6

@Alistar74 A ja już nie mogę patrzeć na te komentarze jaki to Messi jest nieskazitelnie czysty.. Nie zdziwię się jak po tym całym zamieszaniu Leo zostanie w klubie i w nagrodę dostanie kolejną podwyżkę :D

2

@VenoM Na klocka to on mi nie wygląda xD

2

@MaziFCB Laurki są fajne.

1

@MaziFCB Niech każdy z piłkarzy narysuje mu laurkę..

0

Heja. Moja mamuśka niedługo obchodzi 50 urodzinki i wiem, że ma w głowie drzewko bonsai od dłuższego czasu i jako prawowity chłop nie za bardzo znam się na tych drzewkach, doczytałem się mniej więcej na czym polega pielęgnacja itp., ale gdzie go zdobyć, tutaj już musiałbym się kogoś dopytać, a przecież mam mocarna społeczność tuż pod nos, która może nabywała owe drzewko i wie, gdzie najlepiej je dostać :)

0

@kewin a co ma by w tym śmiesznego? Pierwszy ex piłkarz, który strzelił Barcelonie gola?

2

@MesQueUnClub96 Z czego mam to wywróżyć panu? Może być z fusów?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@Kyman Również tak mam ;D Najgorszy jest pierwszy dzień w nowym miejscu pracy i w dodatku z nowymi ludźmi. Żadnego z tych dni nie pamiętam ;d

1

@aleksande_r Umiejętności może i jakieś tam ma (podawanie do Messiego), ale wystarczy kilka jego błędów w trakcie meczu i psycha mu siada.

5

@Kyman U mnie może to nie jest fobia społeczna, ale jestem na pewno aspołeczny.

2

Można u jakiegoś buka obstawić czy Suarez zostanie w klubie?

0

Siema byczki, nie było mnie kilka dni na stronie. Jak tam nastawianie po ogłoszeniu nowego trenera? Panuje przesadny optymizm czy może wręcz przeciwnie?

0

@VanBest Tyle narzekaczy, a każdy i tak to ogląda. Magia TV xD

2

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@LuisSalvano Ta, bardzo ciekawy. Pismaki będą mieli o czym pisać przez następne kilka tyg.. 3/4 z tego całego biadolenia będzie wyssane z palca, znając życie..

0

@robsesh Ale ja nigdzie nie powiedziałem, że nie ma wpływu na zawodników, bo ma i to bardzo duży. Mówię tylko o samym stylu gry, że nie ma ch*lernego planu B, gra ciągle to samo i drużyny z topki po prostu wiedzą od razu z masztu czego się spodziewać w walce z drużyną Guardioli :p

2

@robsesh i tak sezon w sezon. Sytuacje są niewykorzystywane w najważniejszych tego momentach, nie potrafi postawić tej kropki nad i, czyli jednak jest coś tutaj nie halo. Wszyscy się podniecają przez 3/4 sezonu jaki to zespół Guardioli jest mocarny, a później bańka nagle pryska.

1

@Barca1992 Guardiola nie wygra już LM. Trener jednego stylu, który nie przynosi już jakiś spektakularnych efektów w "obecnej" piłce :p

0

Ja to chyba jestem jedyny, który życzy zwycięstwa PSG w tegorocznej LM ;D

5

@Majkel34 Niby z jakiej racji? Już w 3 sezonie nie miał pomysłu na grę drużyny.

1

@abram3k Wczoraj poszedł na dno wraz z załogą.

4

Cieszmy się, że nie ma dwumeczów xD

1

Bayern zrobił to co Barca próbuje nieskutecznie od lat. Po prostu weszli do bramki z piłką xD

1

Jeszcze 4 brameczki i może ktoś w tym klubie zauważy, że coś tutaj nie gra xD

0

@RonMes10 A to ten okularnik ustala skład czy jak? xD

1

@tobiasson92 Ale jak to? Przed meczem Wizjonerzy na La Rambli obstawiali ile to hattrickow Messi nastrzela i jaki to potężny Dembele wyjdzie na boisko..

0

A tutaj już wróżono hattricki Messiego i gole Dembele..

32

Śmiechem, żartem. Nareszcie jakaś pozytywna wiadomość odnośnie Umititego ;D

2

@Kajtek77 No, faktycznie brzmi jakby zęby zjadł ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?