4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MarioVeB! Wypadałoby, bo nad morzem już od tyg duchota..
0
@macio_944 Ale ty próbujesz na każdym kroku wyidealizować to całe CDP. Święci niczym sam pan Messi ;D
1
@justfootball Boli mnie kolejny post o polityce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Warkret10 Każdy piłkarz powinien zacząć myśleć samodzielnie, a nie do pana Messiego zwracać się z każdym podaniem ;p
0
@Tomason Najprawdopodobniej nie będzie Ciebie stać na tą Yerbe ;D
5
@NGTRX Ale tak wygląda gra Barcy od kilku sezonów xD Pomocnicy z krótkimi podaniami, a obrońcy długie dzidy
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Chwytliwy Szarlotka.
3
@justfootball Zagranie 200 IQ xD
1
@Chwytliwy Nikogo nie uważałem za idola. To smutne :(
0
@NaFazieHitman Aż dziwne, że na to nie wpadli..
0
@MateuszQ Właśnie u mnie również się kończy. Tylko, że ja mam w Plusie i mi proponują 30 GB za 30 zł + jednorazowy pakiet 350gb na cały "kontrakt".
0
Czy 30 GB internet w telefonie za 30 zł to dobra oferta?
0
@Pilka_jest_okragla Gładki jak pupa niemowlaka.
1
@Ermitano Ale do kompa czy "na miasto"? ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@AmigoBlancos i dalej ją oglądacie. F*ck logic.
13
@Kajtek77 Pachnąca pizza prosto z pieca ;D
3
@Rewolucja123 "Bartomeu podaje sie wtedy do dymisji i dzieki trypletowi, wygrywa jego czlowiek"
Niby z jakiej racji po wygranym tryplecie miałby podać się do dymisji? Nierealny scenariusz :D
11
A tymczasem w Waszyngtonie. Zjawił się on..
5
@TheGoldenEleven Powiedziałbym, ale się go boję.
0
@rafal314 Nie ma. Ja to posiadam jeszcze launcher z zamkniętej bety.
2
Amerykanie to jednak potrafią zwrócić na siebie uwagę. Nagle wszyscy zapomnieli o koronaświrusie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@Kusco15 Jaką masz pewność, że te dane nie są zmanipulowane? Przy obecnej sytuacji łatwo ludziom wmówić tego typu rzeczy, a w szczególności w USA.
3
@DarekFCBnaZawsze Tato, wróć do domu. Miałeś wyjść tylko po mleko.
9
@MesQueUnClub96 a kto biednemu zabroni.
0
Nawet nie wiedziałem, że @imbackculesagain usunął konto :(
1
@Hushovt Kiedyś to nie było niczego.
1
@PatrychoO a na uj?
2
@Osioł Lata lecą, a ludzie dalej "małpują" moderację.. W taki sposób nie skontaktujesz się z bazą główna.