4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ogrywa ktoś remake Mafii na PC? W jakim stanie jest optymalizacja?
1
Potężne United ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
2
Panowie, no bez jaj, obstawienie United to jak obstawianie Ekstraklasy. Co wam strzeliło do głowy? :D
1
@Kengo Chłop się opalił i co z tego? Puig nie jest, az taki blady, żeby wysyłać go do Bayernu.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Mati90fcb Pracujesz/mieszkasz na co dzień na terenie Szwajcarii? Byłbyś może w stanie mi w skrócie opisać jak najlepiej przyoszczędzić na jedzeniu, gdzie najlepiej się żywić itp.
3
@TylkoBarca7273 Ja chciałbym Trincao zobaczyć w niedzielnym spotkaniu :)
3
@Coutinho007 Samo to, że oglądałeś Herthe jest już dziwne ;D
2
@FC1899Barca Ja teraz na Jesień miałem plan, żeby polecieć na wakacje do Szwajcarii. Mają świetną przepustkę dla turystów, nazywa się "Swiss Pass" dzięki której można korzystać z pociągów, kolej, tramwaj, statków, w większości za friko, ale zrezygnowałem przez tego koronawirusa. Mam nadzieje, że na wiosnę się uspokoi i będę mógł odwiedzić ten cudny kraj.
0
@TR3YWAY Normalnie jaja jak berety. Dobrze, że wspomniałeś, bo ja kompletnie zapomniałem ;D
4
Spięci to wszyscy jak plandeka na żuku, biedny Pjoter
2
@dawo17 :D
https://x.com/Piotr_Ru/status/1309214809167212545
3
@Cvzx Wg mnie jedna z lepszych.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
10
Podobno miasto Kraśnik ma być strefą wolną od 5G, a teraz na celowniku mają również Wi-fi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Hushovt Właśnie babka ziemniaczana wleciała na obiadek ;D
0
@arasz1819 Najwidoczniej nie potrafię. Przepraszam, że zabrałem panu cenne minuty życia.
0
Ogrywa już ktoś remake pierwszej Mafii i jest w stanie mi powiedzieć jak wygląda sytuacja z optymalizacją gry?
0
@arasz1819 Przepraszam, że mam inne zdanie od pana arasza.. Jakbym chciał zdobyć te potężnej mocy herbiki to bym napisał "Bartomeu Demission" i bym zebrał 10x więcej herbików..
Już zmieniam post na "Zarząd jest wszystkiego winien".
5
Zarząd jest wszystkiego winien.
2
@Arnold1234 Ta, zaraz wszyscy polecą i nie będzie miał kto grać.
0
@AlwaysBlaugrana Jak w każdym innym większym klubie, co w tym odkrywczego?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@seba1324 Jak już miałeś PS4 to bym poczekał z te pół roku po premierze, bo aktualnie to nie ma sensu, jeżeli miałeś już PS4. Dodatkowo jak to z premierą nowego sprzętu pierwsze modele lubią być wadliwe.
1
@Uukasz_93 Ale byczku, nie panikuj. Wszystko się ogarnie
( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@MESSIah16 :)
0
@MESSIah16 Nie usłyszy twojego "Powodzenia!", byczku. Napisz mu w wiadomości prywatnej.
3
@Barcelismo Jak nie byli w stanie patrzeć na jego grę to na pewno otworzą się im teraz oczy xDD
1
@zioomeek Ok.
4
@mr_robot Ja też w ostatnim czasie coraz bardziej się zacząłem zastanawiać nad tym..