0

@Witam Chłop przez tą decyzję jest już na wylocie z klubu.

1

@Striker O nie, pupilek kibiców nie został powołany? Oby Koeman wymyślił dobrą wymówkę xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Barcelismo Potterowi już sława odbija.

15

Hari Pota, pragnę Cie!

0

@FC1899Barca A kiedy on nie kozaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@FC1899Barca Ten Ronaldo na karcie wygląda jak Xavi patrząc z daleka xD

0

Ehh, a ja cały czas żyłem w przekonaniu, że jutro jest nasz pierwszy mecz ligowy.. Niech cię szlag trafi Pucharze Gampera!

0

@BigDaglas Aż mnie skręciło ;D

1

@ranger3120 "Ileż można.."
Mnie osobiście irytuje jak stara do mnie Ciągle coś pisze.. Jakbyśmy za mało czasu spędzali razem ;D Niech się uczy dystansu kobita, bo takie ciągłe biadolenie bywa męczące ;D

0

Czy tylko mi się wyświetlają takie reklamy? Co to jest xD
https://ibb.co/LSFbjbT

5

@insp1re Może ktoś z góry kazał mu grać tymi, a nie innymi piłkarzami. Aktualnie po tym klubie można wszystkiego się spodziewać.

1

@pawel0304 Jeżeli nie miałeś wcześniej PS4 to warto, bo wykupując przepustkę masz dostęp do 18 gier z poprzedniej generacji za friko, a to już setki godzin do ogrania.


3

@PatrickoBarca Trzymam kciuki, żeby chłopak zdał ten test z języka włoskiego. Mam nadzieję, że porobił ściągi.

1

@Rewolucja123 Grałem, kiedyś.

1

@koziar Dla mnie to jest chillera, sobie powoli lootuje, tutaj wody muszę sie nabić, trochę akcji jak chłop zacznie do Ciebie strzelać itd. :D To nie jest typ gry competitive (rankingowa) i o to mi chodzi, żeby nie spinać dupy cały czas :D

0

@Kuczek Raczej nie ten typ gry :P

0

Jakaś chilloutowa gra typu survival, najlepiej online, ktoś poleci? Dayz mi się już przejadło :P

1

@MemphisDepay00 Dać tą dwójkę na talerz i niech walczą o przeżycie.

0

@Tom0VeB Ale co to za porównanie? Jeżeli ja wklejam linka z myślą o pomocy innym użytkownikom i dostaje bana, a zaraz kolega wyżej robi to samo i nie dostaje, to jest to chore. Albo się na to pozwalam wszystkim albo nikomu, chyba po coś jest ten regulamin i każdego powinien on się tyczyć.

0

@MESSIah16 Pewnie będą robione jeszcze w tym roku..

1

@Mr8lack Ale to bez różnicy mordeczko. Gry na PC również pójdą w górę :) Nie zdziwię się jak teraz co poniektóre gry będą tańsze cyfrowo niżeli fizycznie w pudełkach ;P

3

@NeroTFP Ja pierdziele. Kradzione piłki ma pod sukienką, łapać ją!

2

@DaPi W Forze to i mogę zagrać na Pececie ;D

15

W oczekiwaniu..

0

@Bykunn Restart serii, czyli teoretycznie jest to 2 druga część ;p

8

Auuu, God of War 2 zapowiedziany!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MesQueUnClub96 Na razie jadą z grubej rury. Nowy Spider-Man wygląda cudnie, gra RPG w uniwersum Harrego Pottera, Resident Evil 8.

9

Busi to ma chyba podpisany jakiś pakt z diabłem, po prostu nie wierzę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?