4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Poleci ktoś jakiś ciekawy serial z Amazon Prime.
Jakby coś to obejrzane mam już The Boys, Dobry Omen, Hanna, Fleabag.
0
@draxidox Nein.
2
@Transu96 Ty kamieniu bez serca xD
4
@Bartek22 Nie żebyś mówił źle, ale wczoraj jego gol dał nam zwycięstwo ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Czy w przypadku remisu jest dogrywka czy od razu przechodzą do karnych?
0
Liczyłem na to, że Leo jakimś cudem zmieni :/
14
Coutinho jak przychodził do Barcelony to wyglądał na taką osobę, która bała się stąpać po Camp Nou, a teraz jak wrócił z Bayernu to widać u niego jakąś taką większą pewność siebie. Te dojechanie Barcy 8-2 wyszło mu na dobrę :D
0
@kamilop Nie ma za co.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Elche akcja godna Barcelony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
@Hubertusk Busquets, daleko nie trzeba szukać.
2
Helena mam zawał, Busi schodzi z boiska!
Edit. O kurła, ale trafione zmiany. Koeman czyta La Ramble.
0
@Cwaniak4 Jesień się zbliża. Drewna nigdy za mało.
0
@pauletaa Bez przesady. Zenit prezentuje się lepiej w ofensywie.
0
Panie, wpuść pan tego Trincao i Pjanica.
0
@Tales_Omletu Chłop jest specjalnej troski. Czego się spodziewałeś, aż dziwne, że zajęło im podjęcie tej decyzji 3 sezony ;D
0
@krefi10 Podejdź bliżej, przyjacielu. Nie gryzę, obiecuje.
0
@mateusz33 Ale tu żadnej rewolucji nie będzie byczku ;D
1
@RosjaninBut Jego amigosa nie ma na boisku to z czego ma się cieszyć.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Zip Szalony? Jeszcze bramkę stracimy. Pierwszy skład, aż po grób ;D
0
@arkasath Nie byłbym taki pewien. Każdy trener jest wpatrzony jak w obrazek w jakiegoś swojego piłkarza z jakiś przyczyn. Wydaje mi się, że Busquets to będzie taki Rakitic dla Koemana.
1
@PRINSU Trzeba się oszczędzać.
2
Trener Elche co za goryl ;D
0
@mekston Kto taki?
2
@horang Każdy trener ma swojego Rakiticia.
3
@AlwaysBlaugrana Główka zaliczona w statystykach jako udana? Jest.
i tak się statystki sobie podbija ;D
0
@vota Podesłałem na pw.
3
@kiper09 Przecież wygrywamy 1;0 z potężnym Elche. Wszystkie smutki już są za nami.