0

Jesienią, gdzie polecacie wybrać się za granicę? Od razu dodam, że nie jestem fanem ciepłych krajów, choć też tak bez przesady ciepełko lubię ;D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Hushovt To, że chcemy się go pozbyć to nie oznacza od razu, że się go już pozbyliśmy.
PS Valverde chciał ściągnąć Williamsa, bo go trenował i też coś nie pykło

0

@Coutinho007 Sorry, ale tak właśnie będzie. Dam sobie głowę uciąć, że jak zostanie to będzie dalej grać w pierwszym składzie. Już się napatrzyłem przez ostatnie lata jak wygląda rola zmiennika Suraeza

0

@Coutinho007 @kwiaatek Suarez na ławce? Nie uwierzę dopoki nie zobaczę. Chyba, że na ostatnie 10 min ;D

0

@MesQueUnClub_87 Zacznijmy od tego czy Barca w ogóle ma takie plany, żeby sprowadzić Depaya ;D

0

@Kwiatek67 Wystarczy, że Suarez zostanie to już wiadomo, że nikt taki jak Depay nie przyjdzie na ławkę.

0

Depay to Depay tamto. Chłop nie przyjdzie do Barcelony. Mam nadzieję, że obudzicie się ze swojego mokrego snu na czas.

2

@Uukasz_93 Z ławki? Na 10 ostatnich minut?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Janas11224 A było nie opuszczać treningu. Teraz biedak nie ma za co żyć.

1

@`Sin 3 k ludzi zebrało to wydarzenie. To nie są przelewki. Może kupony do Maka będzie rozdawał

4

Wydarzenie jakby zaraz miała się odbyć prezentacja Messiego na Camp Nou xD

5

Typowe, jakiś dziennikarz sobie ubzdurał, że Messi coś napisze i tak stado pelikanów czeka na te wieści od Messiego xD

8

"Visca el Barca y Visca Catalunya - Leo Messi"
I wszystkim łzy po policzku ciekną ze wzruszenia..

2

@DaPi Ta, ta.. i co jeszcze? Zaczną mowic, że to CR7 jest najlepszy na świecie?

4

@skakun95 Bez Suareza Barcelona również istniała i bramek nam nie brakowało..

4

@mateuszdabski Ja się nie zdziwię jak dla samego Messiego noszenie opaski jest męczące. Coś na zasadzie projektu grupowego w szkole, gdzie wyznacza się nieśmiałego chłopca, żeby podszedł do tablicy i powiedział coś o ich projekcie :D Leo nie jest głupi i chyba widzi, że cienki z niego motywator, gdzie po przegranym meczu chce się wyciszyć i musi walczyć w środku ze sobą samym, a do tego ma pocieszać i motywować drużynę? To raczej nie ten typ osobowości i nie wydaje mi się, że mógłby się obrazić, gdyby zabrali mu opaskę kapitana, raczej odetchnął by z ulgą ;P

0

@Barca1992 Ta, już widzę jak Suarez siedzi na ławce xD

1

no i Busi, elo na ławe ;D

0

@Barca1992
No, Leoś.. Weź no biegaj za tymi rywalami - Ronald Koeman
Nie - Leo Messi
Okej - Ronald Komean

Koniec rozmowy.

0

@blue_shark Jego otoczenie zapewne wie więcej niż sam Leo ( ͡° ͜ʖ ͡°)

19

@szkutnik91 Już niedługo.
"Nawet przez chwilę nie myślałem o tym, żeby opuścić Barcelone - Leo Messi"

1

@Dzemix111 Mnie to nie dziwi. Chłop się schował w swoim bunkrze i czeka jak wydarzenia się potoczą, a jak przyjdzie co do czego i transfer do innego klubu się nie powiedzie to będzie świecił oczami przed kamerami.. Bez komentarza.

3

@Jordi10 Po tej "zadymie" zostać na Camp Nou? To już nie będzie to samo, a w szczególności patrząc na to, że nie odezwał się ani słowem, jeśli chodzi o to całe zamieszanie z jego transferem.

49

8

@DonAndrzejos Czyli kto? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@PanZagadka Tutaj nawet nie chodzi o grzanie ławy. Aguero dosyć często łapie urazy. W poprzednim sezonie opuścił 19 spotkań przez kontuzje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?