4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Odcinkowy Nawet jak będzie miał dobrych fizjo to nic nie zmieni się w jego głowie.
11
@Mat_Cat i uj z tego, że ma potencjał. Jak nie potrafi go nawet wykorzystać..
0
@PatrychoO Ja czuję przesyt, naoglądałem się za dużego tego Pottera.
0
@Keson Ja też, dlatego poszedłem po piwo do sklepu, żeby zapić smutki..
3
@sebasek99 Im friendly, dont kill me
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Messi jakiś zamulony porównując do gry Coutinho..
1
@ArterkHD Oby nie samobója.
2
@JimMorrisonFCB
Fajnie, że wychodzimy takim samym składem jak poprzednio. Na rotacje przyjdzie czas.
- Styczeń 2021 :D
0
Widzę, że skład kopiuj-wklej z Villarealem.. Ehh, a miałem, że ujrze Dembele albo Trincao od pierwszej.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
7
Tłumaczą jakbym to sam miał losować te drużyny ;D
2
Kończta te gadanie o dupie Maryny i losujcie..
0
@macio_944 Bez przesady, jest mniej użytkowników w trakcie meczu niż chociażby rok temu.
5
@czółkovsky Jprdl, ale się wystraszyłem xDD
3
@Coutinho007 Dla jego dobra, niech od początku podlizuje się Messiemu ;D
1
@Dior To zależy od edycji, byczku.
5
@wpwelement Nie macie w ostatnim czasie jakiś problemów ze stroną? Z tygodnia na tydz. jest coraz gorzej. Aktualnie klikając w "Pokaż Odpowiedź" strona się wiesi, nie można przesunąć ani w górę, ani w dół, dopiero po dobrych kilku sekundach przeskakuje.
PS Mówię tu głównie o przeglądaniu La Rambli na telefonie.
4
@MemphisDepay00 Tak, tak, albo po prostu wiedział, że w Barcelonie może liczyć na większą gażę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
7
@Danny Gaucho Żarty, żartami, ale u nas na pewno łatwiej wywalczy miejsce w składzie niżeli w Bayernie. U nas ma tylko do przebicia Roberto ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@Masti_Real_Madryt https://media.giphy.com/media/eHWPLQqwFim7FhpTBe/giphy.gif
0
@NaFazieHitman Videło najszybciej znajdziesz na Flashscorze
https://www.flashscore.pl/mecz/CEWmnhJi/#wideo
1
@NaFazieHitman Real.
2
Ci co boją się włączyć mecz Realu to pewnie dzwonią również na wróżki wieczorową porą na TVN xD
0
@Yosemite i cyk 2.5 gola obstawione.
2
@PatrychoO Drafty, rivalsy, sbc, jak tak napisałeś to przypominałem sobie jaki to jest pierd*lnik w tej grze.. Kusi kupić, ale ostatnie kilka odsłon pokazało, że już nie ma takiego funu, co kiedyś. Od zasrania różnych typów kart, gdzie zaraz większość będzie latać z samymi koksami i gra znowu szybko zdechnie.
0
Zamawiać tą samą bluzę 3 razy z Zalando i dostawać za każdym razem inny rozmiar, tylko nie ten, który chciałem od początku..
1
@Keriox Przytulisz? ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
2
@Cave Jeżeli nie grałeś w jedynkę to może i tym lepiej, bo unikniesz rozczarowania w pewnych kwestiach. Natomiast, jeśli chodzi o samą grę to jest okej, niestety udaje niepotrzebnie sandbox, gdzie to możesz zwiedzać miasto, tylko problem tkwi w tym, że jest ono puste, żadnych zadań pobocznych. Ja bym poczekał, aż staniej przynajmniej do stówki i wtedy kupił :)