Nie zagra.
5
Neymar zagranie iq 200 w Cs'ie.
https://www.twitch.tv/neymarjr/clip/PoliteSpotlessMosquitoBabyRage
0
W ostatnim czasie jak La Rambla śmiała się z Realu to coś złego musiało stać się w kolejnym meczu Barcy, tak było w przypadku Getafe, i meczu z Realem, a że wczoraj była beczunia z białych w LM to dzisiaj Morata zapakuje nam zapewne 2 bramki ;D
41
Różnica między Realem, a Barca jest taka, że dziady zawsze grają do końca w porównaniu do naszych
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Pressinho Tylko, że Atalanta specjalnie grała drugim składem, dlatego słabo wyglądali.
0
Atalanta czy Ajax?
0
@Grubson06
Leo Messi: Na konferencji masz powiedzieć, że to ja jestem najlepszy na świecie.
1
@MesQueUnClub_87 Szykuje się niezły patch na premiere. Skoro gra już od 7 października jest ozłocona, a płyty trafiły do tłoczni ;D
1
@Kante123 Może klasyczek, Egzorcysta - William Petter Blatty.
2
@kuz 10 grudnia, byczku.
4
@baczmus xD
https://x.com/SirPaffel/status/1321129253833003008
6
@TomaszWitaszek Zaprasza na Imprezke. Ciebie nie zaprosił?
2
@ksobi Byś pomógł biednemu Kapitanowi to przestanie Cię nękać.
1
@Transu96 U mnie to samo byczq. Koledzy szukają atencji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Odcinkowy Nie ma uja we wsi, że Real przegra dwa mecze z rzędu w LM.
2
@DaPi Zawsze to można położyć i po problemie :p U mnie to wszystkie konsole były poziomo, więc jeden uj.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
@FafitFCB Twitter to serwis społecznościowy dla boomerów..
3
@Rokita Jak woda na ziemi się skończy to już nas tu nie będzie.
0
@MaTt_BarcaFan Jeszcze powiedz mi, że Pique tego nie robi, gdzie leci na jeden kontakt albo fauluje w absurdalnych momentach łapiąc przeciwnika za koszulkę, bo chłop nie nadąża. Aktualnie to większość w drużynie gra bagno i żadne Neymary czy klasowi obrońcy tutaj w niczym nie pomogą.
0
@MaTt_BarcaFan Bez przesady z tym Lenglet. Ma na pewno równiejszą formę niż Pique.