4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barca1992 Było blisko, a to już nie pierwszy raz.. Kiedyś po pijaku byłem bardziej niż zwykle pochylone nad kiblem, nie zdążyłem zareagować i dostałem po benisie...
1
@siwykrb Możesz stracić wiele, jak się rozreguluje..
0
Nie ufajcie wolnoopodającym deskom panowie..
16
Teraz czas na kotka ( ° ͜ʖ °)
https://x.com/cursedimagges/status/1252468241718362113
1
@Olkovsky9 Pewnie, że jest.
1
@kerouac Nawet nie wiedziałem, że jest jakieś Mega Monte, ale pamiętam jak kiedys wprowadzili edycje limitowana "Monte Bananowe", ale to było dobre, ja pierdziele.
0
@dominik127pl Wtedy to na pewno będę dużo widział xD
0
Jakiś trick, żeby okulary mi nie zaparowały chodząc w maseczce? Co wejdę do sklepu to nic nie widzę xd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@tristan87 U mnie dzieciaki grały normalnie w piłe pod blokiem i choć policja przechodziła obok to nic z tym faktem nie zrobiła ;)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@daniel32778 Chłop przypomina mi jednego z moich dziwnych znajomych. Szczupły chłopak, dziwak i dodatkowo mający 120 kg dziewczyne, która zdradzała go 3 razy, a on do niej za każdym razem wracał.
5
Wymarzone urodzinki, a później tylko zabawa w ganianego z piłą mechaniczną ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@macio_944 A może tak nie jest? Chodzi mi oczywiście o strzelanie, które jest po prostu drewniane i najbliżej mu właśnie do Fallouta. To już Deus Ex miał lepszy system strzelania.
0
@ronni37 Mam tak samo, raczej na premierę nie kupie, bo znając cdp gra będzie zabugowana na samym początku, a że pierwszy raz tworzą fps'a to tylko bardziej utwierdza mnie to w przekonaniu i widać to po gameplayach, niestety CP2077 blizej do Fallouta, niżeli do Borderlands.
Już mam nawet recenzje przed swoimi oczyma "Dobry Rpg, słaba strzelanka" :D
0
@vangoor Ale próbujesz na siłę zrobić z tej dyskusji gownoburze xD Niestety do naczelnego hejtera La Rambli daleko tobie ;D
0
@Veb1233 A co by się działo? Moim zdaniem zyskałby w oczach kibiców mówiąc prawdę, a co do wypowiedzi Setiena to ma racje. Nawet, jeśli znajdzie się ktoś wyróżniający w rezerwach to sorry, ale to dalej 3 liga, nie oszukujmy się.
2
Dwudziesty dzień izolacji..
https://ibb.co/NyZ5DjY
3
@Janiama Muszą sie wyrobić z otwarciem wszystkiego przed wyborami xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
6
@SHIBA O doprawdy, a co powiesz o tym? ;D https://ibb.co/pJCmRg9
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@norbi77 Dostawca internetu mógł zablokować stronę.
12
@PatrychoO Jak myślisz, czy w uniwersum Harrego Pottera istniał problem wykorzystywania seksualnego skrzatów domowych? Czy może przez to Weasleyowie (przypominam - rudzi) nie mieli swojego skrzata, bo za niecne czyny zabrało go im ministerstwo? Zapraszam do dyskusji.
8
@zadafcb O, to jeden z członków kółka wzajemnej adoracji na czele z Mateuszem. Ja to normalnie dostaje skrętów żołądka jak czytam te ich super cool gimbusiarsko śmieszne posty ;/
0
@norbi77 Korzystacie z tego samego internetu?
1
@Kluivert_P https://ibb.co/5vHWgH9 ;D
1
@DaPi
0
@Lenioq U mnie są zamknięte. Chociażby "Agata Meble".
45
Haha, ale nosem poszło xD
https://x.com/THEYDEADlNSlDE/status/1251329737093296128