4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@PatrychoO Robić gre na tym samym silniku co Mafia 3 i popełnić te same błędy. Brawo Hangar 13 ;D
3
@FCMichalo Chciałbym, żeby Barcelona znowu była kozakiem.
16
To się nazywa reklama ( ͡° ͜ʖ ͡°)
14
@MESSIah16 To ty chyba nie widziałeś potężnego Wincjusza.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
O kur.. Dopiero teraz zauważyłem jakim wynikiem zakonczyl sie mecz Bayernu.. Co się tam wydarzyło? XDD
0
@MaŁolat Ano właśnie. Teraz żadnego stresu, wynik jest, to czemu by nie wprowadzić jakiegoś świeżaka..
2
Zmiany, panie Setien.
0
Alba podawał do Messiego.. Ansu mu zasłonił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Człowiek raz na ruski rok obstawi mecz to i muszą się dziać jakieś dziwne rzeczy.. Potężne Cadiz wygrywa z Sevilla..
0
@deyna2018 Paige z WWE.
5
@Homeopata8989 Ja już wczoraj odpaliłem sobie swoją playliste świąteczną na Spotify, tak z nudów, zawsze poprawia mi humor ;D
1
@deyna2018 Odpalisz jakiś mecz sprzed kilku lat?
2
Suarez jak to Suarez w lidze zawsze strzelał jak powalony, zobaczymy co pokaże w LM.
2
Lincz na gościu, który nie lubi rosołu xD Prawie jak Ci od sernika z rodzynkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@justfootball Wieśmaczek zawsze na propsie.
31
@michaleu Alkohol wlewasz do buzi, natomiast jeśli chodzi o papieroski robisz to tak. Przytrzymaj koniec filtra papierosa ustami. Zbliż ogień do końca papierosa i zaciągnij się delikatnie wdychając dym do ust. Rób to, dopóki cały koniec papierosa nie “zaświeci się
Mam nadzieję, że pomogłem.
1
@Triv44 GTA Online to dalej kopalnia złota, nic dziwnego. Ja to bym się bardziej ucieszył z nowej części Bully'ego niżeli GTA.
1
@Rewolucja123 Meh, Eva Elfie jest 10x lepsza i do tego młodsza.
8
GTA V wydane po raz enty na Playstation 10 xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@gumaz Under 2.5 goli
1
@ObiektywnyKibic121 Może nie przesadzałbym z tą wygraną, ale o remis mogą powalczyć ;D
0
Całkiem niezły kurs na Elche, patrząc na to jak radzili sobie z nami w ostatnim meczu, a do tego w Sociedad szpital.
0
Aha, to fajnie Borussia, dzięki..
0
@Encore Prędzej czy później się obudzą, ale czy nie będzie już za późno na wygraną, tego nie wiem ;D
1
O kurła, Everton ma złego brata Braithwaite z Barcelony, Branthwaite xD
0
@Barca_bwo Tak, chyba jak każdy :D
0
@horang Hochland to jest pyszne