4drian0
Dołączył/a: grudzień 2017
Nie powiem, bo będą śmiali się ze mnie.
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@beznicku1000 Dlaczego masz nick beznicku1000, a nie beznicku1?
0
@patryk355 Nie GOTHIC. @Mario96w Change my mind.
5
@Szenszej Warto dodać, że to nasi Polscy ratownicy medyczni ;DDD
0
@pride1899 @Striker W takim razie, według was, warto bawić w te airdots czy już lepiej kupić "zwykłe" słuchawki bezprzewodowe do 200 zł?
0
Korzystał ktoś z airdots od Xiaomi i może sie wypowiedzieć czy są warte swojej ceny?
https://www.mediaexpert.pl/telewizory-i-rtv/sluchawki/wszystkie-sluchawki/sluchawki-bluetooth-xiaomi-redmi-airdots-czarny
10
@Chwytliwy Wymsknęło mu się, chciał powiedzieć, że przyjechał na białym koniu xD
8
8 stopni na plusie, później -2, deszcz, śnieg, teraz słońce. A to wszystko w przeciągu godziny xD
0
@lukas10 U mnie się nie rusza :/
3
Towary luksusowe by Paris Platynov ¯\_(ツ)_/¯
0
@kulek22 Banki już nie za bardzo. Odwiedziłem 5 bankomatów i w żadnym nie było mamony..
1
@Transu96 A mogło pójść na paczki w Fifie. Następnym razem zastanów się dwa razy.
0
@Allbi Właśnie chciałem przez Paczkomat i widzę, że widnieje taka informacja.
2
@Xwowrak Oczywiście, że nie mają tych wszystkich przepisów w głowie, magia telewizji ;)
0
Kurierzy normalnie jeżdżą? Słuchawki mi się porwały w najlepszym momencie i nie wiem czy jest sens zamawiania.
0
@NaFazieHitman W takim razie zapraszam do zapoznania się z Top 10 najlepszych produkcji filmowych o wirusach, pandemii i masowej zagładzie.
https://www.antyradio.pl/Filmy-i-seriale/Filmy/Top-10-najlepsze-produkcje-o-wirusach-pandemii-i-masowej-zagladzie-39660
0
@Hiacynk Dziwię się, że jeszcze nie ma zakładu "Kiedy naukowcy wynajdą szczepionkę?" ;D
6
@heniek168 Nie wiem co w tym złego. Lepsze to niż paradowanie po ulicy ;D
0
@NaFazieHitman Chodzili po miastach? Chłopie, Wuhan wyglądało jak miasto widmo, większość siedziała w domach ;D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
4
@NaFazieHitman W Chinach jak każą siedzieć w domu to ludzie siedzą, u nas tak nie ma ;p
0
@malyras Fajny pieseł na avatarze. Gdzie kupiłeś taka czapkę?
0
@avanes Większość panikarzy i tak siedzi na TVP. Ja akurat mam ochotę obejrzeć jakiś dobry film o pandemii, nikt przecież na siłę nie każe tego oglądać :p
PS Mogliby puścić "Jestem Legendą".
0
@barcelonaLM Z makaronikiem ładnie wyszła.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Morawiecki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://x.com/adam1p3/status/1238540877624225793
1
@Hushovt Poszło panie na PW.
0
@Chwytliwy Ma, przesłać Ci sąsiad?
2
@NeroTFP Na poprawe samopoczucia to warto sprawdzić jej nudesy ;)
0
Netflixa kurła daliby za friko xD
0
Komentarz usunięty przez użytkownika