1

@Zoker Zanim się upomną to ja już będę żył na Malediwach pod innym nazwiskiem.

2

Nareszcie szczęście mi dopisało w życiu. Tydzień temu zamówiłem buty i coś nie przychodziły, więc napisałem do supportu o co się rozchodzi. Dostałem informację, że paczka została "zagubiona" i zostaną zwrócone pieniądze. Ku mojemu zdziwieniu paczka przychodzi na następny dzień, a dzisiaj dodatkowo dostałem zwrot pieniędzy. Tyle wygrać, buciki za 2 stówki za frajera..

PS Kupowane było na Zalando

0

@FCBMati10 Chłop co przed okienkiem transferowym spiął dupkę, żeby tylko jego nie sprzedać iksde

1

@Jakchcesz Tutaj nie chodzi o przekupstwo. Żadna normalna firmy nie zapraszała by ludzi, którzy wypowiadali się negatywnie na temat gry, która jeszcze nie wyszla ;D

0

@justfootball Zapraszam nad polskie morze. Dzisiaj jest pierwszy dzień od ponad tygodnia, kiedy spadł deszcz ;D

0

@deszczyk89 No i chyba polecę z Zelda, bo szukam właśnie rozrywki na trochę dłuższą metę ;p

0

@Khajio Gatunek nie gra roli, byle to nie było jakieś anime, bo jest duża szansa, że tego nie przełknę :D
O Zeldzie wiem, natomiast z Mario jest pełno tytułów na Switcha jak to Nintendo ;p

0

W następnym tygodniu planuje zakup Nintendo Switcha. Jakie polecacie gry, takie must have, który wypadałoby ograć?

2

@Tomo1989 Była, kiedyś mogła pomieścić 3 Ziemie swoim rozmiarem, aktualnie jest wielkości jednej Ziemi i ciągle się zmniejsza.

0

@DarekFCBnaZawsze Próbowałeś już uderzyć w skrzynie od Komputera?

1

@Abuk Ta, dobre info. Wczoraj zapowiedział mi burze przez co zrezygnowałem z rowerku, a żadnej burzy nie było przez cały dzień..

0

@Kurkmen Valverde przez 3 lata miał problemy z zapamiętaniem, że można wykonać więcej niż 1 zmianę..

0

@El dominatore Nie no fajnie. To zacznijmy zmieniać trenera co pół sezonu, może w końcu trafimy na odpowiedniego.

4

Widzę, że żyłka co poniektórym już pękła. Chłop nawet nie prowadzi drużyny pół sezonu, a już wieszają na nim psy xD

1

@bari_94 bo inni to podają do przodu xd

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Mesi12 2-2. Pamiętaj, że nie możemy za bardzo odskoczyć Realowi ;)

1

@kerouac Sevilla strzeli w pierwszej połowie, jeżeli mają w planach strzelenia nam bramki to zrobią to pierwsi. Kurs 2.13
Jak się bawić to na całego.

0

Obecny sezon to wyścig szczurów. Dzisiaj będzie remis, powiadam wam.

0

@Lordzi bo yolo typerzy zaczęli obstawiać Sevillę.

5

@Kamil.FCB10 Za darmo to pójdzie do Bayernu, a nie do nas ;D

3

@COU_11 Semedo niczym Rihanna

1

@Striker No wiesz, fabuła słaba to z automatu leci okrągłe 0, przecież to jest film, a nie gra ;D

2

@Hubert102 Kupuj, kupuj. Niektórzy piszą, jakby ta gra to była największe ścierwo, a odstaje tylko fabularnie, gdzie pozostałe elementy gry są na najwyższym poziomie. Po premierze Cyberpunka będą podobne komentarze, bo nie wszystkim się dogodzi przy tak dużych produkcjach.

0

@Striker Bo tak będzie. Zawsze tak jest przy większej premierze, gdzie wylała się fala krytyki w jakikolwiek sposób. Najbardziej mnie bawią te oceny 0/10, żeby tylko jak najbardziej zaniżyć ocenę na metacriticu.

0

@Messibestplayerintheworld Moje emocje przed dzisiejszym meczem nie są wielkie.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Veb1233 Nie, wygląda jak o kilka lat starszy ;D

1

@macio_944 Jeez, wyluzuj. Trafiłem w czuły punkt czy jak ;D

0

@klemens100 Bezpieczeństwo przede wszystkim to się szanuje ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?