4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@DLFCB Zgniecie tego całego Todibo. Skąd nagle takie podniecenie tym piłkarzem!?
3
@svensonFCB Nikt normalny.
0
@SeeleyBooth W takim razie powinna obejrzeć poradnik
0
A co tu się wydarzyło?!
3
@Barca1992 To może też podzielisz się takim filmikiem? Z chęcią popatrzymy xD
3
Co jest kurła xD
https://x.com/Hubert__Michno/status/1261236858815680518
2
@Mesi12 Podobno Tim Sweeney nie wiedział co zrobić z pieniędzmy, aż jestem ciekawy ile musiał zabulić Rockstarowi za tą całą akcję :P
1
@DLFCB A jak wyglądała stara dobra La Rambla? Przybyszu ze Stycznia 2020 ;D
1
@Kwiatek67 Huawei P20 Pro
0
@tadzik447 To było do przewidzenia :p
3
@FCBMati10 W takim razie po 4 części bierz się za dodatek, bo również trzyma poziom :P
2
@deyna2018 Nie każdy.. Wielu producentów ma swój własny silnik gry. Chociażby Naughty Dog, które tworzy tylko gry na PS.
2
@deyna2018 Przecież to zależy od gry i producenta jaki silnik gry zastosuje.. Chociażby wczoraj pokazali nową wersję silnika Unreal Engine odpalanego na PS5.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@damianex10 Ja to miałem wywalone jak nie zdałem za pierwszym razem i kazał mi wracać. Powiedziałem, że skoro nie zdałem to ja wysiadam na uja mam wracać xD
0
@FCB24 A który to piłkarz nie dziurawił Luiza :D
0
@Jacu327 To jest strona Gry-Online, tylko anglojęzyczna.. Czytaj źródła. Nie wprowadzaj ludzi w błąd :p To całe zamieszanie wzięło się z tego, że ktoś z anonimowego źródła (podobno rzetelne) poinformowała kogoś z redakcji Gry-Online, że GTA V pojawi się na Epicu. Chcieli pewnie rozgłosu i go dostali. Szkoda, że bali się podać źródło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://x.com/Nibellion/status/1260554185285795840
0
@Jacu327 Tylko Gry-Online o tym napisało, a wszyscy na nich się powołują xD
2
@Jacu327 Dodaj, że to plotka z anonimowego źródła ;p
0
@macio_944 Ehh, liczyłem na to, że skupią się na pierwszej części, a skoro to ma być cała Trylogia to obawiam się, że skończy się tylko lekkim podbiciem tekstur.. 2k lubi zawodzić graczy, nawet nie będę przypominał remastera Bioshocków z ich strony xD
0
@Kwiatek67 Co wy kuź*a widzicie w tym Todibo? xDD
0
@ArdoFCB Haha XDD
Gry-Online przechodzi już samych siebie powinni zmienić nazwę strony na Ploteczki-Plotunie-Online.
Tym razem wyskoczyli z "Dowiedzieliśmy się od anonimowego, ale bardzo dobrze poinformowanego źródła..". Oczywiście żaden inny serwis o tym nie pisze. Drugi Onet robi się z tej strony..
3
Sławę zdobywa się na różne sposoby xD
0
@dafik85 nie warto
1
@fart Ja to już z miesiąc temu dostałem, a składałem również na początku marca.
0
@macio_944 2k? Mafia Online z mikropłatnościami niczym w NBA xD
1
Wreszcie można powolić poczuć lato. Najpierw rowerek, później na orlik i od razu humor jakiś taki lepszy ;p
0
@Piotr89Sand Jeszcze nigdy wcześniej nie udało się żadnej polskiej ekipie dostać do Finału EUMaster, więc tak, jest to jakieś osiągnięć i choć sam niezbyt interesuje Lolem to obejrzę dla samych emocji ;p
Natomiast jeśli chodzi o Pola, to jest w tym wszystkim zabieg marketingowy, bo zapewne będzie chciał przyprowadzić ich do Hejt Parku. Oglądalność murowana, tak jak to było w przypadku Najmana.
5
@Piotr89Sand Jak nie oglądasz Esportu to jak masz rozumieć o co chodzi? Polska drużyna K1CK w Lolu dostal się do Grand Final, a żeby wspierac chłopaków w trakcie meczu ludzie na czacie spamowali "Polska Gurom".
https://pbs.twimg.com/media/EVG1W5YUYAE4OmH.png
0
@SkN Tak.