4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Załóżmy, że Leo jednak odejdzie do Man City, jak go widzicie w tej drużynie i ogólnie w Premier League? Mógłby spokojnie wrócić na 9, patrząc na to jakiego rozgrywającego będzie miał za plecami.
0
@kaamil1910 Ale jakoś nigdy wcześniej nie rzuciło mi się w oczy, żeby jakiś klub ubiegał się o niego ;p
13
Szkoda, że słuch o odejściu Busquetsa zaginął. Choć dopiero teraz zdałem sobie sprawę, że tak w sumie to jakoś nigdy wcześniej inne kluby za bardzo nie interesowały się Busim :p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Kubsoleon Ja to słabo Puiga widzę w tym klubie ;D
2
@IronSanHybrid To jest już chore xD
0
@DonMatteo901 To bierz się od razu za 2 sezon. Był taki świetny, że wracałem do niego kilka razy :D
1
@draxidox Ty mi nigdy nie dałeś kieszonkowego, a tfu!
0
@draxidox Mama mi pozwoliła.
1
@draxidox Nie idę jutro na żaden apel, ojcze.
3
@heniek168 Messi, jakby nawet zabił człowieka to byłby broniony przez rzeszę swoich fanów.
1
Krokietić zostań :(
3
@wierbafcb Kurła. Widzę, że sąsiad ma podobny gust ;D
1
Messi Messi Messi
(komentarz do podbicia statystyk)
4
@Tomo1989 Akurat pod fejm. Lajki zgarnięte, kasiora jest liczona.
0
@kodi77 (za dużo) :(
0
@Dzemix111 Klub poinformował? Chyba coś mnie ominęło. Podrzuć jak znajdziesz to info.
30
@Jakchcesz Ja pier.. Co ja czytam xD A zagorzały fan Realu to z jakiejś obcej planety pochodzi?
1
@Mesi12 Ta, dowalmy kolejna podwyżką dla Messiego, żeby się uśmiechnął, a na deser niech zadecyduje kogo ściągniemy w nowym sezonie..
0
@Dzemix111 Sam ostatnio wspomniałem, że sytuacja z Leo jest podobna do tej z Neymarem ;p Ja nie widzę w tym nic złego, że nikt z tej dwójki nic nie mówił, bo po co? Powie, że chce odejść i nie daj Boże transfer się nie powiedzie i co wtedy? Chłopaki jednak zostaje? xD
0
@Robert1603 Czyli jak, bo nie rozumiem? Ma wyjść i powiedzieć -"Słuchajcie chce odejść z Barcelony, ale jeszcze nie wiem czy dogadam się z nowym klubem"? Na pewno, gdy dojdzie do porozumienia z nowym klubem to Leo o wszystkim poinformuje, że odchodzi itd. a teraz to po co ma coś paplać co może nie wypalić ;p
17
@Arkon A może to po prostu Thiago nie chce wrócić do Barcy?
1
@Filip_10 Nigdy fanem książek nie byłem, ale lubię sobie od czasu do czasu wracać do Egzorcysty (William Peter Blatty)
0
@Pilka_jest_okragla I ta sama osoba przed chwilą napisała na Twitterze, że Messi właśnie powiadomił Barcelonę, że chce opuścić klub. Nie ma czegoś takiego jak wiarygodne źródło, jeżeli mówimy o dziennikarzach. Każdy chce zbić swoją śmietankę na danym wydarzeniu ;p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@Kettger Rivaldo wie co dla Barcelony jest najlepsze ;D Ogólnie to mam ciągłe wrażenie, że chłop próbuje zwrócić na siebie uwagę. Tylko nie mogę dojść do czego on dąży ;p
0
@Chlebej Wizualnie fajnie, reszta jest.. okej. Nic nadzwyczajnego. Imo, chyba jeden z gorszych filmów Nolana.
1
@chavez Iksde. To może lepiej puścić Leo na wypożyczenie niech się wyszaleje w jakimś Man City i za rok wróci.
10
Aż przypomniało mi się odejście Neymara, który nie powiedział ani słowa, nie zaprzeczył żadnej plotce na temat jego ewentualnego odejścia z Barcelony i jak przyszło co do czego to już go nie było.