4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Alistar74 A ja już nie mogę patrzeć na te komentarze jaki to Messi jest nieskazitelnie czysty.. Nie zdziwię się jak po tym całym zamieszaniu Leo zostanie w klubie i w nagrodę dostanie kolejną podwyżkę :D
2
@VenoM Na klocka to on mi nie wygląda xD
2
@MaziFCB Laurki są fajne.
1
@MaziFCB Niech każdy z piłkarzy narysuje mu laurkę..
0
Heja. Moja mamuśka niedługo obchodzi 50 urodzinki i wiem, że ma w głowie drzewko bonsai od dłuższego czasu i jako prawowity chłop nie za bardzo znam się na tych drzewkach, doczytałem się mniej więcej na czym polega pielęgnacja itp., ale gdzie go zdobyć, tutaj już musiałbym się kogoś dopytać, a przecież mam mocarna społeczność tuż pod nos, która może nabywała owe drzewko i wie, gdzie najlepiej je dostać :)
0
@kewin a co ma by w tym śmiesznego? Pierwszy ex piłkarz, który strzelił Barcelonie gola?
2
@MesQueUnClub96 Z czego mam to wywróżyć panu? Może być z fusów?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@Kyman Również tak mam ;D Najgorszy jest pierwszy dzień w nowym miejscu pracy i w dodatku z nowymi ludźmi. Żadnego z tych dni nie pamiętam ;d
1
@aleksande_r Umiejętności może i jakieś tam ma (podawanie do Messiego), ale wystarczy kilka jego błędów w trakcie meczu i psycha mu siada.
5
@Kyman U mnie może to nie jest fobia społeczna, ale jestem na pewno aspołeczny.
2
Można u jakiegoś buka obstawić czy Suarez zostanie w klubie?
0
Siema byczki, nie było mnie kilka dni na stronie. Jak tam nastawianie po ogłoszeniu nowego trenera? Panuje przesadny optymizm czy może wręcz przeciwnie?
0
@VanBest Tyle narzekaczy, a każdy i tak to ogląda. Magia TV xD
2
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@LuisSalvano Ta, bardzo ciekawy. Pismaki będą mieli o czym pisać przez następne kilka tyg.. 3/4 z tego całego biadolenia będzie wyssane z palca, znając życie..
0
@robsesh Ale ja nigdzie nie powiedziałem, że nie ma wpływu na zawodników, bo ma i to bardzo duży. Mówię tylko o samym stylu gry, że nie ma ch*lernego planu B, gra ciągle to samo i drużyny z topki po prostu wiedzą od razu z masztu czego się spodziewać w walce z drużyną Guardioli :p
2
@robsesh i tak sezon w sezon. Sytuacje są niewykorzystywane w najważniejszych tego momentach, nie potrafi postawić tej kropki nad i, czyli jednak jest coś tutaj nie halo. Wszyscy się podniecają przez 3/4 sezonu jaki to zespół Guardioli jest mocarny, a później bańka nagle pryska.
1
@Barca1992 Guardiola nie wygra już LM. Trener jednego stylu, który nie przynosi już jakiś spektakularnych efektów w "obecnej" piłce :p
0
Ja to chyba jestem jedyny, który życzy zwycięstwa PSG w tegorocznej LM ;D
5
@Majkel34 Niby z jakiej racji? Już w 3 sezonie nie miał pomysłu na grę drużyny.
1
@abram3k Wczoraj poszedł na dno wraz z załogą.
4
Cieszmy się, że nie ma dwumeczów xD
1
Bayern zrobił to co Barca próbuje nieskutecznie od lat. Po prostu weszli do bramki z piłką xD
1
Jeszcze 4 brameczki i może ktoś w tym klubie zauważy, że coś tutaj nie gra xD
0
@RonMes10 A to ten okularnik ustala skład czy jak? xD
1
@tobiasson92 Ale jak to? Przed meczem Wizjonerzy na La Rambli obstawiali ile to hattrickow Messi nastrzela i jaki to potężny Dembele wyjdzie na boisko..
0
A tutaj już wróżono hattricki Messiego i gole Dembele..
32
Śmiechem, żartem. Nareszcie jakaś pozytywna wiadomość odnośnie Umititego ;D
2
@Kajtek77 No, faktycznie brzmi jakby zęby zjadł ;D