4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Witam Chłop przez tą decyzję jest już na wylocie z klubu.
1
@Striker O nie, pupilek kibiców nie został powołany? Oby Koeman wymyślił dobrą wymówkę xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Barcelismo Potterowi już sława odbija.
15
Hari Pota, pragnę Cie!
0
@FC1899Barca A kiedy on nie kozaczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@FC1899Barca Ten Ronaldo na karcie wygląda jak Xavi patrząc z daleka xD
0
Ehh, a ja cały czas żyłem w przekonaniu, że jutro jest nasz pierwszy mecz ligowy.. Niech cię szlag trafi Pucharze Gampera!
0
@BigDaglas Aż mnie skręciło ;D
1
@ranger3120 "Ileż można.."
Mnie osobiście irytuje jak stara do mnie Ciągle coś pisze.. Jakbyśmy za mało czasu spędzali razem ;D Niech się uczy dystansu kobita, bo takie ciągłe biadolenie bywa męczące ;D
0
Czy tylko mi się wyświetlają takie reklamy? Co to jest xD
https://ibb.co/LSFbjbT
5
@insp1re Może ktoś z góry kazał mu grać tymi, a nie innymi piłkarzami. Aktualnie po tym klubie można wszystkiego się spodziewać.
1
@pawel0304 Jeżeli nie miałeś wcześniej PS4 to warto, bo wykupując przepustkę masz dostęp do 18 gier z poprzedniej generacji za friko, a to już setki godzin do ogrania.
3
@PatrickoBarca Trzymam kciuki, żeby chłopak zdał ten test z języka włoskiego. Mam nadzieję, że porobił ściągi.
1
@Rewolucja123 Grałem, kiedyś.
1
@koziar Dla mnie to jest chillera, sobie powoli lootuje, tutaj wody muszę sie nabić, trochę akcji jak chłop zacznie do Ciebie strzelać itd. :D To nie jest typ gry competitive (rankingowa) i o to mi chodzi, żeby nie spinać dupy cały czas :D
0
@Kuczek Raczej nie ten typ gry :P
0
Jakaś chilloutowa gra typu survival, najlepiej online, ktoś poleci? Dayz mi się już przejadło :P
1
@MemphisDepay00 Dać tą dwójkę na talerz i niech walczą o przeżycie.
0
@Tom0VeB Ale co to za porównanie? Jeżeli ja wklejam linka z myślą o pomocy innym użytkownikom i dostaje bana, a zaraz kolega wyżej robi to samo i nie dostaje, to jest to chore. Albo się na to pozwalam wszystkim albo nikomu, chyba po coś jest ten regulamin i każdego powinien on się tyczyć.
0
@MESSIah16 Pewnie będą robione jeszcze w tym roku..
1
@Mr8lack Ale to bez różnicy mordeczko. Gry na PC również pójdą w górę :) Nie zdziwię się jak teraz co poniektóre gry będą tańsze cyfrowo niżeli fizycznie w pudełkach ;P
3
@NeroTFP Ja pierdziele. Kradzione piłki ma pod sukienką, łapać ją!
2
@DaPi W Forze to i mogę zagrać na Pececie ;D
15
W oczekiwaniu..
0
@Bykunn Restart serii, czyli teoretycznie jest to 2 druga część ;p
8
Auuu, God of War 2 zapowiedziany!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MesQueUnClub96 Na razie jadą z grubej rury. Nowy Spider-Man wygląda cudnie, gra RPG w uniwersum Harrego Pottera, Resident Evil 8.
9
Busi to ma chyba podpisany jakiś pakt z diabłem, po prostu nie wierzę.