4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
We wrześniu mi się kończy umowa i z chęcią wybrałbym się za granicę na kilka długich tygodni. Raczej odpoczywać nie mam zamiaru ;D więc chciałbym zwiedzić jakiś ciekawy kraj. Jest tylko mały problem, nie mam prawka, więc wynajęcie auta odpada z gry, czyli muszę liczyć na to co najbardziej lubię, na pociągi, autobusy itd. Coś ciekawego możecie polecić? ;D
PS Od razu dodam, że zastanawiałem się nad Austrią. Ktoś może był i się wypowie na temat tego kraju ;p
0
"Catherine Full Body" ktoś ogrywał? Podobno fabularnie jest świetna, ale nie wiem czy podejdzie mi japońska stylistyka za którą niezbyt przepadam ;D
1
@Kamiloza91 a szybki jest?
0
@AnnaMarianna Za dużo tego. Nawet połowy z tych miejsc nie zdążę odwiedzić za swojego życia
0
Ten cały Dembele to kiedy będzie gotowy do gry? Coś wiadomo?
2
@Art Blik w mig
0
@Odcinkowy Cokolwiek, co pierwsze wpadło ci do głowy. Możesz polecić, gdzie warto pójść zjeść ;D
0
Jestem aktualnie przejazdem w Gdyni. Coś wartego zwiedzenia się znajdzie w tym mieście? ;P
2
@VamosRakieta Tak troszeczkę ;D Oby te statystyki się nie wyrównały przez najbliższe lata.
7
@arasz1819 Tak szczerze powiedziawszy to jakiejś gigantycznej różnicy nie ma xD No, ale trzeba jakoś się pocieszać ;p
4
@EsTut Fajnie się zapowiada? Płacisz 100 ziko, żeby zobaczyć tylko nowe składy i stroje. W samym gameplayu się nic nie zmieni ;D
1
@Mr8lack Za taką cenę tylko brać.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@Triv44 Od kilku dni jest ujowa pogoda. Są upały, nie ma burz, oby to się zmieniło.
2
@catalanian09 Jakoś nie chce mi się wierzyć. Ja to wyczuwam stagnację, jeśli chodzi o formę zespołu.
4
Router i głośnik w całej swojej okazałości ;D
7
Ale sensacja, ło Boże. Piket przyjechał na rowerze do roboty xD O mnie to nie dudnią jak idę z buta.
0
@cules100pro Pewnie twoim ulubionym gatunkiem telewizyjnym są telenowele ;D
1
Zawsze to lepsze niż nudne 5:0 ;D
0
Naszła nmnie taka mysl. Czy piwo bezalkoholowe może być jako taką terapią dla alkoholików?
0
Antek za Puiga.. Jeszcze wspomnicie moje słowa xD
4
@pio92 Od razu powinieneś mieć w bibliotece, jeżeli kupiłeś przez steama
0
@Cwaniak4 Ty już nie cwaniakuj.
0
@MichVeB Zabierz mnie pan te słońce, bo nie wytrzymie.
3
@vangoor Wystarczająco, żeby podać do Messiego ;D
0
@Avada Kedavra Kiedyś od razu się usuwało. Najwidoczniej zmienili.
0
@Odesseiron Coś długo szukasz opcji usunięcia konta. Pomóc? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
1
@Persyfl Dobra, dobra. Nie straszcie mnie prawem, obywatelu. Pieniążki będą zwracane. Tylko, że mojego zamówienia nie ma już nawet na liście :d
0
@AV0CAD0 @Zoker Przecież na Zalando nie ma wysyłek przez InPost ;D Może macie kogoś ze strony szwagra, który pracuje w DHL'u, bo to właśnie od nich zamawiałem.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika