0

@mientusek1407 Chłop protezy jeszcze nie rozchodził.

0

Co ten Boateng. Jakis kolorowy grzyb wyrósł mu na głowie xD

0

Elo byczki, mam pytanie. Czy kupując przez Zalando Lounge jest możliwość zwrotu?

0

Ale mi ten Bayern w polu karnym przypomina Barcelone sprzed lat.

1

@FafitFCB Chciałbym być za Sevilla, ale Bayern ich dojedzie, a już mam dosyć urazów i złych wspomnień, więc jestem za Dojczami.

0

@Bernard777 Wkleić byle jakie tło, powycinać piłkarza i elo. Równie dobrze mogli mnie zatrudnić i taniej by im to wyszło ;D

0

@tristan87 Dogrywka to będzie już niespodzianka ;D

6

@MesQueUnClub96 Głupota, są rzeczy ważniejsze niż piłka nożna, a tym bardziej jeżeli kibic traci na zdrowiu..

0

@tristan87 Hiszpańska piłka ciut podupadła i Bayern niestety tylko utwierdzi mnie dzisiaj w dzisiejszym spotkaniu.

2

Dest, Dest, Dest, a ja dalej nie wiem co to za chłop. Jestem zbyt leniwy, żeby skorzystać z Wujka Google xD

3

@AlwaysBlaugrana Dla mnie to możemy grać nawet bez lewego obrońcy ;D Nikt mnie tak nie irytuje w drużynie jak Alba..

3

@AdiKingu96 Tak naprawdę jest to stare nagranie, który zostało nagrane z wyprzedzeniem kilka lat temu, a Suareza nie ma już w Barcelonie od ponad miesiąca.

2

@jeyx77x Ta, ta. Góra pół miesiąca i chłop będzie normalnie latał po boisku.

1

@escarabajo To samo zrobiłem ;D

3

@Nano22 Może chciała, żebyś zwrócił na nią uwagę
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ

3

@pt9 Zapewne gorset włożył.

1

@Hushovt Ano jest.

1

@Elosek I ty możesz nazwać się kibicem? Zaraz moi amigosi Cię dojadą.

10

@PeteR10 Ok.

3

Odszedł to odszedł na uj drążyć temat. Szkoda wazeliny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

4

Rocket League przechodzi na free to Play, jeżeli jest ktoś zainteresowany.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Hushovt W lidlu albo w Biedronce jest bo kupowałem jakiś czas temu, są również inne smaki np. milky way.
https://www.ceneo.pl/59132413

0

@Lares Tyle, że w Liverpoolu nie miał 33 lat ;D

1

@Salchent Zobaczymy jak będzie robił te statystyki bez Leo + nie będzie miał tyle okazji strzeleckich co w Barcelonie

4

@nattan77 Bez przesady, widziałem już gorsze okienka w tym klubie :D

0

@Mario96w To świetnie, ja czekam na obiadek od kobiety, której nie mam, więc powoli dochodzę do wniosku, że tego obiadku nie dostanę.

0

Jak tam mija wam dzieci, byczki?

0

@FafitFCB A co ja kurła znam ich osobiście.

3

@Bamboleo Tak, potrafi zapierdzielać w taki sposób, że znika na 3/4 spotkania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?