4

Ale cycuchy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

@itmustbejoke Komentarz pod zielone. Pierwszy dzień tu jesteś? ;D

9

@itmustbejoke Bo ja wiem czy dziwak, normę La Rambli zachowałeś. Szukasz atencji xD

0

@Triv44 Przecież w TV masz gale FFF, jedno i drugie to freak fight'y xD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@IronSanHybrid @kamilos1214 Na strims.world bedzie transmisja. Nawet zakładka jest już przygotowana ;p

0

@Ramos9248 Strata kasy ziomeczku. Na wykopie ktoś pewnie wrzuci link do prywatnej transmisji na YT, jak co galę ;p

0

@Fabik87 Z czegoś trzeba żyć ;p

2

@tombard Buduje swój "fejm" na głupocie ojca ;D

0

@Kwiatek67 Ok, Neymar to jest wyjątek, ale w jego transfer nie wierzę za długo to się ciągnie.

0

@Kwiatek67 Żaden piłkarz tutaj nie pomoże, jeżeli taktyka dalej będzie się opierać na "podaj do Messiego".

0

@Kuczek To, że ktoś uważa Disco Polo za najlepszy gatunek muzyczny nie oznacza od razu, że druga osoba musi uważać tak samo, przecież nie będziesz na siłę sobie wmawiać, że lubisz muzykę Martyniuka, dla ciebie będzie to ściek ;P Tak samo działa to w przypadku gier. Wystarczy, że ktoś nie jest fanem Rpgów to prawdopodobnie dla takiej osoby Wiesiek będzie po prostu słabym, nic nieznaczącym tytułem :p

3

@Kuczek No tak, słaby gust, nie znam się na gra, a to wszystko przez to, że nie spodobała mi się wysoko oceniana gra. Lepiej zapisze się na jakiś kurs grania w gry ;'D

6

@Martwy Ja to robiłem 3 podejścia do gry i ani razu mi nie podeszło, więc nie jestem w stanie dalej zrozumieć fenomenu tej gry. Może klimaty słowiańskie mi nie odpowiadają ;p

1

@barcafan9512 Soczek, znudziło mi się już to picie ;D

1

@Barwindg Zainicjuj PS4 w ustawieniach, sam to robiłem przed sprzedaża ( Ustawienia) > [Inicjacja] > [Zainicjuj PS4] > [Pełny].
Usunie twoją kartę, konto itd.
"Wykonanie inicjalizacji oznacza usunięcie wszystkich ustawień i danych przechowywanych w systemie PS4™. Tej operacji nie można cofnąć, dlatego należy zachować ostrożność, aby przypadkowo nie usunąć ważnych danych. Przywrócenie usuniętych danych nie jest możliwe."

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

6

@Triv44 Dobrze, że zmieniłeś avatar, bo teraz to kompletnie nie wiem kim jesteś.

0

@ranger3120 Prawdopodobnie tak, ale równie dobrze możesz widzieć Wenus ;D

0

@ArdoFCB Wręcz przeciwnie jak grasz ze znajomymi to jest naprawdę spoko. Ocena jest tak mocno zaniżona z prostego powodu, Epic Game Store. Epic wykupuje sobie deweloperów na wyłączność itd. właśnie dlatego ocena jest tak mocno zaniżona.

6

@dafik85 Ta, tak będzie Neymarki i Mbappy po 30mln będą latać..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

"World War Z" za friko na Epic Game Store!

Ostatnio chyba miałeś w planach kupić, więc mam nadzieje, że tego nie zrobiłeś xD
@LuisSalvano

3

4

@macio_944 Skoro tak uważasz, to jeszcze wszystko przed tobą ;D

0

@Fenelon Tak, tak, bo piłkarze to prawdomówni obywatele, nie potrafią kłamać w mediach mówiąc, że wszystko jest ok itd. Ktoś tu jest za bardzo wpatrzony w swoich "idoli".

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@thecreativepl Tak to jest jak nie czyta się regulaminu ;D
https://ibb.co/ThFZyp1

6

Dłużej już nie wysiedzę, chyba muszę pożyczyć psa od sąsiada, żeby wyjść na wieczorowy spacerek..
https://x.com/Pornhub/status/1242889277048000512

5

@Marcel99 Rakitica? Niby z jakiej racji? Już szybciej stawiałbym na Leo ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?