4

Czy kolega od szerszeni w końcu się odezwał? ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Nazio87 No i właśnie tu się może rodzić problem. W takim pośpiechu, żeby nie trafił nam się drugi Bartuś..
PS Już nie mogę się doczekać gadania przyszłych kandydatów jak to ich priorytetem będzie zatrzymanie Leo..

2

@osa91 Tego całego syfu tak szybko się nie posprząta.

30

Nominuję "Amigos" do słowa roku na La Rambli.

1

@neeed Też tak uważam. Najlepszy ziomuś zostaje to gdzie on będzie się wybierał :D

1

Messi wypowiedział się odnośnie rewolucji do której dojdzie w nowym sezonie.


0

@Dembouz1899 Nie zobaczę, nie uwierzę.

3

@msmsms Who cares? Dla beczki to i pod zdjęciem mamuśki napiszę, że ma niezłe zderzaki.

0

Komentarz usunięty

2

Komentarz usunięty

0

@AlwaysBlaugrana No, bo nie jest.

0

@damianex10 Ale wtedy było głośno na tym stadionie ;o

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

@DaPi Byliśmy lepsi, ale zadecydowały niuanse.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Jonyx Ta, a drugi jest bez winy? Bezkarnie wyzywać "od małp" itp.
Ale super, że Nejmarek dostał czerwo, bez komentarza..

7

@Barca1992 Zaczyna mnie to powoli śmieszyć, bo od kilku sezonów słyszę to samo xD

0

@Kz1234 No, było jakieś tam nagranie.

2

@Chakalaka Wow, czemu mnie takie błahe rzeczy nie cieszą :D

0

@cchesterr43 Jest ciekawa pasta odnośnie "suk". Jak to młody dzieciak wchodzi do windy, a zaraz za nim jakiś koksu z psem i będąc w tej widzie koksu mówi "siadaj suko" i przestraszony dzieciak siada myśląc, że to do niego. No, jaja jak berety.

3

@damianex10 A ja głupi psa nazwałem Bruno.

0

@Mathew86 W kwestii sportowej i owszem :D

2

@barcanawieki Na PS5 również oczekuje. W środę jest konferencja, gdzie w końcu ujawnią cene, wyjściowe gry na premiere itd. Więc mam nadzieję, że będzie przyzwoicie :P

3

@barcanawieki Że tak się zapytam, do czego Ci potrzebna jest PSVITA? To już od dawna martwa konsola. Sam ostatnio zatęskniłem się za PSP, więc kupiłem Nintendo Switcha, które jest ciągle wspierane i polecam z całego serca :)

1

@Barcelismo Hory Pjoter w Niedziele to jest coś. Dobrze, że wspomniałeś o tym :D

11

@Kusco15 Długi kontrakt, to wystarczy :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Roobo De Jong - Pjanic, ale patrząc na to co się wyrabia w tym klubie to i Busquetsa trzeba gdzieś zmieścić w składzie.

2

@nabial Antek miałby podobne liczby do Suareza, gdyby grał na jego pozycji przez cały sezon.
Change my mind.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?