4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
@Mario96w Zawsze chciałem młodo umrzeć, więc yolo.
1
Czekolada milka rok po terminie. Nada się do zjedzenia na noc? Bo zara nie wyczymie jak nie skubnę :)
10
@Pianist00 @badej60 a ja mam to w pi*dzie.
34
Jak tak patrzę na naszą tabele to Brzęczek chyba musiał podpisać ta samą umowę z tym samym diabłem co Zidane.
1
@Jackazz Sprawdzam czujność pracowników sklepu i nigdy nie zakładam.
0
@PatrychoO To już wina twórców Coda, albo i silnika gry, że nie potrafią kompresować plików ;D
PS Choć podobno twórcy celowo nie kompresują pewnych danych, by gra nie miała większych problemów z działaniem na słabszych komputerach.
0
@PatrychoO Akurat ten patch usuwa niepotrzebne pliki i gra będzie ważyła już mniej. Możesz chociażby sobie teraz usunąć singleplayera czy multi i zostawić samego Warzone.
0
@SonBarcaGoku Nie, żeby coś byczku, ale Apple jest jedyną z niewielu firm smartfonowych, która wzięła się za recykling swoich smartfonów i wykorzystuje odzyskane minerały w swoich nowych telefonach :D
0
@justfootball Hy hy.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Encore Ta, na pewno dzięki twojemu postowi dostanie jakiegoś objawienia i przestań już palić e papieroski xD
5
@MESSIah16 Przeszedłem już tego świrusa wirusa w Sierpniu, więc lata mi to koło uja.
4
Ah ten nasz poliglota Messi ;D
1
@PatrychoO Nie jest, aż tak tragicznie. Na plus ścieżka dźwiękowa, dobra obsada aktorska, fabuła dosyć przewidywalna. Taki typowy serial do obejrzenia z nudów jak nie masz niczego ciekawego do oglądania.
1
@sebasek99 W takim razie wymień mi inny serial (horror), który nie jest flakiem, bo jestem ciekawy twojej opinii :D
0
@Deraxium Jest i to ch*lernie. Przy Dark Souls się tak nie wkurzałem tyle co w Fifie. Może dlatego, że w Soulsach to ja dostaje wylewu, a nie gra..
0
Poleci ktoś jakiegoś koks pomocnika do 30k w lidze Hiszpańskiej? (Fifa 21)
8
hahahaha Lewy jaka ruleta. Trenowało się w kasynie :D
4
"Bardzo dobrze radzimy sobie w świetlne bramki" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@PitBullx Ja se siedzie na kibelku.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Wilczeq Tego się obawiam, zmysł taktyczny Brzęczka może im zaszkodzić ;D
0
Dawajcie Włosi, zbijcie ten balonik, który rośnie w siłę..
0
Czy tylko u mnie Fortuna leży? Nie jestem w stanie złożyć żadnego kuponu, bo wyskakuje błąd.
0
@Wilczeq Autor tekstu chciał nabić sobie wyświetleń przez taki nagłówek i najwidoczniej mu sie udało ;D
2
@zadafcb No, akurat to jestem w stanie zrozumieć, bo nagłówek brzmi dziwnie "Serwuje jak mężczyzna" ; D To tak jakby ktoś napisał. że Nadal serwuje jak kobieta xD
0
@itmustbejoke Przerwa i Messi? Co jeszcze, może Dembele na cały mecz? ;D
0
@DaPi a u mnie piłkarze poruszają się jakbym sterował betoniarką..
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika