4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@VamosGirl Transmisje danych masz włączoną?
2
Hari Pota, pragnę Cię!
1
@barcafan9512 Co post od Ciebie to, że zaraz coś pije albo pytanie "Co tam dzisiaj pijecie?" ;D
1
Assassins`s Creed 2 od 14 kwietnia za darmo na Uplay. Chyba będzie trzeba odświeżyć, bo ostatni raz grałem z 10 lat temu ;p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@konrad1661 Ja nie piłem przez cały rok 2019 i czułem się tak samo jak gdyby pił, a jedynie co się zmieniło, to życie towarzyskie, które mi się pogorszyło, więc no.. nigdy więcej takich postanowień ;D
0
@DaPi A ja czasami mam potrzebę obejrzenia tego typu filmów i raczej nie jestem fanem Happy Endów", są przereklamowane.
1
@puyol_presidend5 A może pchełki (AirDots) bez żadnego kabelka i ładujesz tylko w malym powerbanku, który starcza bodajże na 7 naładowań. Są naprawdę spoko.
https://www.x-kom.pl/p/526913-sluchawki-bezprzewodowe-qcy-t2c-tws.html
0
@marcin62 https://ibb.co/WVXBTGn ( ͡° ͜ʖ ͡°)
PS Ogólnie dzisiaj jest jakiś straszny wysyp tych filmików z interwencją naszych bohaterów
13
Łapa po miesiącu na kwarantannej siłowni ( ͡° ͜ʖ ͡°)ᕤ
https://x.com/Pornhub/status/1247962747083653120
1
@kamilos1214 U mnie w wielu restauracjach w mieście jest dostępny wynos i ludzie normalnie przychodzą odebrać jedzenie, więc nie dramatyzujmy..
3
@Mns21 Kiedyś to były czasy, teraz to nie ma czasów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
0
@takisobiektos Serio? Wyślij linka xD
1
@kuz Przecież tak jest w przypadku każdej gry. Stworzenie aim lock do gry to kwestia kilunastu godzin jak chłop jest wprawiony, gdzieś na yt widziałem film o tym jak ludzie tworzą różnorakie "cheaty" do gry. Podrzuce jak znajdę.
0
@kuz Godne uwagi jest to, że Valorant ma świetnego anti-cheata, który wykrył cheatera w tak, krótkim czasie. Do tego bany są rozdawane nie tylko na ip i konto, ale również na cały 'Komputer", czyli nie powinno być sytuacji jak z CS Go, że koleżka zrobi sobie kolejne konto.
1
@DaPi Silny z wierzchu, kruchy w środku.
33
Zgasiłem ojca jak peta przez telefon. Chcieli się wybrać wraz z matką do dziadków dwa województwa dalej.
Na co ja..
"Na tacę nie daliście tyle, co dacie na mandat".
Rozłączył się xD
3
@Hiacynk Całkiem niezle oprócz Pellegrini nikogo nie znam z tych panów xD
0
@TheNekro94 Ehh, czemu ja nie mam cycków..
2
@Jaca27 Nie pisneli ani słowa odnośnie długości gry, a na pewno nie powiedzieli, że bedzię dłuższy od oryginalu ;D Odnośnie samej gry to jest wiele wyciętych momentów/ miejscówek z oryginalnej trójki i za pełną cenę (250 ziko) nie jest warta, ale taka cena też wzieła się z tego, że dodali oddzielny multik do Residenta.
1
@Czeslaw1978 W Skala 1:1 na pewno nie, chyba, że go sklonują ;D a czy pojawi się lepszy to wydaje mi się, że to tylko kwestia czasu. Po Pele czy Maradonie też nie miało być nikogo lepszego, a pojawił się Messi z Ronaldo i tak samo będzie tym razem.
4
Dzisiaj za friko jest do pobrania na Epic Games, "Sherlock Holmes: Zbrodnia i kara". Fajna przygodówka detektywistyczna.
1
@IronSanHybrid W takim razie się nie dogadamy. Z tej strony Team Coca-Cola ( ͡° ͜ʖ ͡°)╭∩╮
3
Wymienię papier na maseczkę. Zapraszam do kontaktu na priv.
0
@didzejos Po pobraniu, przy zmianie na Europę każe ci ponownie pobierać.
5
@Barca1992 Będę robił drożdże własnej roboty, a tak poza tym jestem alkoholikiem, więc jest to artykuł pierwszej potrzeby xD
1
@Messibestplayerintheworld Taki był plan.
@barcafan9512 W gimnazjum miałem dwóje z biegu na 100 metrów. Nie mają szans
https://ibb.co/2d8RGG9
6
Idę tylko po piwo do sklepu, życzcie mi powodzenia D:
0
@MNSbEstEver Wyloguj się z battle.net, pobierz Vpn betternet i odpal wersje za friko (polaczy Cie z USA). Logujesz sie znowu do battle.net po czym zmieniasz na chwile region na Ameryke, odpalasz sciaganie. Po czym pauzujesz i zmieniasz z powrotem na Europe i powinno ściagać już normalnie. Tylko zostaw włączony VPN na czas pobierania. Dzisiaj też miałem problem z sciagnieciem, ale VPN zadziałał.
1
@PawkoFCB Ja pół życia spędziłem grając w Csa i w Volorantcie naprawdę można poczuć CSa. Gra sie ciekawie, jest taktycznie i ludzie są o dziwo zgrani. Na początku myślałem, że te spelle będą czymś utrudniającym grę, ale tak nie jest. Po kilku meczach się ogarnia i są naprawdę dobrze wpasowane w gameplay. Riot ma budżet, żeby pociągnąć tą grę na wyżyny,a że skupiają się w pierwszej kolejności na gameplayu, a nie na grafice czy innych mniej ważniejszych rzeczach to dobrze rokuje. Jak na razie na plus, ale żeby pokonać Csa to potrzebuje kilku dobrych lat i non stop rosnącej społeczności. Choć patrząc na to jak Fortnite szybko się wybił to wszystko możliwe.
Mogę dodać, że trzeba samemu zagrać, a nie oceniać po obejrzeniu jakiś filmików, bo to kompletnie inne odczucia, jeżeli CS tobie odpowiadał to moim zdaniem Valorant może Ci przypaść do gustu.