0

Ogrywa ktoś remake Mafii na PC? W jakim stanie jest optymalizacja?

1

Potężne United ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

2

Panowie, no bez jaj, obstawienie United to jak obstawianie Ekstraklasy. Co wam strzeliło do głowy? :D

1

@Kengo Chłop się opalił i co z tego? Puig nie jest, az taki blady, żeby wysyłać go do Bayernu.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mati90fcb Pracujesz/mieszkasz na co dzień na terenie Szwajcarii? Byłbyś może w stanie mi w skrócie opisać jak najlepiej przyoszczędzić na jedzeniu, gdzie najlepiej się żywić itp.

3

@TylkoBarca7273 Ja chciałbym Trincao zobaczyć w niedzielnym spotkaniu :)

3

@Coutinho007 Samo to, że oglądałeś Herthe jest już dziwne ;D

2

@FC1899Barca Ja teraz na Jesień miałem plan, żeby polecieć na wakacje do Szwajcarii. Mają świetną przepustkę dla turystów, nazywa się "Swiss Pass" dzięki której można korzystać z pociągów, kolej, tramwaj, statków, w większości za friko, ale zrezygnowałem przez tego koronawirusa. Mam nadzieje, że na wiosnę się uspokoi i będę mógł odwiedzić ten cudny kraj.

0

@TR3YWAY Normalnie jaja jak berety. Dobrze, że wspomniałeś, bo ja kompletnie zapomniałem ;D

4

Spięci to wszyscy jak plandeka na żuku, biedny Pjoter

3

@Cvzx Wg mnie jedna z lepszych.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

10

Podobno miasto Kraśnik ma być strefą wolną od 5G, a teraz na celowniku mają również Wi-fi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Hushovt Właśnie babka ziemniaczana wleciała na obiadek ;D

0

@arasz1819 Najwidoczniej nie potrafię. Przepraszam, że zabrałem panu cenne minuty życia.

0

Ogrywa już ktoś remake pierwszej Mafii i jest w stanie mi powiedzieć jak wygląda sytuacja z optymalizacją gry?

0

@arasz1819 Przepraszam, że mam inne zdanie od pana arasza.. Jakbym chciał zdobyć te potężnej mocy herbiki to bym napisał "Bartomeu Demission" i bym zebrał 10x więcej herbików..
Już zmieniam post na "Zarząd jest wszystkiego winien".

5

Zarząd jest wszystkiego winien.

2

@Arnold1234 Ta, zaraz wszyscy polecą i nie będzie miał kto grać.

0

@AlwaysBlaugrana Jak w każdym innym większym klubie, co w tym odkrywczego?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@seba1324 Jak już miałeś PS4 to bym poczekał z te pół roku po premierze, bo aktualnie to nie ma sensu, jeżeli miałeś już PS4. Dodatkowo jak to z premierą nowego sprzętu pierwsze modele lubią być wadliwe.

1

@Uukasz_93 Ale byczku, nie panikuj. Wszystko się ogarnie
( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

0

@MESSIah16 Nie usłyszy twojego "Powodzenia!", byczku. Napisz mu w wiadomości prywatnej.

3

@Barcelismo Jak nie byli w stanie patrzeć na jego grę to na pewno otworzą się im teraz oczy xDD

1

@zioomeek Ok.

4

@mr_robot Ja też w ostatnim czasie coraz bardziej się zacząłem zastanawiać nad tym..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?