4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mientusek1407 Chłop protezy jeszcze nie rozchodził.
0
Co ten Boateng. Jakis kolorowy grzyb wyrósł mu na głowie xD
0
Elo byczki, mam pytanie. Czy kupując przez Zalando Lounge jest możliwość zwrotu?
0
Ale mi ten Bayern w polu karnym przypomina Barcelone sprzed lat.
1
@FafitFCB Chciałbym być za Sevilla, ale Bayern ich dojedzie, a już mam dosyć urazów i złych wspomnień, więc jestem za Dojczami.
0
@Bernard777 Wkleić byle jakie tło, powycinać piłkarza i elo. Równie dobrze mogli mnie zatrudnić i taniej by im to wyszło ;D
0
@tristan87 Dogrywka to będzie już niespodzianka ;D
6
@MesQueUnClub96 Głupota, są rzeczy ważniejsze niż piłka nożna, a tym bardziej jeżeli kibic traci na zdrowiu..
0
@tristan87 Hiszpańska piłka ciut podupadła i Bayern niestety tylko utwierdzi mnie dzisiaj w dzisiejszym spotkaniu.
2
Dest, Dest, Dest, a ja dalej nie wiem co to za chłop. Jestem zbyt leniwy, żeby skorzystać z Wujka Google xD
3
@AlwaysBlaugrana Dla mnie to możemy grać nawet bez lewego obrońcy ;D Nikt mnie tak nie irytuje w drużynie jak Alba..
3
@AdiKingu96 Tak naprawdę jest to stare nagranie, który zostało nagrane z wyprzedzeniem kilka lat temu, a Suareza nie ma już w Barcelonie od ponad miesiąca.
2
@jeyx77x Ta, ta. Góra pół miesiąca i chłop będzie normalnie latał po boisku.
1
@escarabajo To samo zrobiłem ;D
3
@Nano22 Może chciała, żebyś zwrócił na nią uwagę
ᕦ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
3
@pt9 Zapewne gorset włożył.
1
@Hushovt Ano jest.
1
@Elosek I ty możesz nazwać się kibicem? Zaraz moi amigosi Cię dojadą.
10
@PeteR10 Ok.
3
Odszedł to odszedł na uj drążyć temat. Szkoda wazeliny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
4
Rocket League przechodzi na free to Play, jeżeli jest ktoś zainteresowany.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Hushovt W lidlu albo w Biedronce jest bo kupowałem jakiś czas temu, są również inne smaki np. milky way.
https://www.ceneo.pl/59132413
0
@Lares Tyle, że w Liverpoolu nie miał 33 lat ;D
1
@Salchent Zobaczymy jak będzie robił te statystyki bez Leo + nie będzie miał tyle okazji strzeleckich co w Barcelonie
4
@nattan77 Bez przesady, widziałem już gorsze okienka w tym klubie :D
0
@Mario96w To świetnie, ja czekam na obiadek od kobiety, której nie mam, więc powoli dochodzę do wniosku, że tego obiadku nie dostanę.
0
Jak tam mija wam dzieci, byczki?
0
@FafitFCB A co ja kurła znam ich osobiście.
3
@Bamboleo Tak, potrafi zapierdzielać w taki sposób, że znika na 3/4 spotkania.