4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Rudi35 Pelikany. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@macio_944 Raczej miałem na myśli błędy sędziowskie, a nie samą formę prezentowaną przez zespół ;p To, że Barca Pepa została zapamiętana za piękny styl, a Real Zidane za 3x LM, każdy wie. O szczegóły nikt nie będzie pytał.
11
@Nano22 Tylko kibice Barcy będą pamiętać w jakim stylu wygrał Real, reszta będzie miała to w dupie.
0
@ranger3120 Łuki nie chodzi na siłkę to po jakiego groma otwierać.
4
Skończ śmieszkowac, daj jeść :(
0
@MesQueUnClub_87 Remaster 2 robiło zarówno Hangar 13 jak i d3t. Niewiadomo ile wkładu miało jedno czy drugie studio.
3 i 1 robią Hangar.
4
Szybko te Polaki wymyślili szczepionkę.
0
@Triv44 Ten remake tworzy niesamowite studio Hangar 13. Sorry, ale to nie może się udać xD Już podobno przy remasterze 2 i 3 coś zdupcyli.
1
@PatrykBarca Teraz można tak powiedzieć, ale wcześniej? Został wymyślony po to, żeby ludzie mogli w coś wierzyć, że niby coś czeka na nich po śmierci.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Jaca27 Albo poustawiać kartonowych ludzi na trybunach i każdy będzie miał przymocowany głośniczek, który będzie wydawał dźwięk xD
1
@DanielOOL D:
2
@bixmix Ja z ciekawości oglądam z dźwiękiem z trybun i nie jest źle ;p
1
@Misiekmisiowaty2000 Nawet nie drgnę, nie krzyknę w przeciwieństwie do Fify xD
0
@michaleu Jak Bayern wygra będę miał co zjeść na kolację.
#teambayern
2
@Granto Jakoś w ostatnich spotkaniach bez kibiców nie było tego widać ;D
2
Dortmund wygrał 5 ostatnich meczów domowych przy różnicy goli - 19:1
Bayern natomiast w ostatnich 7 spotkaniach wyjazdowych 23:2
Śmierdzi mi tutaj remisem.
2
@DaPi Ponad 40 linków jak zjedziesz niżej. Do koloru do wyboru.
https://www.ronaldo7.net/video/bundesliga-live/bundesliga-stream-live.html
4
@Piotr89Sand No widzisz. Gruchy już nie zwalisz, szkoda kasy na takie gierki XD
7
@Piotr89Sand Samodzielna laska w postapokaliptycznym świecie z rozbudowaną muskulaturą. Szok i niedowierzanie, jak do tego doszło :O
1
@Piotr89Sand Ale ty masz problemy chłopie xD W takim razie powinien się zalecić do wskazań twórcy gry od Naughty Dog, bo ewidentnie pasujesz do tej grupy ludzi.
"Jesteś homofobem lub seksistą? Nie graj w The Last of Us 2".
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Pogba Była mega? Dla mnie okej, nic więcej. Lądowanie w Normandii po raz setny..
@fcbarcafan19 5-7 godzin.
0
@msmsms Co ty gadasz, najlepsza pogoda ;D
2
@pauletaa Ale o co się rozchodzi? ;D Nie wiem czy wiesz, ale Barca ostatnio otworzyła swój własny sklep, nie Nike.
https://store.fcbarcelona.com/en/
5
@pauletaa Oficjalna Barcelony.
4
@masq Jak ty możesz tak mówić? I ty możesz nazwać się kibicem, a tfu na Ciebie hejterze.
10
@justfootball P*ta Madrid ;D
0
@FafitFCB Dlaczego zły pomysł? Ty chyba nigdy nie skosztowałeś kociołka wraz ziomkami ;D