4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@nabial Antek miałby podobne liczby do Suareza, gdyby grał na jego pozycji przez cały sezon.
Change my mind.
2
@MemphisDepay00 To jest niemożliwe. Suarez szybciej dobiegnie do drzwi wyjściowych niż Busi.
1
@VamosRakieta W takim razie, pora udać się do okulisty (:
1
Czy tylko dla mnie Koeman wygląda jak "grubsza" wersja Matt Damona' :D
https://assets-fr.imgfoot.com/media/cache/1200x1200/ronald-koeman-2021.jpg
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/8/82/Damon_cropped.jpg
0
@Rust_Cohle Nie znam.
1
@DaPi Ale mi się nie chce.
0
@DaPi Za dużo pisania, ziombel ;D
0
@jakub1906 Albo po prostu odpal TV3 ;D
https://www.ccma.cat/tv3/directe/tv3/
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@jakub1906 Przecież w opisie masz napisane, że tylko rozgrzewka i analiza przedmeczowa.
0
@ForcaMilosz https://www.ccma.cat/tv3/directe/tv3/
0
@tadzik447 Na YT pokażą tylko rozgrzewkę i analizę przedmeczową. Przynajmniej tak wynika z opisu pod streamem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ForcaMilosz TV3
0
@Szymix654 Nachalny marketing.
2
@FafitFCB Gdzie Bartuś upadnie ze stołka!
2
@Karzel A co ty masz do tego tytułu? :D
3
@itmustbejoke U mnie to za czasów szkolnych nie było dnia, żebym się nie spóźnił 15 min i nikt o tym nie trąbił.
0
@Daviix7 https://www.google.com/search?q=mafia+1+remake&oq=mafia+1+remake&aqs=chrome..69i57&sourceid=chrome&ie=UTF-8
3
Wonsz rzeczny jest niebezpieczny.. Harry to kocur.
0
@kaziks Tak, jest kompletnie dla mnie obcą osobą.
PS Ty tak na serio? xD
0
@FafitFCB Mój stary, gdyby nie przesiedział życia przed TV.
1
@Khajio Okej, to niech dzieje się wola nieba. Wystawiłem Zelde na wymianę za którąś z tych gier, więc kto pierwszy się zgłosi to tę grę wezmę :D
2
@Jacento Nie, żeby coś przyjacielu, ale Setien to samo mówił.
Tak samo jak Koeman powiedział, że nie liczy już na Suareza, kilka tyg. temu, a teraz mu się odmieniło ;DD
1
@Khajio A jeśli chodzi o granie online? To pewnie w jednej i drugiej grze jest dalej od groma ludzi, co nie? Bo stoję przed dylematem i nie wiem na co się w końcu zdecydować :D
30
@mich_l I co jeszcze, nie mogę napisać, że dany piłkarz gra jak drewno, bo nigdy nie byłem piłkarzem? ;D
1
Do "fanów" Nintendo.
Super Smash Bros Ultimate czy Mario kart 8 deluxe?
@Kamil92 @Khajio
1
@Tom0VeB Usuń ten Internet Explorer, towarzyszu. To już przeżytek, nawet yt stanął ci na 2013r. ;DDD
0
@Dzemix111 A ja gł*pi za dzieciaka czekałem na nią xD
1
@VamosGirl A kto głupiemu zabroni tak myśleć? :D