0

@michal26 Moim takim Guilty pleasure jest nutka Eternal Flame (The Bangles). Jakoś jej głosik ma coś w sobie uspokajającego.


1

@PieN O, panie. Zanim Ter Stegen dostanie tą opaskę to minął lata świetlne, albo nie będzie już piłkarzem Barcelony :P

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@tristan87 a to już po meczu, że Milik z golem ;D

0

@KapiFCB Możliwe ;p

0

@adam1337__ W takim razie jestem ślepy, albo po prostu nie chce tego widzieć ;D

2

@adam1337__ Nie czytaj? Ja nie mam zielonego pojęcia jak wygląda sytuacja z tym swirusem wirusem od kilku miesięcy i człowiekowi od razu żyje się lepiej.

0

@paulinoalcantara Zależy od wersji byczku

0

@robsesh Ok.

0

@Esteban_ Psycha chłopowi siada.

1

Batman, ale tym razem możecie zobaczyć jak faktycznie ucieka niepostrzeżenie ;D


3

@pt9 Ta, Messi już pewnie ma omamy, że widzi Suareza na boisku..
PS Powinni dać tą 9 dla Antka, może Leo zacząłby go widzieć na boisku ;D

0

@Kettger To już inne kwestia. Nie zaprzeczę to co powiedziałeś.

6

Płacz, bo średniak dostał koszulkę z numerem 9. To tylko głupi numer..

1

@czółkovsky Matheus? Kto to kur.. jest? xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@kubasa To po jakiego groma wchodzisz na La Ramble? Pod artykułami znajdują się takie osoby, które tutaj nie zaglądają. Może ty też powinieneś do nich dołączyć skoro Ci przeszkadza atmosfera tutaj panująca.

1

@kkbarca Wow, a ty podszedłeś do tego od dupy strony i pouczasz innych zdobywając przy tym herby ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5

Hejterzy przestańcie mi Salvano prześladować!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@LuisSalvano Ale jak to? A co z Neymarem?

0

@fart Oddajta mnie internet, bo nie wyczymie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

@MarioVeB! Kurła, już myślałem, że Salvano odpowiada sam sobie xD

0

@draxidox Łączę sie z tobą w bólu :( Mogło by j*bnąć

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@MaTt_BarcaFan Trzymanie chłopa 3 sezon, bo ma potencjał. O zgrozo, ileż można..

1

@Transu96 To w czym problem. Trzeba się cieszyć :D Jeżeli masz dostep do gry to prędzej czy później Ci pobiorą kase, albo taki bogacz z ciebie, że może nawet nie zauważyłeś jak Ci mamona zniknęła z konta :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?