0

We wrześniu mi się kończy umowa i z chęcią wybrałbym się za granicę na kilka długich tygodni. Raczej odpoczywać nie mam zamiaru ;D więc chciałbym zwiedzić jakiś ciekawy kraj. Jest tylko mały problem, nie mam prawka, więc wynajęcie auta odpada z gry, czyli muszę liczyć na to co najbardziej lubię, na pociągi, autobusy itd. Coś ciekawego możecie polecić? ;D

PS Od razu dodam, że zastanawiałem się nad Austrią. Ktoś może był i się wypowie na temat tego kraju ;p

0

"Catherine Full Body" ktoś ogrywał? Podobno fabularnie jest świetna, ale nie wiem czy podejdzie mi japońska stylistyka za którą niezbyt przepadam ;D

1

@Kamiloza91 a szybki jest?

0

@AnnaMarianna Za dużo tego. Nawet połowy z tych miejsc nie zdążę odwiedzić za swojego życia

0

Ten cały Dembele to kiedy będzie gotowy do gry? Coś wiadomo?

2

@Art Blik w mig

0

@Odcinkowy Cokolwiek, co pierwsze wpadło ci do głowy. Możesz polecić, gdzie warto pójść zjeść ;D

0

Jestem aktualnie przejazdem w Gdyni. Coś wartego zwiedzenia się znajdzie w tym mieście? ;P

2

@VamosRakieta Tak troszeczkę ;D Oby te statystyki się nie wyrównały przez najbliższe lata.

7

@arasz1819 Tak szczerze powiedziawszy to jakiejś gigantycznej różnicy nie ma xD No, ale trzeba jakoś się pocieszać ;p

4

@EsTut Fajnie się zapowiada? Płacisz 100 ziko, żeby zobaczyć tylko nowe składy i stroje. W samym gameplayu się nic nie zmieni ;D

1

@Mr8lack Za taką cenę tylko brać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@Triv44 Od kilku dni jest ujowa pogoda. Są upały, nie ma burz, oby to się zmieniło.

2

@catalanian09 Jakoś nie chce mi się wierzyć. Ja to wyczuwam stagnację, jeśli chodzi o formę zespołu.

4

Router i głośnik w całej swojej okazałości ;D


7

Ale sensacja, ło Boże. Piket przyjechał na rowerze do roboty xD O mnie to nie dudnią jak idę z buta.

0

@cules100pro Pewnie twoim ulubionym gatunkiem telewizyjnym są telenowele ;D

1

Zawsze to lepsze niż nudne 5:0 ;D

0

Naszła nmnie taka mysl. Czy piwo bezalkoholowe może być jako taką terapią dla alkoholików?

0

Antek za Puiga.. Jeszcze wspomnicie moje słowa xD

4

@pio92 Od razu powinieneś mieć w bibliotece, jeżeli kupiłeś przez steama

0

@Cwaniak4 Ty już nie cwaniakuj.

0

@MichVeB Zabierz mnie pan te słońce, bo nie wytrzymie.

3

@vangoor Wystarczająco, żeby podać do Messiego ;D

0

@Avada Kedavra Kiedyś od razu się usuwało. Najwidoczniej zmienili.

0

@Odesseiron Coś długo szukasz opcji usunięcia konta. Pomóc? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@Persyfl Dobra, dobra. Nie straszcie mnie prawem, obywatelu. Pieniążki będą zwracane. Tylko, że mojego zamówienia nie ma już nawet na liście :d

0

@AV0CAD0 @Zoker Przecież na Zalando nie ma wysyłek przez InPost ;D Może macie kogoś ze strony szwagra, który pracuje w DHL'u, bo to właśnie od nich zamawiałem.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?