4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@pt9 Ta, Messi już pewnie ma omamy, że widzi Suareza na boisku..
PS Powinni dać tą 9 dla Antka, może Leo zacząłby go widzieć na boisku ;D
0
@Kettger To już inne kwestia. Nie zaprzeczę to co powiedziałeś.
6
Płacz, bo średniak dostał koszulkę z numerem 9. To tylko głupi numer..
1
@czółkovsky Matheus? Kto to kur.. jest? xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@kubasa To po jakiego groma wchodzisz na La Ramble? Pod artykułami znajdują się takie osoby, które tutaj nie zaglądają. Może ty też powinieneś do nich dołączyć skoro Ci przeszkadza atmosfera tutaj panująca.
1
@kkbarca Wow, a ty podszedłeś do tego od dupy strony i pouczasz innych zdobywając przy tym herby ( ͡° ͜ʖ ͡°)
5
Hejterzy przestańcie mi Salvano prześladować!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@LuisSalvano Ale jak to? A co z Neymarem?
0
@fart Oddajta mnie internet, bo nie wyczymie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@MarioVeB! Kurła, już myślałem, że Salvano odpowiada sam sobie xD
0
@draxidox Łączę sie z tobą w bólu :( Mogło by j*bnąć
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@MaTt_BarcaFan Trzymanie chłopa 3 sezon, bo ma potencjał. O zgrozo, ileż można..
1
@Transu96 To w czym problem. Trzeba się cieszyć :D Jeżeli masz dostep do gry to prędzej czy później Ci pobiorą kase, albo taki bogacz z ciebie, że może nawet nie zauważyłeś jak Ci mamona zniknęła z konta :D
0
@Transu96 Korzystanie blika zalezy od twojego banku, nie telefonu ;D
Jeśli chodzi o kupowanie przez konsole to nie wiem jak to wyglada w przypadku Xboxa (zapewne), ale na Ps'ie jak sie kupowało to mialo sie juz w bilbotece i można było pobierać przed premierą, a jak wejdziesz do sklepu to masz możliwość kupienia czy pisze, że już masz kupioną grę? Jak nie to pisz od razu do supporta, powinien pomóc.
1
@Transu96 A na email dostałeś jakieś potwierdzenie lub coś? Co to za strona tak poza tym? Jeżeli zakładałeś konto na ich stronie to wejdź w zamówienia czy coś takiego i zobacz czy możesz opłacić.
PS Dlaczego nie skorzystałeś z blika, najszybsza płatność, żadnej karty nie trzeba podpinać..
PS2 Wersja digital czy pudełko?
2
@mat32 O panie, temat rzeka.
10
No co tam byczku. Skąd te zwątpienie? Gdzie jest twój depajik ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Gosciuu Zacznijmy od tego, dlaczego właśnie laptop od Hujałeja?
0
@Bamboleo Posłali mojego imiennika między bramki :(
5
@Swistus172 Typowo pompowanie balonika, a wiadomo, że nie będzie jakimś giga koksem :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Zaraz to Klopp stanie w bramce xDD
1
@FcBforever221 Też sie zaczalem tak zastanawiam, ale zobaczyłem, że mój imiennik stoi na bramce i zrozumiałem xD
0
@NaFazieHitman To jest chore. Jak ma zespół funkcjonować, jeżeli wszyscy używają pressingu, a jeden stoi i czeka, aż mu piłeczka spadnie pod nogę.. No bez jaj..
2
Ten Messi to się ruszy w końcu czy będzie się tak bujał po boisku.. Ten jego brak pressingu jest taki irytujący, że to szok. Nawet Coutinho, który jeszcze nie dawno oddychał rękawami po 45 minutach zapierdziela za piłeczką, by odebrać..