3

@PatrychoO Robić gre na tym samym silniku co Mafia 3 i popełnić te same błędy. Brawo Hangar 13 ;D

3

@FCMichalo Chciałbym, żeby Barcelona znowu była kozakiem.

16

To się nazywa reklama ( ͡° ͜ʖ ͡°)



14

@MESSIah16 To ty chyba nie widziałeś potężnego Wincjusza.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

O kur.. Dopiero teraz zauważyłem jakim wynikiem zakonczyl sie mecz Bayernu.. Co się tam wydarzyło? XDD

0

@MaŁolat Ano właśnie. Teraz żadnego stresu, wynik jest, to czemu by nie wprowadzić jakiegoś świeżaka..

2

Zmiany, panie Setien.

0

Alba podawał do Messiego.. Ansu mu zasłonił ( ͡° ͜ʖ ͡°)

3

Człowiek raz na ruski rok obstawi mecz to i muszą się dziać jakieś dziwne rzeczy.. Potężne Cadiz wygrywa z Sevilla..

0

@deyna2018 Paige z WWE.

5

@Homeopata8989 Ja już wczoraj odpaliłem sobie swoją playliste świąteczną na Spotify, tak z nudów, zawsze poprawia mi humor ;D

1

@deyna2018 Odpalisz jakiś mecz sprzed kilku lat?

2

Suarez jak to Suarez w lidze zawsze strzelał jak powalony, zobaczymy co pokaże w LM.

2

Lincz na gościu, który nie lubi rosołu xD Prawie jak Ci od sernika z rodzynkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@justfootball Wieśmaczek zawsze na propsie.

31

@michaleu Alkohol wlewasz do buzi, natomiast jeśli chodzi o papieroski robisz to tak. Przytrzymaj koniec filtra papierosa ustami. Zbliż ogień do końca papierosa i zaciągnij się delikatnie wdychając dym do ust. Rób to, dopóki cały koniec papierosa nie “zaświeci się
Mam nadzieję, że pomogłem.

1

@Triv44 GTA Online to dalej kopalnia złota, nic dziwnego. Ja to bym się bardziej ucieszył z nowej części Bully'ego niżeli GTA.

1

@Rewolucja123 Meh, Eva Elfie jest 10x lepsza i do tego młodsza.

8

GTA V wydane po raz enty na Playstation 10 xD


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@gumaz Under 2.5 goli

1

@ObiektywnyKibic121 Może nie przesadzałbym z tą wygraną, ale o remis mogą powalczyć ;D

0

Całkiem niezły kurs na Elche, patrząc na to jak radzili sobie z nami w ostatnim meczu, a do tego w Sociedad szpital.

0

Aha, to fajnie Borussia, dzięki..

0

@Encore Prędzej czy później się obudzą, ale czy nie będzie już za późno na wygraną, tego nie wiem ;D

1

O kurła, Everton ma złego brata Braithwaite z Barcelony, Branthwaite xD

0

@Barca_bwo Tak, chyba jak każdy :D

0

@horang Hochland to jest pyszne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?