1

@Odcinkowy Nawet jak będzie miał dobrych fizjo to nic nie zmieni się w jego głowie.

11

@Mat_Cat i uj z tego, że ma potencjał. Jak nie potrafi go nawet wykorzystać..

0

@PatrychoO Ja czuję przesyt, naoglądałem się za dużego tego Pottera.

0

@Keson Ja też, dlatego poszedłem po piwo do sklepu, żeby zapić smutki..

3

@sebasek99 Im friendly, dont kill me

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Messi jakiś zamulony porównując do gry Coutinho..

1

@ArterkHD Oby nie samobója.

2

@JimMorrisonFCB
Fajnie, że wychodzimy takim samym składem jak poprzednio. Na rotacje przyjdzie czas.
- Styczeń 2021 :D

0

Widzę, że skład kopiuj-wklej z Villarealem.. Ehh, a miałem, że ujrze Dembele albo Trincao od pierwszej.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

7

Tłumaczą jakbym to sam miał losować te drużyny ;D

2

Kończta te gadanie o dupie Maryny i losujcie..

0

@macio_944 Bez przesady, jest mniej użytkowników w trakcie meczu niż chociażby rok temu.

5

@czółkovsky Jprdl, ale się wystraszyłem xDD

3

@Coutinho007 Dla jego dobra, niech od początku podlizuje się Messiemu ;D

1

@Dior To zależy od edycji, byczku.

5

@wpwelement Nie macie w ostatnim czasie jakiś problemów ze stroną? Z tygodnia na tydz. jest coraz gorzej. Aktualnie klikając w "Pokaż Odpowiedź" strona się wiesi, nie można przesunąć ani w górę, ani w dół, dopiero po dobrych kilku sekundach przeskakuje.
PS Mówię tu głównie o przeglądaniu La Rambli na telefonie.

4

@MemphisDepay00 Tak, tak, albo po prostu wiedział, że w Barcelonie może liczyć na większą gażę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

7

@Danny Gaucho Żarty, żartami, ale u nas na pewno łatwiej wywalczy miejsce w składzie niżeli w Bayernie. U nas ma tylko do przebicia Roberto ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@NaFazieHitman Videło najszybciej znajdziesz na Flashscorze
https://www.flashscore.pl/mecz/CEWmnhJi/#wideo

1

2

Ci co boją się włączyć mecz Realu to pewnie dzwonią również na wróżki wieczorową porą na TVN xD

0

@Yosemite i cyk 2.5 gola obstawione.

2

@PatrychoO Drafty, rivalsy, sbc, jak tak napisałeś to przypominałem sobie jaki to jest pierd*lnik w tej grze.. Kusi kupić, ale ostatnie kilka odsłon pokazało, że już nie ma takiego funu, co kiedyś. Od zasrania różnych typów kart, gdzie zaraz większość będzie latać z samymi koksami i gra znowu szybko zdechnie.

0

Zamawiać tą samą bluzę 3 razy z Zalando i dostawać za każdym razem inny rozmiar, tylko nie ten, który chciałem od początku..

1

@Keriox Przytulisz? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

2

@Cave Jeżeli nie grałeś w jedynkę to może i tym lepiej, bo unikniesz rozczarowania w pewnych kwestiach. Natomiast, jeśli chodzi o samą grę to jest okej, niestety udaje niepotrzebnie sandbox, gdzie to możesz zwiedzać miasto, tylko problem tkwi w tym, że jest ono puste, żadnych zadań pobocznych. Ja bym poczekał, aż staniej przynajmniej do stówki i wtedy kupił :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?