1

@VamosGirl Transmisje danych masz włączoną?

2

Hari Pota, pragnę Cię!

1

@barcafan9512 Co post od Ciebie to, że zaraz coś pije albo pytanie "Co tam dzisiaj pijecie?" ;D

1

Assassins`s Creed 2 od 14 kwietnia za darmo na Uplay. Chyba będzie trzeba odświeżyć, bo ostatni raz grałem z 10 lat temu ;p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

4

@konrad1661 Ja nie piłem przez cały rok 2019 i czułem się tak samo jak gdyby pił, a jedynie co się zmieniło, to życie towarzyskie, które mi się pogorszyło, więc no.. nigdy więcej takich postanowień ;D

0

@DaPi A ja czasami mam potrzebę obejrzenia tego typu filmów i raczej nie jestem fanem Happy Endów", są przereklamowane.

1

@puyol_presidend5 A może pchełki (AirDots) bez żadnego kabelka i ładujesz tylko w malym powerbanku, który starcza bodajże na 7 naładowań. Są naprawdę spoko.
https://www.x-kom.pl/p/526913-sluchawki-bezprzewodowe-qcy-t2c-tws.html

0

@marcin62 https://ibb.co/WVXBTGn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS Ogólnie dzisiaj jest jakiś straszny wysyp tych filmików z interwencją naszych bohaterów

13

Łapa po miesiącu na kwarantannej siłowni ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
https://x.com/Pornhub/status/1247962747083653120

1

@kamilos1214 U mnie w wielu restauracjach w mieście jest dostępny wynos i ludzie normalnie przychodzą odebrać jedzenie, więc nie dramatyzujmy..

3

@Mns21 Kiedyś to były czasy, teraz to nie ma czasów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@takisobiektos Serio? Wyślij linka xD

1

@kuz Przecież tak jest w przypadku każdej gry. Stworzenie aim lock do gry to kwestia kilunastu godzin jak chłop jest wprawiony, gdzieś na yt widziałem film o tym jak ludzie tworzą różnorakie "cheaty" do gry. Podrzuce jak znajdę.

0

@kuz Godne uwagi jest to, że Valorant ma świetnego anti-cheata, który wykrył cheatera w tak, krótkim czasie. Do tego bany są rozdawane nie tylko na ip i konto, ale również na cały 'Komputer", czyli nie powinno być sytuacji jak z CS Go, że koleżka zrobi sobie kolejne konto.

1

@DaPi Silny z wierzchu, kruchy w środku.

33

Zgasiłem ojca jak peta przez telefon. Chcieli się wybrać wraz z matką do dziadków dwa województwa dalej.
Na co ja..
"Na tacę nie daliście tyle, co dacie na mandat".
Rozłączył się xD

3

@Hiacynk Całkiem niezle oprócz Pellegrini nikogo nie znam z tych panów xD

0

@TheNekro94 Ehh, czemu ja nie mam cycków..

2

@Jaca27 Nie pisneli ani słowa odnośnie długości gry, a na pewno nie powiedzieli, że bedzię dłuższy od oryginalu ;D Odnośnie samej gry to jest wiele wyciętych momentów/ miejscówek z oryginalnej trójki i za pełną cenę (250 ziko) nie jest warta, ale taka cena też wzieła się z tego, że dodali oddzielny multik do Residenta.

1

@Czeslaw1978 W Skala 1:1 na pewno nie, chyba, że go sklonują ;D a czy pojawi się lepszy to wydaje mi się, że to tylko kwestia czasu. Po Pele czy Maradonie też nie miało być nikogo lepszego, a pojawił się Messi z Ronaldo i tak samo będzie tym razem.

4

Dzisiaj za friko jest do pobrania na Epic Games, "Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara". Fajna przygodówka detektywistyczna.

1

@IronSanHybrid W takim razie się nie dogadamy. Z tej strony Team Coca-Cola ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮

3

Wymienię papier na maseczkę. Zapraszam do kontaktu na priv.

0

@didzejos Po pobraniu, przy zmianie na Europę każe ci ponownie pobierać.

5

@Barca1992 Będę robił drożdże własnej roboty, a tak poza tym jestem alkoholikiem, więc jest to artykuł pierwszej potrzeby xD

1

@Messibestplayerintheworld Taki był plan.

@barcafan9512 W gimnazjum miałem dwóje z biegu na 100 metrów. Nie mają szans
https://ibb.co/2d8RGG9

6

Idę tylko po piwo do sklepu, życzcie mi powodzenia D:

0

@MNSbEstEver Wyloguj się z battle.net, pobierz Vpn betternet i odpal wersje za friko (polaczy Cie z USA). Logujesz sie znowu do battle.net po czym zmieniasz na chwile region na Ameryke, odpalasz sciaganie. Po czym pauzujesz i zmieniasz z powrotem na Europe i powinno ściagać już normalnie. Tylko zostaw włączony VPN na czas pobierania. Dzisiaj też miałem problem z sciagnieciem, ale VPN zadziałał.

1

@PawkoFCB Ja pół życia spędziłem grając w Csa i w Volorantcie naprawdę można poczuć CSa. Gra sie ciekawie, jest taktycznie i ludzie są o dziwo zgrani. Na początku myślałem, że te spelle będą czymś utrudniającym grę, ale tak nie jest. Po kilku meczach się ogarnia i są naprawdę dobrze wpasowane w gameplay. Riot ma budżet, żeby pociągnąć tą grę na wyżyny,a że skupiają się w pierwszej kolejności na gameplayu, a nie na grafice czy innych mniej ważniejszych rzeczach to dobrze rokuje. Jak na razie na plus, ale żeby pokonać Csa to potrzebuje kilku dobrych lat i non stop rosnącej społeczności. Choć patrząc na to jak Fortnite szybko się wybił to wszystko możliwe.

Mogę dodać, że trzeba samemu zagrać, a nie oceniać po obejrzeniu jakiś filmików, bo to kompletnie inne odczucia, jeżeli CS tobie odpowiadał to moim zdaniem Valorant może Ci przypaść do gustu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?