0

Załóżmy, że Leo jednak odejdzie do Man City, jak go widzicie w tej drużynie i ogólnie w Premier League? Mógłby spokojnie wrócić na 9, patrząc na to jakiego rozgrywającego będzie miał za plecami.

0

@kaamil1910 Ale jakoś nigdy wcześniej nie rzuciło mi się w oczy, żeby jakiś klub ubiegał się o niego ;p

13

Szkoda, że słuch o odejściu Busquetsa zaginął. Choć dopiero teraz zdałem sobie sprawę, że tak w sumie to jakoś nigdy wcześniej inne kluby za bardzo nie interesowały się Busim :p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Kubsoleon Ja to słabo Puiga widzę w tym klubie ;D

2

@IronSanHybrid To jest już chore xD

0

@DonMatteo901 To bierz się od razu za 2 sezon. Był taki świetny, że wracałem do niego kilka razy :D

1

@draxidox Ty mi nigdy nie dałeś kieszonkowego, a tfu!

0

@draxidox Mama mi pozwoliła.

1

@draxidox Nie idę jutro na żaden apel, ojcze.

3

@heniek168 Messi, jakby nawet zabił człowieka to byłby broniony przez rzeszę swoich fanów.

1

Krokietić zostań :(

3

@wierbafcb Kurła. Widzę, że sąsiad ma podobny gust ;D

1

Messi Messi Messi

(komentarz do podbicia statystyk)

4

@Tomo1989 Akurat pod fejm. Lajki zgarnięte, kasiora jest liczona.

0

@kodi77 (za dużo) :(

0

@Dzemix111 Klub poinformował? Chyba coś mnie ominęło. Podrzuć jak znajdziesz to info.

30

@Jakchcesz Ja pier.. Co ja czytam xD A zagorzały fan Realu to z jakiejś obcej planety pochodzi?

1

@Mesi12 Ta, dowalmy kolejna podwyżką dla Messiego, żeby się uśmiechnął, a na deser niech zadecyduje kogo ściągniemy w nowym sezonie..

0

@Dzemix111 Sam ostatnio wspomniałem, że sytuacja z Leo jest podobna do tej z Neymarem ;p Ja nie widzę w tym nic złego, że nikt z tej dwójki nic nie mówił, bo po co? Powie, że chce odejść i nie daj Boże transfer się nie powiedzie i co wtedy? Chłopaki jednak zostaje? xD

0

@Robert1603 Czyli jak, bo nie rozumiem? Ma wyjść i powiedzieć -"Słuchajcie chce odejść z Barcelony, ale jeszcze nie wiem czy dogadam się z nowym klubem"? Na pewno, gdy dojdzie do porozumienia z nowym klubem to Leo o wszystkim poinformuje, że odchodzi itd. a teraz to po co ma coś paplać co może nie wypalić ;p

17

@Arkon A może to po prostu Thiago nie chce wrócić do Barcy?

1

@Filip_10 Nigdy fanem książek nie byłem, ale lubię sobie od czasu do czasu wracać do Egzorcysty (William Peter Blatty)

0

@Pilka_jest_okragla I ta sama osoba przed chwilą napisała na Twitterze, że Messi właśnie powiadomił Barcelonę, że chce opuścić klub. Nie ma czegoś takiego jak wiarygodne źródło, jeżeli mówimy o dziennikarzach. Każdy chce zbić swoją śmietankę na danym wydarzeniu ;p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@Kettger Rivaldo wie co dla Barcelony jest najlepsze ;D Ogólnie to mam ciągłe wrażenie, że chłop próbuje zwrócić na siebie uwagę. Tylko nie mogę dojść do czego on dąży ;p

0

@Chlebej Wizualnie fajnie, reszta jest.. okej. Nic nadzwyczajnego. Imo, chyba jeden z gorszych filmów Nolana.

1

@chavez Iksde. To może lepiej puścić Leo na wypożyczenie niech się wyszaleje w jakimś Man City i za rok wróci.

10

Aż przypomniało mi się odejście Neymara, który nie powiedział ani słowa, nie zaprzeczył żadnej plotce na temat jego ewentualnego odejścia z Barcelony i jak przyszło co do czego to już go nie było.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?