4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jesienią, gdzie polecacie wybrać się za granicę? Od razu dodam, że nie jestem fanem ciepłych krajów, choć też tak bez przesady ciepełko lubię ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Hushovt To, że chcemy się go pozbyć to nie oznacza od razu, że się go już pozbyliśmy.
PS Valverde chciał ściągnąć Williamsa, bo go trenował i też coś nie pykło
0
@Coutinho007 Sorry, ale tak właśnie będzie. Dam sobie głowę uciąć, że jak zostanie to będzie dalej grać w pierwszym składzie. Już się napatrzyłem przez ostatnie lata jak wygląda rola zmiennika Suraeza
0
@Coutinho007 @kwiaatek Suarez na ławce? Nie uwierzę dopoki nie zobaczę. Chyba, że na ostatnie 10 min ;D
0
@MesQueUnClub_87 Zacznijmy od tego czy Barca w ogóle ma takie plany, żeby sprowadzić Depaya ;D
0
@Kwiatek67 Wystarczy, że Suarez zostanie to już wiadomo, że nikt taki jak Depay nie przyjdzie na ławkę.
0
Depay to Depay tamto. Chłop nie przyjdzie do Barcelony. Mam nadzieję, że obudzicie się ze swojego mokrego snu na czas.
2
@Uukasz_93 Z ławki? Na 10 ostatnich minut?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@Janas11224 A było nie opuszczać treningu. Teraz biedak nie ma za co żyć.
1
@`Sin 3 k ludzi zebrało to wydarzenie. To nie są przelewki. Może kupony do Maka będzie rozdawał
4
Wydarzenie jakby zaraz miała się odbyć prezentacja Messiego na Camp Nou xD
5
Typowe, jakiś dziennikarz sobie ubzdurał, że Messi coś napisze i tak stado pelikanów czeka na te wieści od Messiego xD
8
"Visca el Barca y Visca Catalunya - Leo Messi"
I wszystkim łzy po policzku ciekną ze wzruszenia..
2
@DaPi Ta, ta.. i co jeszcze? Zaczną mowic, że to CR7 jest najlepszy na świecie?
4
@skakun95 Bez Suareza Barcelona również istniała i bramek nam nie brakowało..
4
@mateuszdabski Ja się nie zdziwię jak dla samego Messiego noszenie opaski jest męczące. Coś na zasadzie projektu grupowego w szkole, gdzie wyznacza się nieśmiałego chłopca, żeby podszedł do tablicy i powiedział coś o ich projekcie :D Leo nie jest głupi i chyba widzi, że cienki z niego motywator, gdzie po przegranym meczu chce się wyciszyć i musi walczyć w środku ze sobą samym, a do tego ma pocieszać i motywować drużynę? To raczej nie ten typ osobowości i nie wydaje mi się, że mógłby się obrazić, gdyby zabrali mu opaskę kapitana, raczej odetchnął by z ulgą ;P
0
@Barca1992 Ta, już widzę jak Suarez siedzi na ławce xD
1
no i Busi, elo na ławe ;D
0
@Barca1992
No, Leoś.. Weź no biegaj za tymi rywalami - Ronald Koeman
Nie - Leo Messi
Okej - Ronald Komean
Koniec rozmowy.
0
@blue_shark Jego otoczenie zapewne wie więcej niż sam Leo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
19
@szkutnik91 Już niedługo.
"Nawet przez chwilę nie myślałem o tym, żeby opuścić Barcelone - Leo Messi"
1
@Dzemix111 Mnie to nie dziwi. Chłop się schował w swoim bunkrze i czeka jak wydarzenia się potoczą, a jak przyjdzie co do czego i transfer do innego klubu się nie powiedzie to będzie świecił oczami przed kamerami.. Bez komentarza.
3
@Jordi10 Po tej "zadymie" zostać na Camp Nou? To już nie będzie to samo, a w szczególności patrząc na to, że nie odezwał się ani słowem, jeśli chodzi o to całe zamieszanie z jego transferem.
49
Koeman na masie xD
https://x.com/neurophate_/status/1301266561953562625
8
@DonAndrzejos Czyli kto? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@PanZagadka Tutaj nawet nie chodzi o grzanie ławy. Aguero dosyć często łapie urazy. W poprzednim sezonie opuścił 19 spotkań przez kontuzje.