0

Oj, wyczuwam dużą ilość trolli na telefonach. To chyba nieuniknione ;p

0

Boniek? Co jest xDD Wszyscy atakują biednego Najmana.

0

@DanielOOL Szykuje się nieproszony gość w studiu :D

0

1

@MichalZZZ Może miałeś włączoną ochronę w czasie rzeczywistym.

0

@MichalZZZ Przecież Malwarebytes nie jest włączony nawet w tle. To jak mogło Ci spowalniać przegladarke?

0

@cules100pro Dzisiaj Mati

2

@Mesi12 18-20 tyś

1

@barcafan9512 U mnie w Lewiatanie normalnie bujają się w rękawiczkach.

0

@Coutinho007 No, niestety taka prawda. Sam najwięcej nauczyłem się z filmów czy gier, w szkole praktycznie nie musiałem uczyć się angielskiego, bo poziom był wystarczająco niski, żeby lecieć na samych szóstkach. Choć widziałem sporo takich przypadków, gdzie nawet w szkole średniej co poniektórzy mieli trudności z przeczytaniem jakiegoś głupiego tekstu po angielsku..

32

Wyższy stopień nauczania.


9

Akcja z ostatniej nocy.
https://ibb.co/ZhtkVQb

1

@Hushovt Lubie placki.

0

@`Sin ..musiałem go wyłączyć i przespałem resztę dnia. Koniec wiązanki. Co to Nasza Klasa? ;D

0

@ArterkHD Ja to jadłem sam cukier.

0

@marcin000019 Nie da się. Musisz mieć włączony inaczej byś nawet meczu nie wyszukał.

1

@BartqRKO Niech poczeka jeszcze z tym walnięciem. Miałem w planach zwiedzić owy park :P

1

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@draxidox Musisz wpisać tak czy siak kod na Steamie, więc prawdopodobnie nie ma nawet płyty w pudełku tylko kod :P

2

@DanielOOL Offtopic.
Upamecano ma zabawne nazwisko, nie wiem dlaczego, ale mnie śmieszy.

0

@karci0 Ale to jest właśnie takie ocenianie z samego brzegu.. Swoją opinię wyrażasz na tych kilku najpopularniejszych twórców i na tej podstawie mówi się, że większość to idioci, a tych mniejszych wartościowych twórców to nikt nie widzi, albo uważa się za mniejszość. Natomiast jest ich cała masa tylko są mniej popularni, bo prowadzą "content" dla węższego grona osób.

0

@tombard Przepraszam, że głupota się sprzedaje. Gdyby tak nie było to nikt by nie tworzył takich "contentów", a że jest odwrotnie to powinno się chyba nazywać dzbanami te osoby co lubią to oglądać. Tak samo jest chociażby z filmami Vegi, dlaczego tworzy głupotę w swoich produkcjach, bo się sprzedaje, jedni nazwą go dzbanem, a drudzy geniuszem, bo wie jak z zainteresowania głupotą ludzi natrzepać kase :)

1

@Marcel99 Nie wiem co ty masz do samego słowa Influencer. Może wypadałoby poznać definicje tego słowa. Chociażby w restauracji, której pracuje takie osoby są zapraszane, żeby jeszcze bardziej wzbudzić zainteresowanie lokalem, a znane osoby mogą swoją dobrą opinię szybko rozgłosić w mediach swoim odbiorcom na temat danego produktu czy też jak w moim przypadku restauracji i nie małe pieniądze płaci się tym calym Influencerom ;)

0

@FafitFCB Typowe Activision, gdyby zrobili remaster 1 lub 2, albo nawet 3, która nie wyszła na PC. To bym pento im opierdzielił w podziękowaniu i kupił w dniu premiery, a skoro bawią się w odświeżanie tytułów od środka to niech się sami ciągnął..

0

@dominik127pl Jak ktoś ma tyle czasu wolnego to okej, ja tam wolę poświęcić ten czas na nowe produkcje. Powtórki "czegoś" to zawsze mogę sobie obejrzeć w TV ;p

6

@Jaca27 Jeszcze oglądanie filmów po kilka razy zrozumiem, ale seriali? Trochę taka strata czasu patrząc na to ile można poznać inne ciekawe produkcji ;p

7

@Colon Umieram z ciekawości. Chodzą słuchy, że sam to wszystko liczy na liczydle ;D

0

@kuz Każą nam wyjść na zewnątrz, tak dla beki.

2

@barcafan9512 Stół sprzedałeś, że na podłodze stawiasz flaszkę? ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?