0

@barteq Wyczuwam niemoc w ataku i nieliczne celne strzały w stronę bramki :/

0

@Varg Można na luzie ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Janas11224 Eeee..

0

@SeeleyBooth Woda jest dla słabych.

1

@myscooter Jeżeli Barca doczołga się do finału to będę go wszyscy całować po stopach xD

3

Zmiany, zmiany, a wielu zapomina, że chłop walczy o utrzymanie się w klubie. Jakby teraz dostał 2 bramy po zmianach to zostałby zlinczowany ;D

0

@DaPi Mnie zawsze Warszawa odpychała ludźmi, którzy tam mieszkają. Są po prostu.. męczący (?) Chyba takie słowo będzie idealnie pasować do nich ;D Ale to może po prostu mój nie fart, że trafiałem właśnie na takich Warszawiaków ;D

1

Miasto w Polsce w którym chcielibyście najbardziej zamieszkać to..? I dlaczego właśnie tam.

1

@MESSIah16 A czasem sobie zapalę. Miesiąc popalę, później przez rok znowu nie zapalę, żeby później znowu przez tydzień sobie popalić xD Uzależnić się nie jestem w stanie, ale czasem mam zachcianki w stylu "- a sobie bym zapalił" Coś na zasadzie, mam ochotę na coś słodkiego xD

5

Darek, spóźniłeś się.

0

Jak to teraz jest w trakcie tej całej pandemii? Chce się umówić do dentysty z mocnym bólem zęba, a on mi mówi, że najwcześniejsza wizyta będzie we Wrześniu!? Jest jakiś sposób, żeby dostać się w trybie pilnym? :/

8

@jedrek7000 To niezłe fajerwerki tam trzymają.

8

@jeyx77x Reinke, Kadlec, H. Koch (31. Hristov), Kuka, Marschall, Ratinho (75. Reich), Roos, Schjönberg, Schäfer, Sforza, M. Wagner

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@TheMugShot Nauczyłem się, że plany bywają zmienne, więc tworzenie tego typu listy jest zbędne.

1

@MichVeB Każdy może być zaślepiony i wielu ma takiego swojego "idola" piłkarskiego, którego z chęcią widziałby w swoim ulubionym klubie, choć z wielu przyczyn może tam nie pasować. Jakiś czas temu ludzie chcieli Piątka w Barcelonie, więc no.. ten tego ;D

8

@LuisSalvano Te grupowe relacje z picia na La Rambli to jest.. nawet nie wiem jak to nazwać ;D Kabaret no.. Może biedne chłopaki szukają towarzystwa w internecie do picia ;D

1

Znacie może jakąś dobra markę z męskimi swetrami? :)

1

@kamilos1214 A co to zmieni? Taka gromadę ludzi możesz spotkać w głupiej galerii albo wejść do restauracji wypełnionej po brzegi przez człowieków. Same $hit, to już najlepszym rozwiązaniem byłoby pozamykanie wszystkich w domach xD

0

@Coutinho007 Przecież ona śpiewa o pożyczonym wibratorze.. Wystarczy wsłuchać się w tekst xD

2

Darkest Dungeon, ktoś ogrywał, warta zachodu?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@l0Messini Mnie jeszcze nigdy nie upomnieli. Za dużo osób wchodzi już bez maseczek do sklepu i ochrona ma już chyba na to wywalone ;D

0

@l0Messini "Nakaz". Kto chce to sobie nakłada, kto nie, ten tego nie robi ;D

0

@Encore No raczej, nie inaczej.

0

@Lola120 Jestem od dwóch miesięcy nad morzem i nie widziałem jeszcze żadnego komara na oczy ;D

1

@Coutinho007 Z naszymi grajkami? Ponad połowa piłkarzy w zespole byłaby kontuzjowana przy takiej intensywności ;D

0

@FearTheBeard Co jest wartego zwiedzenia oprócz Wiednia, bo nie chce się ograniczać do jednego miasta. Czy podróżowanie przez Austrię pociągami/ busami jest w miarę w sensownych cenach?

0

@Kidd Właśnie w taką podróż celuje! Zwiedzić jak najwięcej, nie ograniczać się do jednego miasta, a to co napisałaś wygląda obiecująco. Będę musiał bliżej się temu przyjrzeć :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?