0

@Kondziubarca Zgromadzenia mają dotyczyć dwóch osób, wyjątek stanowi rodzina.

0

@Rewolucja123 Co za głupota robić e lekcje na discordzie, to było nieuniknione, że tak to się skończy przy takiej ilości osób.

14

@Szicek10 Nie, raczej większa była ekscytacja, co by tu odpi*rdolić itd. ;D

6

Half Life Alyx.. To jest po prostu coś pięknego ile interakcji z przedmiotami jest w tej grze.
https://i.redd.it/l3a0vg1sbao41.gif

0

@marcin000019 Pisząc tiki taka miałeś na myśli Man City, co nie?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@Rothan1 Gra jest świetna, a za 29 ziko to prawie, że za darmo, tylko brać. Historii z pierwszej części nie musisz znać, bo w trakcie gry będą tłumaczyć co się działo w poprzedniej części.

2

@Nano22 No elo, jestem jedynym z nich. Przy myciu zębów odkręcenie kranu i słuchania strumienia wody z samego rana jest bardzo relaksujące. Pozdrawiam cieplutko.

1

@LuisSalvano Ze znajomymi jest okej, ale solo może zacząć szybko przynudzać ;p

0

@Lord_Vader Nie wiesz co jest aktualnie na czasie? Wystarczy wyszukiwarka Pornhuba ;D

1

@HansLanda Zarażeni wyparowali? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

A wy już sprawdziliście na ile wam jeszcze starczy papieru?
U mnie jeszcze miesiąc, później będzie trzeba korzystać z dobrodziejstw natury (czyt. liście).
https://howmuchtoiletpaper.com/

6

@IAmBackCules Od razu podrzucę propozycje nicku na drugie konto, kiedy te już usuniesz. "IAmBackAgainCules" ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@msmsms Jedno i drugie uja warte seriale ;p

4

@SeeleyBooth Jeez, aż mi uszy zwiędły. Tak kląć przy dziecku..

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

@PatrychoO Czy jestem jedynym człowiekiem na tej planecie, który nie oglądał Króla Lwa? Jakoś nigdy nie było mi po drodze z tą bajką ;D

3

@Chwytliwy Giroud do Arsenalu xDD

0

@AnnaMarianna Arbuz, mógłbym jeść i jeść.

1

@macio_944 Niezły Fallen Order właśnie, i to wszystko, jeśli chodzi o markę Star Wars to EA jest jedzona żywcem. To ile jadu wylało się przy Battlefroncie to głowa mało.

1

@Hushovt Przecież wystarczy nowy silnik, więc nie wiem skąd to zwątpienie ;p Frostbite jest do bólu sztywny, ale nadchodzi nowa generacja konsol, więc można spodziewać się jakiejś zmiany w silniku gry ;d

1

@Jacu327 Ale nie EA..

1

@Kamil92 Zobaczyłem na mapce, że wjeżdża już na moje osiedle, po chwili przychodzi powiadomienie, że zamówienie dostarczone.. i tylko go widziałem..

5

8 dzień kwarantanny w Polsce. Chłop z Uber Eats właśnie zwiał z moim McZestawem. To już drugi raz w tym tygodniu xD Na dodatek to ten sam dostawca "Bartłomiej", mogę dodać go jakoś do czarnej listy?

1

@barcanawieki Tak trudno się domyślić? ;D

1

@kubs_ Call od Duty Warzone jest za friko. Spróbuj sobie.

0

@MichalZZZ Ja to lecę w coś na wzór młodego Di Caprio, nie będę się strzygł ;D

3

@Mati90fcb Spotify?

1

@Kusco15 Nie.

0

"Organizatorzy wyścigów Formuły 1 ogłosili dzisiaj, że w ramach rekompensaty za odwołanie pozostałych starć serii Grand Prix przygotują ich wirtualne odpowiedniki w grze F1 2019." W wydarzeniu wezmą udział kierowcy F1.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?