4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Jaca27 To jest scam, coś w stylu alltube. Płacisz premium i masz dostęp do linków z Netflixa itd. ale i tak musisz wykupić abonament na tych platformach, czyli płacisz Filli za zobaczenie, gdzie legalnie możesz obejrzeć dany film ;p
0
@Jaca27 filli to aby czasem nie jest już dawno martwe?
0
@NeroTFP Oceny na Filmwebie to dno i wodorosty, szczególnie przy mniejszych produkcjach. Gdybym patrzył na same oceny, nawet tych pseudo krytyków to nie znalazłbym wielu perełek. Nawet nie wiadomo w jaki sposób są dobierani Ci "krytycy'..
To już lepiej korzystać z IMDB.
6
@Jaca27 Żeby tylko nie dali kary na kompa, bo pójdzie lina w ruch.
2
@Avada Kedavra To można dostać teraz bana za coś? Myślałem, że moderacja odpuszcza wszystkim xd
1
@barcafan9512 U mnie fryzjerka przyjmuje tylko swoich stałych klientów :p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@seba1324 Ale Call of Duty Warzone jest za friko (Free to Play) :)
4
@kuz Oprócz nagiej Gąsiewskiej nie wiem co ty widziałeś fajnego w tym filmie ;D
ale zacytuje ładny komentarz z Filmweba.
"Wieniawa idealnie wpasuje się w kształt filmu - ona aktorskie drewno, wokół drzewa"
0
@FC1899Barca Mam gdzieś czy robią skupisko w jednym miejscu, pije do tego, że ta ch*lerna temp. nie robi różnicy. Nie spowalnia w żadnym stopniu rozprzestrzeniania się tego wirusa.. Jeżeli pozamykasz wszystkich w domach to okej, nawet te twoje wysokie temp. nie będą potrzebne, żeby zahamować rozprzestrzenianie się, bo nikt nie wyjdzie z domu.
Mogłeś od razu w pierwszym poście napisać, że wirus wyhamuje, ale pod jednym warunkiem, jak wszyscy będą siedzieć na dupach w swoich domach.
6
@IronSanHybrid Autokorekta xD
5
Ojej, śnieg pada :D
0
@FC1899Barca No i sam sobie odpowiedziałeś, czyli jednak temperatura nie ma znaczenia, bo wirus bezproblemowo rozprzestrzenia się w ciepłych krajach i żadne 30 stopni na plusie mu nie straszne. Takie pseudo badania są tylko po to, żeby uspokoić tych wszystkich panikarzy co myślą, że będzie koniec świata.
1
@IronSanHybrid Mój Boże, pewnie wyprany w Perwolu :D
0
@MesQueUnClub_87 Nieskazitelna biała wykładzina, gdzie taką nabyłeś?
2
@FC1899Barca Mogę Ci rzucić kolejny przykład, w samej Florydzie (+25 stopni) jest ponad 4 tyś zarażonych i nie powiesz mi, że oni mają słabą służbę zdrowia..
9
@FC1899Barca Tak, tak. Indie czy Chile +29 stopni i liczą już zarażonych w tysiacach.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@xofcbxo W takim razie na La Rambli łatwiej będzie zostać gejem niżeli znaleźć jakąś dziewczyne na stronie ;D
2
@norbi77 Silent Hill 2.
Samodzielnie opierdziele pento Developerowi, jeżeli stworzy remaster Dwójeczki xD
1
@justfootball Szanse mniej więcej takie same jak poznanie laski na ulicy ;p
0
@AnnaMarianna Czy związek bez zobowiązań można zaliczyć do przyjaźni? Bo wydaje mi sie, że tak. Sam przyjaźnie się z koleżanką już dobre 10 lat, żyć ze sobą dzień w dzień nie potrafimy, bo mamy zbyt burzliwe charaktery, choć mamy bardzo dużo wspólnego, te same zainteresowania, ciągnie nas do siebie, ale jednak tego nie można zaliczyć do miłość, ja tego nie czuje, ona tak samo.
4
@LuisSalvano Nie ma szans.
3
@Hiacynk 29 stopni? Ty chyba te piwo piłeś na masce samochodu :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mroczne cienie na TVN 7, jak ktoś lubić czarne komedie ;p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika